Навіщо потрібні ВК коін

З’явившись 1 квітня 2019 сервіс для віртуального Майнінг «VK Coin» швидко придбав шалену популярність. Буквально за кілька днів у сервісу з’явилися величезна база користувачів, які законними і незаконними методами прагнуть «намайніть» якомога більшу кількість монет. Коли ж ви запитаєте таких користувачів про те, навіщо вони це робить, то багато хто відповідає незрозуміло. Так навіщо потрібні віртуальні ВК коін, які переваги їх володіння, і чи є перспективи валюти від «Вконтакте»? Розповімо в нашому матеріалі.

Історія появи ВК коін

Сервіс «VK Coin» (в перекладі — «монета VK») був запущений в соціальній мережі «Вконтакте» 01 квiтня 2019 року. За заявами ряду джерел, це не першоквітневий жарт, а цілком реальний механізм тестінгу механіки криптовалюта, яку Vkontakte планує запустити в найближчому майбутньому.

Сам сервіс працює тільки в мобільній версії ВК і являє собою звичайний клікер. При натисканні на віртуальну кнопку клікера ви зможете заробити 0,001 коинов.

Синя кнопка VK Coin

Натискання на синю круглу кнопку подарує вам 0,001 коін

На сервісі також доступні спеціальні прискорення, які ви можете придбати за певну кількість коинов. Такі прискорення дають вам можливість «Майн» монети швидше і ефективніше, тим самим прискорюючи процес отримання потрібної вам суми. Наприклад, прискорення «Курсор» буде нараховувати вам додатково 0,001 коін кожну секунду за умови відкритої програми. В тлі дані прискорення не працюють.

Прискорення ВК Коін

Деякі з прискорень ВК Коін

5 квітня було оголошено про можливість створення аккаунта «VK Coin» з прив’язкою до «VK Pay». Тепер власники валюти зможуть обмінювати її на пропозиції від партнерів «Вконтакте».

Приблизно через тиждень, з 11 квітня, адміністрація тимчасово призупинила можливість отримання коинов. Очікується відновлення функціоналу сервісу та продовження роботи з віртуальною валютою.

Це корисно знати: Як зберегти відео з ВК на телефон.

Навіщо потрібні VK Coin

Оскільки коін ВКонтакте нині мають виключно віртуальний характер, то багато хто задається питанням: для чого потрібна ця валюти?

Пропонуємо вам кілька варіантів відповіді:

  • Кількість VC Coin на вашому рахунку — показник вашого статусу. Чим більше у вас монет — тим вище ви в рейтингу, тим вище ваш статус у Вконтакте, тим більше заздрості у інших користувачів ви викликаєте;
  • З 6 квітня за коін можна придбати цілком реальні послуги. Поки це промокодом від «Delivery Club», але в перспективі стануть доступні і інші «смачні» можливості;
  • Ви можете обміняти коін на цілком реальні гроші. Зараз з’являються користувачі, які купують валюту за цілком реальні рублі. Курс, правда, вельми низький (приблизно 100 рублів за 15 млн. Коинов), але це вже справжні гроші, а не віртуальна валюта;

    Куплю Вк Коін

    Користувачі скуповують коін за цілком реальні рублі

  • ВК коін використовуються для оплати реклами в ряді паблік, як засіб обміну на деякі послуги і так далі. Все залежить від особистих домовленостей між користувача ВК, які згодні трансформувати віртуальні монети в цілком реальні послуги.

Також ви можете перевести коін іншому користувачеві ВКонтакте. Для цього необхідно вибрати вкладку «Перевести», вибрати одного в ВК (або знайти користувача з пошуку), ввести суму і тапнуть на «Відправити».

Як бачимо, питання про те, навіщо користувачам потрібні VK Coin, має далеко не одна відповідь.

Чи варто Майні валюту ВКонтакте

З огляду на вищенаведене, ви можете задатися питанням, чи варто заробляти VK Coin? Однозначної питання на цю відповідь немає. З одного боку коін — це лише «проба сил» команди Вконтакте в механіці створення і популяризації можливої ​​криптовалюта.

З іншого боку величезна популярність (вже більше 4 млн. Користувачів скористалися функціоналом сервісу) робить цю віртуальну валюту цілком реальною. Вже зараз десятки користувачів і груп пропонують за ВК коін реальні гроші і послуги. Чим більше людей і самих справжніх грошей буде залучено до цього процесу, тим вище буде вартість монет, і тим більше реальних коштів ви зможете за них отримати. Закони ринку ніхто не відміняв.

Читайте також: Як сидіти оффлайн Вконтакте з комп’ютера.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, навіщо користувачам потрібні віртуальні ВК коін, як їх отримати і які перспективи розвитку даного проекту ВКонтакте. Нині робота проекту частково припинена, а накопичені коін можна відправити іншому користувачеві або обміняти на промокодом. В майбутньому ж передбачається подальший розвиток проекту, що дозволяє отримати додаткові бонуси і переваги від наявності монет на вашому рахунку в VK.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector