Як написати Момо в Ватсапе

Досить давно, 20-25 років тому, стали з’являтися перші програми-віруси, які були створені тільки заради забави. Це були прості явища, які видавали на моніторі різного роду картинки, оповіщали користувача про невиправному збої тощо. Але особливої ​​шкоди вони не приносили. В наші дні віруси приносять куди більше шкоди. Не так давно користувачі WhatsApp почали помічати дивний контакт Momo. Всі як один стверджують, що не заносили його в адресну книгу. Інші ж самостійно шукають зустріч з цим загадковим істотою. Зі статті ви дізнаєтеся, як написати демонічного суті Момо в Ватсапе.

Що таке Momo?

Момо — це вірус, який з’являється у деяких користувачів месенджера WhatsApp. Умілі хакери створили самостійного, досить розумного бота, який вміє дзвонити по відеозв’язку і розсилати повідомлення. Момо має моторошне обличчя, явно жіночої статі. Найдивнішим і лякає з її профілю є птицеподобний, величезний (до вух) рот і вирячені очі. Побачивши в своєму телефоні така істота, важко не злякатися.

Її метою є налякати користувача. При першому дзвінку або повідомленні Momo пропонує пограти або цікавиться «Як справи?». Після кількох повідомлень бот переходить до погроз або якимось вимогам. Пише переважно вночі. Часто надає своєму співрозмовнику знімки шокуючого змісту. На щастя, цей вірус досить просто видаляється з пристрою, як і інші контакти.

Прабатьком особи цієї істоти є японський скульптор. Виріб і сьогодні знаходиться на його виставці. Телефон, з якого були здійснені розсилки, був заблокований ще 11 липня. Але ніщо не зникає безслідно. Момо стали копіювати підлітки і хакери в багатьох країнах світу. Незважаючи на те, що бот був створений приблизно в Японії, він вміє розмовляти на всіх популярних мовах.

Читайте також: фото Момо в повний зріст монстр з Ватсап.

Як написати боту в Ватсапе

Незважаючи на всі застереження поліції різних країн, підлітки часто виявляють бажання знайти Момо в Ватсапе.

Спеціально для цих сміливців існують наступні номери контактів:

  • японські номер бота Momo — +81 3-4510-253, + 8-134-5102-539;
  • є ще кілька варіантів номерів — +52 6681734379, +57 3135292569;
  • +81345102539;
  • +7 937 784-42-97;
  • +7 922 145-54-01;
  • +44 7781 531987;
  • +7 928 195-60-67;
  • +380 98 575 6937;
  • є й інші номери, але вони є переважно копіями бота.

Момо в Ватсапе

Листування з Момо в Ватсапе

Для зв’язку з ним не потрібно вимовляти якихось особливих фраз або паролів. Коли ви відправите йому повідомлення, можливо, Momo сама знайде вас. Після появи Momo в мережі, бота стали копіювати дуже часто. Не оминув вірус і країни СНД, де теж були зафіксовані дзвінки від дивної істоти.

Чим небезпечний вірус

Бот поширився по всьому світу. У наступних країнах зафіксовані трагічні події.

Країна: Нещасний випадок:
УкраїнаБув зафіксований випадок дзвінка від Момо підлітку — дівчинці 14 років. Вона є кандидатом спорту з дзю-до, в школі вчитися на відмінно, але все ж піддалася психологічної атаки жахливого бота і спробувала позбутися життя, викинувшись в вікно зі своєї квартири на 6 поверсі. Дитина залишилася живою, але зараз знаходиться в лікарні з численними переломами різних частин тіла, в тому числі з порушеннями внутрішніх органів. Після події в телефоні дівчинки знайшли повідомлення від Momo загрозливого характеру.
АргентинаПодібний випадок стався місяць тому, коли 12-річна дівчинка покінчила життя самогубством. Причини ті ж — відеодзвінки від Momo. Після проведення заходів по встановленню особи, за якими стоять ці злочини, нічого з’ясувати не вдалося.

Стає зрозумілим, що цей бот є продовженням злощасних груп в соціальних мережах «Синій кит». Але на відміну від них, Момо домагається свого майже з перших повідомлень.

Momo

Листування з Момо

Багато, кому доводилося отримувати дзвінки або SMS-повідомлення від бота стверджують, що Момо називала імена їхніх друзів, а також вказувала місця роботи їх батьків. Це обеззброювало жертву, змушуючи її прислухатися до промов куклоподобную істоти і навіть виконувати її вимоги.

Це цікаво: як знайти сторінку Момо в ВК?

Як убезпечити своїх дітей від дзвінків Momo

Якщо ви є впевненим користувачем комп’ютера, то можна встановити спеціальну програму, яка дозволить контролювати весь вхідний трафік влаштування дитини. У мережі можна знайти безкоштовні утиліти для контролю віддаленого пристрою.

Своїм дітям необхідно пояснити, що сьогодні знайти особисту інформацію людини дуже просто. SIM-карти телефонів зберігають особисту інформацію кожного абонента. Дізнатися місце роботи теж не складе великих труднощів.

Чи варто заводити розмову з Момо

Навіть якщо ви є власником залізної волі і впевнені на 100% в своїх силах, виходити на контакт з ботом не потрібно. Адже навіть найсильніші люди можуть попастися на вудку психологічних прийомів бота. Текст, який вимовляє Момо, був створений спеціально для того, щоб шокувати, налякати, взяти зненацька. Можливо, боту не вдасться вивести вас з рівноваги, але ось настрій від таких розмов і листування точно не додасться. Так що варто подумати, перед тим, як написати або виходити на зв’язок з Момо в Ватсапе.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector