Що означає перевернутий смайлик з посмішкою

У листуванні в соц. мережах ви могли помітити, що популярним став усміхнений значок. Але він чомусь перевернутий з ніг на голову. В наш час, використовуючи емодзі, можна висловити практично будь-яке почуття або думка. Але що ж саме означає перевернутий з ніг на голову смайлик з посмішкою — для багатьох залишається загадкою. Ми розповімо вам його значення, а також де можна взяти такий символ.

Відмінності смайлів від емодзі

Перший смайлик був придуманий вперше в 1967 році. А його автором став дизайнер на ім’я Болла. Він створив плакат з дівчиною, біля якої і були розташовані кілька усміхнених облич.

Плакат зі смайлами
Плакат, намальований дизайнером Болла

Хоча турецькі та італійські археологи стверджують, що такі картинки з’явилися задовго до цього плаката. На знайденому ними глечику для солодкого напою було завдано смайлик — усміхнені обличчя. Глечик був створений на думку вчених в 1700 році до н. е.

Смайлами зазвичай називаються символи, які використовують для передачі емоцій в повідомленнях на розважальних сайтах. І в SMS листуванні. Класичним smile-посмішкою вважається ось цей знак — :-). Веселі «колобки» довго існували в чатах і месенджерах, поки на зміну їм не прийшли емодзі. Це наступний щабель еволюції смайликів. Емодзі — повноцінні графічні зображення емоцій людини, картинка.

У той час як класичний смайл зображувався різними типографським символами: дужками, точками, тире. Незважаючи на ці визначення, досить складно розібратися, що знаходиться перед нами — емодзі або смайлик з посмішкою. Давайте ви самі спробуєте відгадати, що зображено на цій картинці.

Смайлик або емодзі
Що зображено на картинці — смайлик або емодзі?

І напишіть свій варіант відповіді в коментарях. Обов’язково напишіть, чому ви так думаєте.

Це цікаво: Яндекс Перекладач з емодзі на російську мову онлайн.

Що саме означає перевернутий смайлик?

Можливо, ви вже встигли помітити на сторінках соціальних мереж у друзів smile догори дригом. Або вам прийшло повідомлень в WhatsApp, де друзі шлють вам таку пику. Не варто ламати голову, таке послання нічого поганого не означає. Смайл, який перевернуть догори дригом з пустотлива усмішка, означає дурощі, як дитина. Грайливий настрій того, хто його вам послав. Якщо згадати мультфільм про веселого і ледачого хлопчика Антошку, стає зрозуміло, що символізує таке зображення.

Мультфільм
Мультфільм про Антошку

Дайте відповідь такому співбесідникові аналогічної картинкою з висунутим язиком, і ви один одного зрозумієте без слів. А ще ви зможете відповісти йому двома або трьома такими смайликами догори дригом, якщо дочитаєте до розділу про те, де їх можна взяти.

Смайл
перевернутий смайл

В інтернеті досить багато ресурсів, які безкоштовно роздають емодзі, емотикони і смайли. При цьому можна знайти сервіс з пиками для різних соціальних мереж і месенджерів.

Сніговик
Сніговик догори дригом

Іконка з посмішкою вгору тармашкамі для ВК

Якщо ви побачили у свого знайомого в профілі іконку, яка дивиться на вас знизу в статусі, і хочете таку собі, вам навіть не потрібно нікуди ходити. Так як цю пику ви можете знайти в стандартному наборі смайлів в ВКонтакте.

перевернутий смайлик
Смайлик в статусі користувача ВК

Для того щоб поставити його в свій статус:

 1. Натисніть цю рядок під своїм ім’ям або ніком в ВК;
 2. Наведіть курсор на смайлик, який знаходиться в кінці рядка, щоб з’явився набір;
 3. І виберіть його зі списку. Він знаходиться в другому ряду.

  Смайлик в ВК

  Перевернутий смайлик в ВК

Тепер збережіть статус, і він буде відображатися, поки ви не зміните його.

Читайте також: що таке РОФЛ на молодіжному сленгу.

Де знайти перевернутий смайл

Ви можете знайти потрібну вам іконку на такому респектабельному ресурсі, як Вікіпедія. Досить перейти на головну сторінку віртуальної енциклопедії і в рядку пошуку написати: «Емотікони (блок Юникода)».

емотікони

Емотікони в Вікіпедії

У цій статті знаходяться популярні і основні емотикони, якими ми часто користуємося в SMS листуванні або в соціальних мережах. Потрібне нам зображення знаходиться в фіолетовому блоці.

перевернутий емотікони

Перевернутий Емотікони в Вікіпедії

Щоб вставити його на іншому сайті або веб-сторінці:

 1. Виділіть її курсором миші;

  виділіть емотікони

  Виділіть Емотікони, щоб його скопіювати

 2. Натисніть ПКМ і виберіть пункт «Копіювати»;
 3. На сторінці, де потрібно вставити смайлик натисніть знову ПКМ і виберіть «Вставити».

  Перевернутий смайлик в Google

  Перевернутий смайлик, вставлений в пошуковий рядок

Смайли «розуміють» багато веб-сторінки. Можна навіть робити пошук в Google або Яндекс за допомогою смайлів.

Це може бути корисним: що означають сердечка в ВК різних кольорів.

Величезне сховище емодзі

Одним з найпопулярніших і зручних сайтів з емодзі з посмішками і іншими емоціями є Емодзіпедія — https://emojipedia.org/.

Emodjipedia

Головна сторінка Emodjipedia

На цьому сайті зібрано максимальну кількість графічних емоцій для всіх випадків життя. На головній сторінці розміщено 3 розділу з категоріями смайлів. Виберіть підходящу і знайдіть потрібний. Якщо ви знаєте англійську мову, тоді зможете легко користуватися пошуковим рядком. Тому як російську мову цей сайт, на жаль, не розуміє.

Зате результати англійською видає точно і швидко. Наприклад, наш обговорюваний смайл англійською буде називатися так: Upside-Down Emoji або Uside-Down Face. Введіть його в рядку пошуку, і енциклопедія тут же вам видасть те, що ви шукайте.

Пошук перевернутого смайла

Пошук перевернутого смайла в Emojipedia

Внизу головної сторінки сайту знаходяться розділи, спеціально призначені для всіх популярних соціальних мереж, брендів смартфонів, а також інших мобільних пристроїв. Тепер ви точно зможете відповісти на питання друзів, що ж саме означає перевернутий смайлик з радісною посмішкою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector