Що таке ЧСВ в молодіжному сленгу

Ви опинилися на веб-сторінці, яка максимально докладно розповість вам про те, що ж таке абревіатура ВВВ в сучасному молодіжному сленгу. А також на адресу кого і в яких випадках її використовують. І багато іншого. Будуть порушені джерела, звідки з’явився цей вираз. Тому сідайте зручніше і залиште інші справи буквально на 2-3 хвилини.

Що значить ЧСВ в сучасному молодіжному сленгу?

Сьогодні молодь в інтернеті зі здоровим глуздом і без вживають ЧСВ. Ці три букви заполоняють чати і форуми, де і зустрічаються найчастіше. Розшифровується абревіатура так: Почуття Власне Важливості. І відповідно, її вживають на адресу тих, хто вважає себе в чомусь вище за інших.

Людина з ЧСВ

Людина з підвищеним ЧСВ

Є і синоніми цього значення — манія величі, значимий людина і так далі. Носій цього «вірусу» беззастережно впевнений в тому, що всі навколо нього набрід і біосміття. Тільки він (чий супутник ЧСВ) обраний, йому немає рівних, він бездоганно вивчив тему обговорення і готовий доводити свою правоту до посиніння.

начальник

Начальник і підпорядкована

Цей термін в молодіжному сленгу може застосовуватися як до людей, які дійсно в чомусь трохи досягли успіху і дуже пишаються цим. Так і до бундючним особам, які тільки хочуть здатися знавцями. Але насправді не володіють заявленими знаннями або якостями. Сьогодні прикладів в мережі більш ніж достатньо. Відеоблогери, Блогери, школярі на Youtube, які зняли кілька роликів і вірять, що їх особистості вже записані золотими фарбами в книгу «еліти».

Разом з ЧСВ часто шукають: що таке Вписка.

Приклади людей з підвищеним Почуттям власної важливості

Для наочності ми вирішили продемонструвати вам імена людей, які в різних ступенях мають підвищений ЧСВ. Першим в наш список потрапила така знаменита в кінематографі особистість, як Микита Михалков. Його почуття власної важливості виражається в творчості. На початку його кар’єри дійсно вийшло кілька фільмів під його режисурою, які стали популярними і проглядаються досі. Але все, що він зняв за останні кілька років, є нікому не цікавим і нудним кіно.

І завдяки старим знайомим (в числі яких президент РФ), рекламним роликам і іншим маловідомим факторам, його фільми залишаються «на плаву». А то, з яким пафосом він веде діалог з самим собою у власній програмі «Бесагон», лише підкреслює його «захворювання».

Бесагон

Кадр з передачі «Бесагон»

Але це лише один з яскравих прикладів, особистість якого знайома багатьом поколінням. Манією величі також володіють і інші:

 • Артемій Лебедєв — веб-дизайнер, блогер, автор власних книг і багато чого ще;

  Артемій Лебедєв

  Артемій Лебедєв — вебдизайнер

 • Тіматі — російський репер;

  Тіматі

  репер Тіматі

 • Стівен Кінг — письменник-фантаст;

  Стівен Кінг

  Стівен Кінг — письменник

 • Петро Горяєв та інші подібні місії і псевдовчених.

  Петро Горяєв

  Петро Горяєв — псевдовчених

В більшості своїй люди з ЧСВ говорять і вказують на свою перевагу, навіть якщо значна частина глядачів або публіки з цим не згодні.

Читайте також: що таке ЛГБТ.

Звідки взялася абревіатура ВВВ в сленгу

Фразу «Почуття власної важливості» передав нам американський письменник Карлос Кастанеда. Він займався не тільки письменством, але і містицизмом, був доктором філософії з антропології. Але найбільше цю особистість прославили його 12 томів книг. Які практично відразу ж після виходу ставали бестселерами. Основною темою даних книг було вивчення «Шляхи знання». Всі томи були переведені на 17 мов світу практично відразу після виходу. Тому термін швидко потрапив в молодіжний сленг.

Карлос Кастанеда

Письменник Карлос Кастанеда

У своїх книгах письменник виклав найцікавіші моменти свого життя, починаючи з 1960 року (автору 35 років). У цей період він був студентом Каліфорнійського університету. Навчався на факультеті антропології. І Карлос вирішив відправитися до Арізони, щоб зібрати матеріал для підготовки матеріалу для дисертації. У Мексиці він зустрів індіанця з племені Яки на ім’я Дон Хуан, у якого і переймав досвід індіанських шаманів. За сюжетом книги Дон Хуан, будучи наставником молодого Карлоса Кастанеди, багато раз згадував про таке паразит в розумі людини, як ЧСВ. Цей термін швидко підхопила сучасна молодь, застосовуючи в сленгу.

А ви знаєте, що таке «ИЗИ»?

Сюжет книг Карлоса Кастанеди коротко

12 томів книг про мудрого Дона Хуана і його учня Карлоса Кастанеда прочитало величезна кількість людей у ​​всьому світі. Щирість викладу автора і його дивовижні пригоди наштовхнули молодь того часу на пошуки «Шляхи воїна». Після зустрічі Дона Хуана на автобусній зупинці і знайомства з ним, Карлос вирішує неодмінно ще раз зустрінеться, але вже вдома у індіанця. Після візиту в відокремлене хату Дона Хуана між ними відбулася розмова. Речі старого людини здалися настільки цікавими Карлосу, що той вирішує стати його учнем. Хоча ще не знає, наскільки кардинально «Шлях воїна» змінить його життя.

Вчення Дона Хуана

Книга Кастанеди: Вчення Дона Хуана

Протягом перших томів Дон Хуан всіляко намагається змусити свого учня прийняти квітки пейота. Він стверджував, що переживання реальності під впливом галюциногенних рослин є найкоротшим шляхом до отримання мудрості. «Мескаліто», за його словами, є помічником і джерелом сили. Індіанець часто підлаштовує сцени, в яких Карлосу загрожує небезпека. Об’єктом небезпеки була чаклунка, яка хоче смерті його вчителя. Як він сам розповідав в наступних розділах — це була необхідність для стимуляції бажання продовжувати вчитися.

Дон Хуан, який ввів теримінів ЧСВ в розмовну мову, розповідає Карлосу Кастанеда про те, що будь-яке пізнання починається зі страху. Це перший з чотирьох основних ворогів «людини знання». Як тільки він зможе перемогти свого першого ворога, страх не буде серйозною перешкодою для нього в майбутньому.

ІдеяОсобенності
Другий ворог з’являється відразу ж, після того, як людина здолає свій страх.Їм є ясність. З її появою страх розсіюється, але з’являється інша проблема. Ясність веде за собою людину і не дає йому ні на секунду засумніватися в собі. Перемогти її можна лише зважуючи всі свої рішення і не дотримуючись сліпий ясності.
Коли людина знання зможе здолати ясність, перед ним тут же виникає третій ворог — сила.Відчувши її, людина стає воістину могутнім. Він здолає будь-які перешкоди, пройде будь-які перешкоди. Сила робить з людини капризно і жорстокого. Здолати її можна тільки розсудливо, не піддаючись на імпульси. Використовуючи її безкорисливо і не витрачаючи даремно.
І якщо людина знання був бездоганним на кожному відрізку свого шляху, він зможе зустріти четвертого і непереможного ворога — старість.Підсумок бою з цим ворогом можна тільки відтягнути. Це не означає, що потрібно опускати руки. Не можна піддаватися втоми і хоч на час потрібно відігнати старість. Тільки в такому випадку людина може називати себе істинним «людиною знання».

ЧСВ у людини — добре чи погано

ЧСВ сьогодні є навіть корисним якістю характеру людей в шоу-бізнесі і інтернеті. Адже важко уявити собі актора або блогера, у якого б були відсутні такі якості, як гордість, упевненість в собі, пафос і інші. Зустрівши таку людину, навряд чи ви б хотіли після цього подивитися фільм з його участю або відеоролик в Ютубі. Різні рівні цього явища є абсолютно у будь-якої людини. І як би ми не хотіли його позбутися — це досить важко.

В застосуваннях першоджерела термін є основною перешкодою на шляху у людини знання. Але книги говорять нам про світ магів. У сучасних людей своя культура, цінності і цілі в житті. З іншого боку, є особистості з яскраво вираженим Почуттям власної важливості. Вони не терплять будь-якої критики на свою адресу, діють завжди керуючись тільки своїми думками. У будь-яких групах, будь то геймерские команди або чат для бесіди, користувачі намагаються уникати таких з відомих причин. Сподіваємося, ви отримали детальну інформацію про те, що етоив таке ЧСВ в сучасному молодіжному сленгу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector