Що таке прямий ефір в Інстаграм і навіщо він потрібен?

Найпопулярнішою соціальною мережею в світі є Інстаграм. Він підкуповує користувачів простотою і зручністю. За допомогою Інстаграм можливо ділитися фотографіями, показувати людям відео, здійснювати різні конкурси. Хороший сервіс і для рекламних компаній, спілкування через приватні повідомлення і для проведення прямих трансляцій. На останньому зупинимося більш детально.

У чому суть і що таке прямий ефір в Інстаграм?

Що таке прямий ефір в Інстаграм? Він являє собою трансляцію в реальному часі, яка проводиться користувачами, де можна спілкуватися з глядачами. По суті, представлена ​​функція дає можливість людям створювати відео в режимі онлайн і показувати їх передплатникам. Завжди, коли є про що розповідати і що продемонструвати фоловерів, можна підключитися до прямого ефіру в інстаграмі.

Однак є деякі моменти, які необхідно знати:

 • Проводити пряму трансляцію можна тільки не більше години.
 • При виході в прямий ефір, всі передплатники автоматично повідомляються про це.
 • В процесі онлайн-показу в панелі, під назвою «Історія», що розташовується біля вашої аватарки, з’являється значок рожевого кольору «Прямий ефір».
 • Всі передплатники можуть кидати коментарі в процесі зйомки вами live.
 • Трансляція сама пропадає, як тільки вона закінчується.

Багато зірок і блогери використовують пряму трансляцію для того, щоб проводити фан-зустрічі зі своїми передплатниками і шанувальниками. У інстаграмі буде приходити багато людей, так як кожен ваш передплатник буде повідомлений про початок онлайн-зустрічі.

що таке прямий ефір в інстаграм і де знайти

Для реклами і бізнесу така послуга дає величезні можливості. За відведений час, тобто час, можна провести рекламну компанію для своїх передплатників. При цьому завжди можна відповідати на питання по ходу справи. Ця функція працює на користь інтернет-магазинах.

Плюси прямої трансляції

У прямого ефіру завжди є свої плюси, до яких можна віднести:

 • Весь контент є авторським і інтерактивним. Викладати його можливо протягом години.
 • Можна показати себе «на власні очі» і негласно почати знайомство з передплатниками.
 • Додаткові сповіщення передплатників будуть зростанням органічного охоплення аккаунта.
 • Можна контактувати через коментарі. Цей момент важливий, але представлену функцію можна вимкнути зовсім, якщо коментарі відривають від суті викладеного.
 • Можна також додавати в трансляцію гостей. Про це йтиметься окремо.
 • Після проведення безпосередньо самої трансляції, актуальність залишається в стрічці ще найближчу добу.
 • А також є можливість записувати відео, а потім його викладати в стрічці. Для цього необхідно включати певну програму, таку як ScreenFlow, призначеної для iOS.

Лайфхак для проведення прямого ефіру

Щоб ваш ефір викликав у передплатників тільки позитивні емоції, рекомендуємо вдатися до наступних прийомів:

 1. Перш ніж починати проводити прямий ефір, необхідно подумати над темою своєї розповіді. Необхідно, щоб глядачам було непросто цікаво, але також корисно і весело. Застосовувати цю функцію можна і в особистих цілях, і в робочих.
 2. Завжди дивіться на коментарі. Щоб увага глядачів була до вас прикута, не варто пропускати їх питання повз.
 3. Намагайтеся самі задати будь-які питання. Пряма трансляція необхідна саме для того, щоб отримувати двостороннє спілкування. Глядачі, дивлячись на вас, будуть давати коментарі, а це значить, що після вашого прочитання, необхідно дати відповідь. За своєю суттю трансляція є тією самою бесідою з жестами та емоціями, проте, в цьому випадку вона проходить онлайн. Не варто забувати дякувати власних передплатників за участь.
 4. Найкраще систематично запрошувати в ефір різних цікавих людей, які цікавлять вашу аудиторію. Це означає, що можуть бути як просто гості, так і різні експерти по темі вашого ефіру.
 5. Користуйтеся цією функцією, щоб розповісти про свої враження і ділитися інформацією безпосередньо з місця дії.

висновок

Тепер вам все відомо про прямий ефір в Інстаграм, а також ви змогли переконатися, що цей інструмент дуже зручний і буде корисним, для просування профілю. Рекомендуємо не користуватися ним дуже часто. Краще проводити трансляції раз на місяць і в тих ситуаціях, коли вам насправді є що розповісти.

Заздалегідь готуйте план, продумувати, що і як розповідати. Будьте готові до найнесподіваніших коментарів. Не варто затягувати ефір. Коли кількість ваших глядачів стає менше, краще плавно переходити до закінчення запису. Таким чином, ви не зможете набриднути, а про вашому профілі складуться тільки позитивні враження.

А як ви вважаєте, чи корисна функція прямих ефірів в Інстаграм? Якось раз моєї доброї подруги вчасно включена трансляція врятувала життя в безлюдному місці. Може бути у вас є схожі історії? Залиште свої історії і думки в коментарях! А також дивіться відео про те, як включити прямий ефір в Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector