Як подивитися сподобалися публікації в Інстаграм

При дослідженні свого аккаунта користувачам часто стає цікаво, яким чином переглянути всi сподобалися публікації в додатку Інстаграм. Адже повинен же десь бути матеріал, який нам подобався в минулому. І який ми відзначали лайками на протязі довгого часу. В інших соціальних мережах така функція реалізована, наприклад, в Twitter. Є дуже популярною і зручною. У цій статті ви дізнаєтеся все способи це зробити в Instagram.

Чи є розділ в Instagram з сподобалися публікаціями

Якими б заплутаними функції Інстаграм здавалися користувачам, розділ з вподобаним матеріалом є. Можливо, він не настільки сповнений, як того хотілося б. У ньому зберігаються публікації, які ви недавно відзначали лайками.

А знайти цей блок можна так:

 1. Відкрийте свою сторінку і виберіть вгорі три горизонтальні смужки;
  Виберіть кнопку меню
  Виберіть кнопку меню у верхній частині екрану
 2. Внизу натисніть кнопку «Налаштування»;
  Виберіть внизу настройки
  Виберіть внизу кнопку налаштувань
 3. Знайдіть в наступному вікні рядок з назвою «Сподобалися вам публікації»;
  Сподобалися вам публікації
  Виберіть пункт «Сподобалися вам публікації»
 4. У вікні програми з’явиться публікації, яким ви ставили лайки.
  Сподобалися публікації
  Публікації, які вам сподобалися в минулому
 5. Тут будуть зберігатися фотографії та відеозаписи інших користувачів, яким ви ставили оцінку «Подобається».
  Лайк під відео
  Лайк під відео в Інстаграм
 6. Згодом думка про того чи іншого поста може змінитися. І вам більше не подобається якесь відео або фотографія. Ви можете приховати її з цього розділу. Натисніть знову на кнопку «Сподобалося», щоб забрати лайк. Це можна зробити з будь-якими фотографіями або відеороликами в Інстаграме.
  видалити лайк
  Видалити лайк під відео

Цей розділ ви можете знайти тільки в мобільному додатку Instagram. Якщо відвідати сайт через веб-браузер, такого розділ ви не знайдете. Можливо в майбутньому розробники нададуть нам цю можливість і через веб-версію соц. мережі. Але поки налаштовуйте свій профіль тільки через мобільний додаток. Якщо ви поставили лайк, але власник публікації закрив свій профіль — публікація пропаде з розділу «Сподобалися публікації». Також доступ до цього розділу в вашому профілі є тільки у вас.

Читайте також: питання для вікторини в Інстаграм.

Спосіб подивитися всі пости з лайками в Інстаграм на комп’ютері

У веб-версії Інстаграма немає розділу з вподобаним фото і відео — це ми вже визначили. Але подивитися його ви все ж можете, якщо з якоїсь причини доступу до смартфону в даний момент у вас немає. Зробити це можна за допомогою емулятора Android або iOS. Після установки емулятора мобільної операційної системи ви зможете запускати додатки для телефону на комп’ютері. Будь-яку мобільну гру або програму — в тому числі і Instagram.

Якщо ви використовували соціальну мережу на смартфоні з Android, то хорошим рішенням буде програма Bluestacks. Яку можна завантажити за посиланням — https://www.bluestacks.com/ru/index.html. Вона емулює Андроїд на комп’ютері з Windows.

Порядок роботи:

 1. Запустіть завантажену і встановлену програму з іконки на робочому столі;
  Натисніть на іконку Bluestacks
  Натисніть на іконку Bluestacks подвійним клацанням миші
 2. Авторизуйтесь в Google, щоб увійти в обліковий запис на віртуальному пристрої. І завантажити додаток Інстаграм;
  авторизуйтесь
  Авторизуйтесь в Інстаграм
 3. Якщо будуть проблеми із завантаженням програми з маркету, спробуйте завантажити його в файлі APK;
 4. Авторизуйтесь в додатку Instagram і повторіть шлях з минулого розділу, щоб потрапити в розділ «Сподобалися публікації».

Емулятор Блюстакс часто використовується для накрутки лайків, репоста і передплатників Ця незвичайна програма дає можливість запускати кілька акаунтів Інстаграма на одному комп’ютері. Тобто ви створюєте кілька фейковий сторінок, щоб проявити активність в своєму профілі. І підвищити таким чином свій рейтинг, підвищити популярність і впізнаваність свого бренду в соціальній мережі.

Це може бути корисним: як зробити посилання на пост в Сторіс.

Чи можна увійти в кілька акаунтів Instagram на одному ПК

Емулятор Bluestacks можна використовувати не тільки для того, щоб подивитися, що сподобалися публікації в Instagram профілі, але і для підвищення популярності своєї сторінки. Після завантаження та установки програми, з нею разом встановлюється модуль, який називається — мультиплеер. З його допомогою можна запустити кілька окремих один від одного емуляторів-процесів.

Порядок дій:

  1. Виберіть на робочому столі іконку «Bluestacks Multi-Install»;
   Виберіть мультиплеер Bluestacks
   Виберіть іконку мультиплеєра Bluestacks
  2. Натисніть в новому вікні кнопку «Нове вікно»;
   нове вікно
   Натисніть внизу кнопку «Нове вікно»
  3. Потім в наступному невеликому вікні виберіть потрібну дію: клонувати поточну сесію програми (якщо ви вже запустили Інстаграм). Або відкрити новий профіль. Виберіть — «Новий акаунт»;
   новий акаунт
   Виберіть кнопку «Новий акаунт»
  4. В емуляторі ви побачите новий готовий до запуску процес. Виберіть його галочкою і натисніть праворуч кнопку «Почати»;
   Завантаження емулятора
   Завантаження емулятора Bluestacks
  5. Після запуску емулятора, виберіть на його робочому столі іконку Instagram і авторизуйтесь з потрібними даними;
  6. Щоб створити ще один новий акаунт, знову натисніть кнопку «Нове вікно» і виберіть «Новий акаунт»;
  7. Якщо потрібно закрити новий акаунт, перейдіть в головне вікно мультиплеєра і натисніть кнопку «Стоп».

натисніть
Натисніть «Стоп», щоб завершити поточну сесію

Звичайно ж, якщо ви хочете працювати з п’ятьма і більше акаунтами Інстаграм, ви повинні використовувати потужний комп’ютер. Так як кожне відкрите вікно навантажує модулі ПК. І навіть пара відкритих вікон можуть повністю завантажити комп’ютер із слабкою конфігурацією.

Дізнатися, хто ставив лайки на пости в моєму акаунті Інстаграм

Чи не менше користувачів цікавить питання, хто ставив лайки під моїми публікаціями. І де це можна подивитися. Але це зробити, на жаль, не вийде. Ви можете тільки дізнатися кількість лайків за певним вподобаному відео. А імена тих, хто ставив лайки в ваших постах можна дізнатися зі списку під цим постом. У рядку «Подобається користувачеві і ще [кількість] користувачам». Цей спосіб буде відомий більшості досвідчених блогерів в Instagram.

Але є додатки, які дозволяють переглядати статистику по вашим передплатникам, які додають пости в сподобалися, і не тільки. Таким є Follower Analyzer, яке є в Плей Маркеті Google.

Функціонал програми полягає в наступному:

Функції: Особливості:
Ідентифікація ваших кращих постів.Показує список найбільш вдалих і популярних ваших відео та інших публікацій в Інстаграме
Ви зможете дізнатися, хто з ваших передплатників жодного разу не ставив лайк, а хто робив це більше за інших.Цю ж статистику можна подивитися щодо коментарів.
Відображення найактивніших фоловерів.Дізнайтеся, кого найчастіше відзначають в ваших постах.

А ще програма має корисну функцію — можливість аналізувати чужі профілі. Ви зможете перевірити будь-який профіль, який буде вам цікавий. Зазвичай такими є профілі конкурентів по вашій тематиці. Додаток допоможе визначити кращі пости у обраного профілю, кількість лайків, репоста, зазначених користувачів в Інстаграм. Кращих користувачів, які проявляють більше всіх активність в публікаціях. Інформація доступна тільки за відкритими профілями.

Сподобалися публікації в веб-версії Instagram

У Instagram на комп’ютері можна також подивитися фотографії, на яких вас відзначили інші користувачі. Для цього виберіть пункт «Відмітки», який знаходиться на головній сторінці вашого профілю. А також дізнайтеся, як відзначити одного в коментарях в Інстаграм.

Відмітки на фото
Відмітки на фото разом з вами

Додатком для відстеження може скористатися кожен. Якщо ви не хочете, щоб вашу статистику за профілем Instagram хтось побачив, ви можете закрити її.

 1. Відкрийте в браузері сайт https://www.instagram.com/ і авторизуйтесь;
 2. Натисніть вгорі праворуч кнопку профілю Інстаграм;
  кнопка профілю
  Виберіть кнопку профілю
 3. Потім натисніть кнопку з шестернею також вгорі;
  Натисніть кнопку налаштувань
  Натисніть кнопку налаштувань профілю
 4. Виберіть пункт «Політика конфіденційності»;
  Конфіденційність і безпека
  Виберіть пункт «Конфіденційність та безпека»
 5. Поставте галочку на пункті «Закритий аккаунт».
  Поставте галочку на
  Поставте галочку на пункті «Закрити аккаунт»

Ваш профіль зможуть переглядати тільки передплатники. Ніхто не зможе подивитися всі сподобалися публікації в вашому Інстаграме навіть через додаток-шпигун. Ця функція поширюється як на майбутніх передплатників профілю, так і на поточних.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector