Цитати в Інстаграм під фото: добірка і поради

Цитати в Інстаграм під фото і кому вони потрібні? Кожен з нас хоче, щоб люди думали, що ви найбільший мислитель і не пальцем пхати. Навіть самі обізнані користувачі можуть створити образ високоінтелектуального індивіда, який не тільки споживає, а й творить.

І нехай, фотографії їжі на його сторінці і прохання про взаімолайках видають його справжню сутність, хтось охоче вірить, що спілкується з генієм людської думки. Як то кажуть, напни на тупого окуляри і примусь його мовчати, як тут же, все подумають, що він розумний. З інстр все працює за таким же прикладом. Додай під фото якусь тематичну цитатку і готово. Ні, додаткових балів IQ вам це не додасть, але створить ілюзію тризначного показника інтелекту.

Як поставити цитату під фото, а також в статус профілю?

Коль ви дочитали до цього абзацу, значить, ви повні рішучості, все-таки наповнити свій профіль цитатами. А якщо вже вам так хочеться, хто ми такі, щоб не розповісти вам, як це робиться? На даний момент Instagram не має функцією генерації розумних думок і немає поля для їх вставки. Але хтось додумався пхати їх в опис до фото.

Так, ви можете це робити прямо в описах. Але не варто писати туди розумні думки, якщо це фотографія вашого обіду. І взагалі, маленький лайфхак: якщо під фото їжі є цитата великої людини, запам’ятайте, це обман. Швидше за все, цей авторитетна людина навіть не говорив цих слів, а сама цитата взята десь в надрах паблік «цитатки».

У Інстаграм є ще одне альтернативне місце, куди можна вставити ваші думки. Це ваш статус профілю. Змінити його можна, натиснувши на кнопку «редагувати» в розділі «про себе». Тобто, розумієте, так? Поставивши в розділ «про себе» цитату — ви автоматично видаєте себе.

Підбірка прикладів цитат

Наведемо вам приклади розумних думок, так як, швидше за все, ви будете шукати їх в інтернеті, що не дивно.

Красиві цитатки для дівчат:

 • «І десятки тих, хто захотів твоє тіло, не варті і мізинця того, хто полюбив твою душу» — типова ванільна цитата.
 • «Я сама придумую собі перешкоди, щоб їх долати» — на мій погляд, сама жіноча цитата, яка повністю розкриває сутність жінок. Вона настільки жіноча, що ще чуть-чуть і закотить істерику.
 • «Люблять тихо, голосно тільки зраджують» — настільки ванільно, що можна додавати в торт.

Для хлопців:

 • «Нікому не зобов’язаний, ні до чого не прив’язаний, нікому не подібний, тому і вільний» — класика чоловічого вислови. У перекладі з давньо дурного — Три виправдання, чому я нікому не потрібен. Такі, зазвичай, сидять біля під’їзду і насіння лускають.
 • «Брат може не бути другом, але друг завжди брат» — наштовхує на думки, що Кличко, явно, доклав руку до створення цієї фрази. Афоризми — явно не його коник.
 • «Я відповідаю взаємністю, тому, хто мене любить» — будемо сподіватися, що в нього не закохатися представники сексуальних меншин, інакше … Ну ви зрозуміли.

Англійською з перекладом

Тут ви можете блиснути тим, що знаєте англійську, що робить вас на порядок розумніші деяких челяді.

 • «London is a capital of Great Britain» — дуже старий вислів, яке пройшло крізь роки, показує ваш рівень знання англійської мови і вашого почуття гумору. А якщо ви не зрозуміли, в чому гумор, то показує ще і рівень IQ.
 • «Love is a game that two can play and both win» (любов — гра в яку можуть грати двоє і обидва виграти) — у хлопців-бабіїв і альфа-самців свій погляд на цей рахунок. Хоча хіміки стверджують, що любов — лише низка хімічних реакцій.

 • «Veni Vidi Vici» — «прийшов, побачив, переміг» — настільки стара фраза, що її навіть Юлій Цезар використовував.

Для мандрівників:

 • «Подорожуй тільки з тими, кого любиш» — як варіант, можна подорожувати одному. Так і дешевше, і проблем менше. Цю цитату писав Ернест Хемінгуей. У той час, вони ще не знали про це.
 • «Залізничний квиток збуджує більше надій, ніж лотерейний» — писав Поль Моран. Хороша думка, але нечасто бачив людей, які вигравали мільйони залізничними квитками. Залізнична лотерея xD.
 • «Планувати відпустку — дуже легко. Начальник каже — коли, дружина каже — де »- найбільш підходяща фраза для наших реалій, навіть якщо на дворі літо.

Висловлювання філософів:

 • «Необов’язково бути краще за всіх, достатньо бути краще, ніж учора» — Джо Фрейзер.
 • «Хто настільки глухий, що навіть від одного не хоче почути правди — той безнадійний» — Цицерон.

 • «Якщо ви маєте совість, значить вас мають ті, хто не мають совісті» — якийсь дуже розумна людина.

Чому краще придумати свою цитату?

Половину цитат, які стоять в профілях, можна навіть не прочитувати повністю. Тому що, прочитавши перші два слова, ти вже напам’ять знаєш наступні. Немає ніякої оригінальності. Варто зрозуміти, що копірка — не робить вас унікальним. Це апріорі. Покажіть людям, що ви теж здатні мислити, придумайте щось своє. Придумати прям зараз розумну думку я не можу, так як не такий розумний, як ви (lol), але ви ж можете (немає)? Надайте унікальність своєї фразі поставивши в кінці «(с)», значок копірайту в цитатка в ИНСТА під фото. Покажіть, що ви боріться за своє авторство і пишаєтеся собою.

Опишіть, що буде на вашій фотографії в коментарях і ми вам сгенерируем індивідуальну цитату! А також дивіться додаткове відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector