Який повинен бути розмір фото в Інстаграм і як його змінити?

Пройшли часи, коли фотографії були такої якості, що можна було порізатися в пікселях. Інстаграм був як чортів майнкрафт або Копач Онлайн. Максимальна і єдина величина 640х640. Щоб зрозуміти наскільки це мало, скажу так. Фотографії 640х640 могла робити Motorola Razr V3. Розумієте, так? Правда, тоді це була, прямо, легенда, а з виходом Айфона 4, люди думали, що на нього можна знімати фільми. Але час йде, все оновлюється і вдосконалюється. І зараз навіть бабусин смартфон може зробити зображення, де дозвіл фото 1080х1080 або на крайній випадок Full HD. Забавно, але ж пройшло не так багато часу. Зараз розмір фото в Інстаграм, як бачите, істотно відрізняється.

Параметри знімків для Інстаграм

На даний момент, на 2018 рік, в ИНСТА можна завантажувати фото будь-якого розміру, кольору і якості. Від 640х640 до максимально існуючого. Що важливо, раніше можна було вантажити Імейджа тільки квадратні. Дивно, так? Може у них якийсь квадро-фетиш був або раніше вважалося, що квадратні фотографії в форматі Полароїд були в моді?

Ми залишимося в щасливому невіданні. Отже, картинка для поста в ИНСТА повинна бути 1080х1080 пікселів. Якщо це перевести в сантиметри, то отримаємо картинку, де висота 29 см. І ширина 29 см. А для аватарки профілю вимоги трохи відрізняються. 110х110 найоптимальніше рішення. Сам розмір фотографій (в мегабайтах) і формат (jpg і т.д.) значення не мають.

Величина зображень для Сторіс

Натрапив на статтю одного хорошого людини, який провів дослідження з приводу параметрів картинок для сторіз. Як з’ясувалося, у всіх смартфонів різний дозвіл. Якщо зробити скріншот свого екрану і глянути на дозвіл, воно буде одним. А якщо з цього ж телефону зробити знімок в Інстаграм, то дозвіл буде інше. Все залежить від розміру вашого екрану.

Наприклад, якщо я зроблю знімок на свій Samsung Galaxy S9 + і завантажуючи в сторіз, він буде просто неймовірного якості, яке відкрити може не кожен смартфон. Але їм на допомогу приходить стискання. Для розуміння процесів ви можете скористатися наступною залежністю:

При завантаженні на сервер, алгоритм стискає фотку, адаптуючи її під норми. За підсумками дослідження, хлопець прийшов до висновку, що оптимальна величина для сторіз 640х1137 пікселів.

Способи зміни обсягу зображень для Інстаграма

Ваше зображення може бути будь-якої величини. Сама Інста стисне їх до потрібного. Наприклад, якщо у вас горизонтальний або вертикальний вигляд і вам це заважає, при завантаженні, натисніть на відповідний значок в кутку, який запропонує ідеальні умови для завантаження.

При стисненні вашої фотографії нічого надприродного не відбувається. Хіба що, якщо потім знову завантажити цю ж картинку, вона буде іншої якості. Так, алгоритм задає оптимальне дозвіл фото, щоб воно могло проглядатися іншими користувачами.

Для неледачих, хто хоче поекспериментувати, можу запропонувати побалуватися з PhotoShop або Corel Drow. Завантажте туди ваш знімок, подивіться розміри.

Потім створіть новий шар з параметрами такими, де вимоги ИНСТА повністю будуть задоволені. Потім, перенесіть вашу картинку на новий готовий шар. Залишилося тільки зменшити і готово. Зроблені знімки вже можна вантажити в інстр. Стискати і розтискати там нічого не будуть, тому якість зображень збережеться в природному вигляді.

Але якщо ви не прихильник проводити зайві маніпуляції, для вас є кілька безкоштовних додатків для редагування розмірів:

 1. NoCrop.
  No Crop
  No Crop
  завантажити
  QR-Code
  No Crop
  Developer: Intelligent
  Price: Free
 2. InstaSize.

висновок

Зараз вже можна не морочитися щодо дозволу і величин. Алгоритми роблять повні перевірки і стискання так, як потрібно. Ну … хоча б, ви будете знати який розмір фото в інстаграмі, так, для загального розвитку.

Якщо у вас не вийшло провести маніпуляції зі своїми фото-шедеврами і у вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях! А також дивіться відео про те, як блогер лає соціальну мережу за якість знімків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector