Що значить Ешкері?

Переглядаючи різні Репперські відео, ми можемо зустріти експресивні вигуки реперів у вигляді загадкової фрази «Ешкері!». Незнайомі з даним виразом люди можуть вирішити, що це слово належить до якого-небудь іншої мови, і будуть частково праві. Нижче ми розберемо, що означає мем Ешкері, хто автор цього виразу, і коли воно використовується.

Що означає слово Ешкері?

«Ешкері» — це вербальний мем, створений американським репером з Маямі під псевдонімом Lil Pump (справжнє ім’я — Gazzy Garcia).

Lil Pump репер

Той самий Lil Pump

Дана фраза є оригінальним вимовою англійського слова Esketit (ESSKEETIT), яке в свою чергу є зміненою англійської фразою «Let’s get it» ( «Давай зробимо це!», «Давай роздобути це!»).

Esketit

Трансформація словосполучення Esketit

Сам же Lil Pump використовує слово «Ешкері» в значенні «давай отримаємо гроші», «включайся», «пали» або просто «веселися».

Lil Pump Esketit

Lil Pump закликає вас веселитися

Слово «Ешкері» запустили в соціальні мережі репери Lil Pump і Smokepurpp на початку 2016 року. Lil Pump вигукував цю фразу з регулярною частотою, в тому числі і при стрільбі з вогнепальної зброї, з яким він часто любить позувати.

Lil Pump зі зброєю

Lil Pump і Smokepurp зі зброєю позують на камеру.

Слово припало до смаку багатьом любителям репу, і досить швидко стало дуже використовуваним і популярним по всьому США.

12 квітня 2018 року Lil Pump випустив музичне відео пісні «Esskeetit», спродюсований ним особисто.

Також ім’ям «Esskeetit» Lil Pump назвав свою собаку.

Читайте також: що значить «Чи так?».

Основоположник мема американський репер Lil Pump

Після того як ми дізналися, що таке Ешкері, розберемося також з особистістю самого Lil Pump, яка вельми одіозна. Судячи з наявної інформації, хлопець щодня бив свою подругу, в тому числі тоді, коли вона була вагітна його дитиною. 15 лютого 2018 року Гарсія був заарештований за незаконне використання вогнепальної зброї, але досить швидко відпустили на свободу.

Lil Pump заарештований

15 лютого 2018 року репер був арештований

Репперські тексти Lil Pump часом не мають ніякого сенсу, і тому від прослуховування його композицій виникають змішані почуття. Стиль даного репера — помітність, повторення, чіпляння слухачів на «catchwords», одним з яких і є «Ешкері». Даний неологізм добре прижився не тільки в США, але і по всьому світу, а репер став дуже популярним.

Lil Pump популярний

Нині Lil Pump вельми популярний

Використання Ешкері в Росії

Ешкері

Популярний вислів-мем

Репперський сленг досить швидко доходить до Росії. Місцева Репперські субкультура досить швидко почала використовувати популярне на Заході слово «Ешкері».

У вітчизняному значенні воно служить ::

  • Виявом реакцій «Ура», «Круто» і інших захоплених екзальтацій;
  • Лакмусом приналежності людини до певного середовища;
  • Привітанням в будь-якої соціальної групи;
  • Формою порожнього вигуки, що не означає нічого істотного (форма вигуки).

    Ешкері

    «Ешкері» може застосовуватися у формі вигуки

Найяскравішим популяризатором слова «екшере» в російській реперської тусовці є Іван Дрёмін, більш відомий як Face.

репер Face

Той самий репер Face

Саме завдяки його публіці «Ешкері» знайшло таке широке поширення в Росії, і отримало відповідну хвилю хайпа.

Якщо ви фанат репу, вам подобаються Lil Pump та інші виконавці цього жанру — то слово «Ешкері» обов’язково прикрасить ваш лексичний запас і покаже приналежність до відповідної тусовці. А це круто і стильно, чи не так?

Це цікаво: що таке ЧСВ в молодіжному сленгу.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що означає сленгове слово Ешкері, хто є його автором, і коли воно використовується. У реперської культурі мем є популярною лексичної одиницею, і ви досить часто можете зустріти його на Репперські тусовках, баттлах, а також спілкуванні в мережі. Тепер ви знаєте, що воно означає, і розумієте, що хоче сказати той чи інший хлопець (дівчина), що використовує в своєму діалозі слово «Ешкері».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector