Розклад уроків шаблон для заповнення на комп’ютері

Первое сентября збирає дітлахів і вчителів знову в стінах школи. Пора відпочинку пройшла, прийшов час взятися за навчання. Старшокласники з кожним роком стають самостійнішими, чого не можна сказати про молодших класах. Дітям буває непросто запам’ятати розпорядок занять на кожен день, щоб правильно скласти портфель і приготуватися до уроків. Шаблони з розкладом уроків для заповнення на персональному комп’ютері допоможуть згадати, які предмети їх чекають завтра. Їх ви зможете скачати з цієї статті.

Як використовувати шаблони розкладу уроків на ПК

Найчастіше шаблони можна знайти у вигляді двомірних зображень. На яких розміщені блоки з днями тижня. Їх можна роздрукувати на принтері і заповнити вручну. А можете заповнити красивим шрифтом в графічному редакторі. Шаблони можна не тільки заповнити, а й доповнити красивими елементами. Або написати ім’я учня, який буде підглядати в розклад своїх уроків.

фотографії дитини
Фотографії дитини в шаблоні

Для редагування шаблону вам може допомогти популярна програма Фотошоп, якщо вона є в вашому комп’ютері.

З безкоштовних редакторів ви можете вибрати наступні:

Програми: Опис:
PaintЦя програма є в кожній операційній системі Windows. А знайти її можна в панелі управління, набравши в рядку пошуку назву.
Paint.NETВдосконалений, але як і раніше безкоштовний редактор. Має багато професійних інструментів і гідно вважається напівпрофесійної програмою. Завантажити можна за посиланням — http://paintnet.ru/download/.
VectrПочніть знайомство з графічними редакторами відразу з векторної графіки. Вона як не можна краще підходить для створення шаблонів будь-якої складності. Так як дозволяє масштабувати текст і картинки без втрати їх якості. Завантажте за посиланням: https://vectr.com/.
SVB-EditЩе один безкоштовний векторний онлайн редактор графіки — http://www.clker.com/inc/svgedit/svg-editor.html.

Залишилося вибрати відповідний редактор і встановити його на свій комп’ютер.

Тепер ви можете завантажити один з шаблонів, які можна тепер редагувати і заповнювати красивим шрифтом з розкладом занять на кожен день:

 • Шаблон №1 — Даша мандрівниця;
 • Шаблон №2 — Веселі звірята;
 • Шаблон №3 — Смешарики;
 • Шаблон №4 — Русалочка;
 • Шаблон №5 — Весела руда дівчинка;
 • Шаблон №6 — Маша (розфарбування).

Натисніть на посилання, щоб відкрилася форма для заповнення. Після чого ви зможете її завантажити. Щоб завантажити, виберіть зображення правою кнопкою миші і натисніть «Зберегти як». Вкажіть папку, куди картинка буде поміщена, щоб ви змогли через редактори швидко знайти потрібний файл.

Читайте також: Шаблони для портфоліо школяра скачати безкоштовно.

Зробити розпорядок занять своїми руками

Зовсім не обов’язково завантажувати шаблони для розкладу. Ви можете зробити кілька різних варіантів самостійно вдома з підручних матеріалів, які доступні в кожній родині. Знадобиться папір формату А4, а також кольорові олівці, лінійка.

Порядок дій:

 1. Намалюйте три блоки в два ряди таким чином, щоб у вас один кут залишився порожнім. У ньому ми будемо малювати елемент прикраси шаблону;
 2. Чи не намагайтеся робити блоки ідеальними і симетричними. Якщо вони будуть дещо відрізнятися — це додасть веселості в вашу картинку. На це в майбутньому ніхто не зверне увагу;
  Розклад уроків своїми руками
  Барвисте розклад уроків своїми руками
 3. Вгорі трохи відступите, щоб написати зміст нашого веселого документа. Ви можете написати ім’я вашої дитини, наприклад, «Шкільний розклад для Аліси»;
 4. Блоки розділіть лініями (по 6 ліній), щоб вписати в них розклад;
 5. Почніть малювати елементи прикраси. Якщо у вас зовсім погано з образотворчим мистецтвом — не проблема. Знайдіть в інтернеті картинку звірів або мульт-героїв. Прикладіть аркуш паперу або майбутній шаблон до монітора і срісуйте прикраса, яке ви знайшли. Обводите простим олівцем його контури. Після чого додайте квітів, щоб малюнок був красивим;

У прикладі намальовані сови, ви можете вибрати будь-яких інших звірів, птахів, комах, динозаврів, роботів і т.д. Найголовніше — щоб шаблон був привабливий для дітей. Тоді вони будуть частіше в нього заглядати.

Прикрасьте декоративні елементи
Прикрасьте декоративні елементи по краях зображення

Подібний малюнок можна зробити на тему розпорядку дня дитини. Якщо у нього буде режим, розписаний по пунктам, який він бачить в своїй кімнаті, дитина буде підсвідомо прагнути йому слідувати. Важливо зробити його відповідно до смаків та уподобань ваших дітей. Замість декоративних елементів можуть бути Трансформери або Фіксікі.

Це може бути корисним: Розпорядок дня школяра шаблон для заповнення.

Створення форми для заповнення в графічному редакторі на комп’ютері

Барвисті шаблони можна створювати кожен день, якщо хоч трохи розбиратися в графічному редакторі. Виберіть яким вам найлегше керувати. Головне — щоб він підтримував шари. Так як наш майбутній шаблон буде складатися з них. Приклад буде приведений на Adobe Photoshop. На чолі кожного дня може бути фотографія вашої дитини з різними емоціями на обличчі. Наприклад, в понеділок — особа похмуре. А з наближенням п’ятниці дитина починає усміхатися.

Порядок дій:

 1. Відкрийте документ і виберіть кнопку «Файл»;
 2. Створіть новий документ в форматі А4;
  Виберіть А4
  Виберіть формат А4
 3. Знайдіть або підготуйте картинку, яка буде розміщена вгорі або внизу розкладу, як прикраса. Дуже важливо додати її на основний шаблон як шар. Це потрібно для того, щоб ви змогли в майбутньому легко змінити цю картинку;
  підберіть картинку
  Підберіть картинку для створення шаблону
 4. Виберіть зліва в інструментах «Лінії» і намалюйте внизу ними сітку. Це не складно. Щоб малювати рівні лінії без вигинів, потрібно затиснути клавішу SHIFT;
  Зробіть лінії шарами
  Зробіть лінії окремими шарами
 5. Потім виберіть у тому ж блоці «Прямокутник» і намалюйте його так, щоб лінії виявилися всередині нього. В результаті у вас повинен вийти блок з шістьма рядок, куди можна вписати урок. Блок ви повинні також зробити шарами. У майбутньому ви зможете підкласти під ці блоки свій фон або красиву картинку;
  Лінії в інструментах
  Лінії в інструментах Фотошопа
 6. Таких блоків роблять 6 на той випадок, якщо школярам доведеться наздоганяти шкільну програму або доучуватися через перенесених свят. А також блок корисний тим, хто ходить на додаткові заняття і шкільні секції;

Зробіть блок
Зробіть блок з лініями в Фотошоп

Блоки з уроками можна об’єднати в зв’язку шарів і підписати їх, щоб не плутатися. Далі додайте ще по одному шару кожному блоку, щоб зробити напис назви дня.

Додайте шар для назви днів
Додайте шар для назви днів тижня

Це, звичайно ж, тільки базова форма, яку ви можете доповнити різними декоративними елементами: квіточками, зірочками, сніжинками і т.д. Не обов’язково використовувати саме Фотошоп. Для цього відмінно підійде Paint.NET, GIMP, а також онлайн редактори — Canva, Crello, Pixlr і ін.

Рекомендуємо до прочитання: Родинне дерево шаблон для школяра.

Поради щодо створення шаблонів з розкладом уроків

Якщо ви хочете створити шаблон розкладу шкільних уроків в редакторі на комп’ютері, обов’язково робіть їх у вигляді шарів. Їх підтримує практично кожен редактор. Не робіть все на одному шарі, так як такий шаблон більше не можна буде змінити. Тільки створювати новий. Не вибирайте занадто яскраві кольори для фону і блоків. Яскравими квітами краще виділити шрифт в назві днів тижня, чисел, уроків, які можуть бути тьмяними.

Помітними квітами і відтінками потрібно концентрувати увагу на важливих деталях в розкладі. Якщо ви зіткнулися з дефіцитом красивих шрифтів, скористайтеся онлайн редакторами. Вони часто пропонують величезну кількість різноманітних накреслень. Графи з уроками можна доповнити часом, а також місцем для нотаток. На той випадок, якщо уроки перенесуть або поміняють місцями. Фон для розкладу уроків школяра в шаблоні для заповнення на вашому комп’ютері найкраще робити світлим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector