Як правильно заряджати бездротові навушники

Bluetooth-гарнітура — безсумнівний хіт нашого часу. Нам більше не треба мучитися з чіпляються за все проводами, досить вставити вкладиші в вуха і насолоджуватися якісним звучанням улюблених треків. Такі девайси потрібно регулярно заряджати, так як середній час їх роботи становить 3-4 години. У нашій статті ми розберемо, яким чином правильно заряджати сучасні бездротові навушники. А також які особливості виконання операцій зарядки для різних моделей.

Особливості правильної зарядки бездротових навушників

Більшість існуючих на ринку моделей бездротових навушників так чи інакше копіюють прототип «AirPods», випущений компанією «Apple» в 2016 році.

Навушники AirPods
Базовий прототип — навушники AirPods від компанії Apple

Такі пристрої складаються з вкладишів і зарядного кейса, до якого в комплекті йде шнур, що дозволяє підключати кейс із зарядним пристроєм (ноутбука, планшету, Power Bank і ін.).

Комплектація бездротових навушників
Стандартна комплектація бездротових навушників

Зарядка системи може проводитися чотирма правильними способами:

 1. Зарядка кейса навушників. Зазвичай до кейсу підключається шнур мікро ЮСБ, а другий кінець шнура підключається до стандартного порту ЮСБ. На процес зазвичай йде 2-4 години. Про повній зарядці зазвичай сигналізує зміна кольору індикатора (з червоного на синій або білий) або загасання індикатора.
 2. Підзарядка навушників в кейсі. Зазвичай час становить 1-2 години. Про закінчення сигналізує зміна кольору індикаторів або їх виключення.
  Зарядка в кейсі
  Зарядка навушників в кейсі
 3. Зарядка навушників безпосередньо за допомогою спеціального зарядного кабелю. Такі два роз’єми кабелю підключаються до двох вкладишів з одного боку, а з іншого кабель підключається до USB-роз’єму підручного зарядного пристрою. Взагалі-то, становить 1-2 години. Про закінчення сигналізує зміна кольору індикаторів або їх відключення.
 4. Бездротова зарядка кейса навушників. Присутній в найдорожчих і якісних моделях, починаючи з другого покоління навушників AirPods.
  Безпровідні навушники
  Останні покоління бездротових навушників підтримують бездротову зарядку

Правильну специфікацію саме вашої моделі (час зарядки, особливості підключення) можна знайти в інструкції до ваших навушників.

Зверніть вашу увагу на наступне:

Поради: Пояснення:
Для підзарядки навушників використовуйте кабель, який йшов в комплекті з пристроєм.Використовувати сторонні шнури не рекомендується.
Дотримуйтеся технічних характеристик зарядного пристрою.Використання більш потужних зарядних пристроїв для зарядки навушників і кейса може істотно скоротити термін служби ваших вкладишів.
Середня кількість зарядок кейса і навушників складає близько 400 циклів.Після цього можна буде придбати новий кейс.

Давайте розберемо коректну підзарядку бездротових навушників на прикладі пристроїв i7 TWS (i9 TWS), JBL або Apple Airpods.

Це може бути корисним: Як включити і зарядити браслет M3 My Device MyLife.

Як зарядити гарнітуру i7 TWS і i9 TWS

Китайські бездротові навушники i7 і i9 заряджаються як їх прототип «AirPods» — за допомогою зарядного кейса.

Спочатку Підзарядіть за допомогою шнура сам кейс (один кінець шнура підключіть до кейсу, другий — до гнізда USB).

Підключення кейса із зарядним пристроєм
Підключіть кейс AirPods до зарядного пристрою

Під час цього буде блимати червоний індикатор. Коли індикатор перестане блимати, підживлення буде здійснена.

Потім помістіть навушники в кейс і закрийте його. Дочекайтеся миготіння блакитного індикатора, що означає, що процес завершений.

У разі i9 TWS можна використовувати спеціальний зарядний кабель, що йде в комплекті з пристроєм. Підключіть його до навушників, а іншу його сторону — до гнізда ЮСБ зарядного пристрою.

i9s TWS
Шнур i9s TWS

Зарядний бокс i9 TWS також заряджається за допомогою шнура ЮСБ. Про закінчення просигналізує зміна кольору індикатора.

зарядка боксу
Зарядка боксу i9 TWS

Акумулятор в бездротових навушниках JBL

Незважаючи на різноманітність присутніх на ринку моделей JBL, абсолютна більшість з них заряджається через зарядний ЮСБ-кабель, що підключається до боксу або самим навушників. Другий кінець підключається до USB-роз’єму зарядного пристрою (ПК, планшета, Павербанка і ін.).

Наприклад в разі гарнітури JBL FREE X їх необхідно вставити в зарядний бокс. Загориться білий індикатор, який вказує на процес підзарядки вкладишів. Час складає 2 години, після завершення світлодіод гасне.

Індикатор навушників JBL
Зачекайте, доки погасне індикаторів

Читайте також: як заряджати бездротові навушники JBL.

Яким чином правильно зарядити Apple AirPods

Можливості Apple AirPods підтримують прискорену зарядку. Тому навіть при поміщенні цих навушники в бокс на 15 хвилин ви отримаєте цілу годину їх автономної роботи завдяки роботі чіпа Pro H1.

Для підзарядки цих навушників помістіть їх в кейс, а сам кейс з допомогою кабелю Lightning підключіть до зарядного пристрою або до ПК для зарядки.

Друга генерація AirPods підтримує бездротову підзарядку за допомогою стандарту Qi. Для підживлення таких навушників зніміть будь-який декоративний футляр, який можна знайти на чохлі AirPods. Потім покладіть чохол лицьовою стороною вгору на Qi-сумісну підставку.

Чохол на зарядної підставці AirPods
Помістіть чохол на зарядну підставку

Для повного акумулятора AirPods досить однієї години.

Це корисно знати: як зрозуміти, що бездротові навушники зарядилися.

висновок

Вище ми розглянули, яким чином правильно заряджати будь-які бездротові навушники. А також що необхідно врахувати при їх зарядці. Зазвичай сам процес не становить жодних проблем. Ви зможете легко і просто підживити наявні у вас бездротові блютуз навушники, а потім і насолоджуватися їх якісним звучанням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector