Найпотрібніші додатки для обробки фото для Інстаграм

«Ніщо так не прикрашає реальність, як фільтри в Інстаграм» — запевняють користувачі інтернет. Маркетологи підтверджують: сьогодні ця фото-орієнтована соціальна мережа стала впевненим двигуном торгівлі. У стрічці продають і пропонують послуги, шукають інвесторів, знайомляться і заробляють. Головний секрет успіху бізнесу в Інстаграм — яскраві, соковиті знімки. І тут не обійтися без фоторедакторів: програм, які зроблять кадри ще цікавіші і додатків для обробки фото для Інстаграм.

Щоб прикрасити знімок, тепер можна, навіть, чи не вивантажувати фото зі смартфона. Сучасні мобільні додатки відкоригують зображення: фільтри висветлят або затемнять кадр або частина картинки не гірше фотошоп. Автор фотографії може додати напис в шарах, кистями розфарбувати фрагменти і вставити малюнки. Ми знаємо, що для рекламної акції потрібна постановочна студійна зйомка. Але правда в тому, що покупці хочуть бачити і товар «в живу»: на вулиці, в будинку, офісі. … І тут незамінні фоторедактори для гаджетів.

Тільки для iOS

Проривний фоторедактор ProCamera + HDR подобається навіть професіоналам. Камера робить поспіль три знімки: світлий, в режимі авто і темний. Редактор поєднує їх автоматично, і видає один ідеальний кадр, в якому читаються і світлі деталі, і темні.

В установках варто ручне фокусування для макрознімків і режим нічної зйомки. Автор може знімати без штатива навіть об’єкти в русі — ручна стабілізація надійно тримає план. Для подальшої обробки додаток пропонує безліч багато фільтрів і ефектів.

ProCamera HDR
ProCamera HDR
завантажити
QR-Code
ProCamera HDR
Developer:
Price: 1,09 €

Для iOS і Android

Існують програми, які розроблені для обох операційних систем. Вони встигли завоювати визнання Інста-блогерів, а тому ми не можемо обійти з стороною.

Cortex Cam — працюють професіонали

Додаток прибирає «зерно» або «шум», як кажуть професіонали, з кадрів нічних фотосесій і знімків в несприятливих світлових умовах. На професійних камерах «зерно» з’являється при високих показниках iso. Фахівці вважають це додаток кращим в своєму сегменті. У базовий пакет входять 78 фільтрів і ефектів.

Cortex Camera
Cortex Camera
завантажити
QR-Code
Cortex Camera
Developer:
Price: 3,49 €
Cortex Camera
Cortex Camera
завантажити
QR-Code
Cortex Camera
Developer: Whimsical Productions
Price: 3,09 €

Вартість програми для iOS — 2,99 $, для Android — приблизно за 2,75 $.

VSCO — улюбленець блогерів

Її ще називають заміною професійної камери. Базових безкоштовних фільтрів досить для редагування фото. Пакет дає можливість висвітлити темні кадри, робити фото теплим, світлим, більш контрастним, м’яким, спокійним і т.д. Кожен фільтр має 12 градацій інтенсивності, знімки можна кадрувати. В останній версії навіть самостійно виставляти витримку і iso. Шкода, але додатки для ПК не існує.

VSCO
VSCO
завантажити
QR-Code
VSCO
Developer:
Price: Free +
VSCO
VSCO
завантажити
QR-Code
VSCO
Developer: VSCO
Price: Free +

Додаток для iOS і Android — безкоштовно.

Facetune — для ідеальних Селфі

Сервіс прибирає нерівності шкіри, почервоніння очей, відбілює зуби, робить посмішку ширше, очі більше і так далі. Новий інструмент «пластика» може збільшити груди, зменшити вуха, звузити підборіддя, змінити розріз очей. Фото комбайн є для мобільних платформ і для ПК. Сервіс ідеальний для магазинів косметики, салонів краси та ін.

Facetune
Facetune
завантажити
QR-Code
Facetune
Developer:
Price: 4,49 €
Facetune - werbefrei
Facetune - werbefrei
завантажити
QR-Code
Facetune — werbefrei
Developer: Lightricks Ltd.
Price: 3,99 €

Вартість програми для iOS і Android — 3 $.

TouchRetouch — приберемо зайве

TouchRetouch — це вузькоспеціалізований фоторедактор, який швидко видалить зайві предмети з кадру, якщо ви вирішили не обрізати фото: перехожих, що стоять спиною людей, урни, сміття і так далі. Завдяки програмі «живі» фотографії поміщаються в ідеальний інтер’єр. Інструментарій звичайний: ласо, кисті, гумки. До речі, можна добре відретушувати і обличчя людини. Для Android від 4+.

TouchRetouch
TouchRetouch
завантажити
QR-Code
TouchRetouch
Developer:
Price: 2,29 €
TouchRetouch
TouchRetouch
завантажити
QR-Code
TouchRetouch
Developer: ADVA Soft
Price: 1,99 €

Додаток для iOS і Android — безкоштовно.

Програма на ПК GIMP — робіть з фото все, що хочете

І все ж, для обробки фото в Інстаграм, комп’ютерний монітор набагато зручніше, ніж на екрані телефону і легко обробити деталі фотографії. Для ПК теж є прості і зрозумілі програми. Нам подобається безкоштовний GIMP (GNU Image Manipulation Program). Автор може завантажити збережені кадри в будь-якому форматі, малювати елементи картинки або працювати саме з фото інструментами.

Зліва на робочому полі знаходиться панель інструментів, праворуч кейс в якому шари, текстури, гами, кисті. Стандартно завантажуємо фото в робоче середовище: файл / відкрити / збережене фото або малюнки. У лівому вікні є попередній перегляд і видно, яке зображення ми вибираємо. Автор має можливість працювати з декількома фото. За допомогою опцій виділити / вирізати / вставити дизайнер робить, наприклад, колаж. Працюючи з елементом «магнітне ласо» або функцією «виділення суміжних областей», змінюють елементи в фотографіях. Однієї людини на іншу, або помістити предмет зйомки в зовсім на інший фон.

В меню «колір» яскравість і контрастність налаштовуються вручну. Кисть, олівець, аерограф, штамп мають різну товщину, форму та прозорість. Інструменти потрібні, щоб вставити фрагмент тексту, закривати кольором шматки фото, змінювати колір елементів фото і так далі.

Як і в дорогих професійних програмах, окремо виділяються шари і канали. На верхній панелі в меню шар / створити новий шар. Або справа клікнути на чистий аркуш з плюсом. Зручно малювати, робити написи на фото в Інстаграм і навіть додавати анімаційних персонажів прямо в ході редагування.

В меню «ефекти» є «спалах», лінза, розмитий фон. У закладці «Поліпшення» вставлений сервіс «Усунення червоних очей». Професіонали налаштовують колірний простір SMYK, так виходять кращі по перенесенню кольорів фото. Це не зовсім неважко.


Важливо, що в цьому редакторі ми можемо виправити практично всі недоліки вихідного знімка: додати яскравість, контрастність, глибина, тіні і т.д. Коригування відбувається за допомогою роботи в діалоговому вікні «криві».

Що в підсумку?

Програми для гаджетів і ПК схожі робочим середовищем. Користувач, який хоч раз скачував програми, працював в графічному редакторі, легко розбереться в пакетах інструментів і зможе додати фото в Інстаграм. Як пише один відомий блогер: «Я завжди однотипно обробляю фотографії для соцмереж. Завдяки цьому, аккаунт став відомий, а сотні передплатників зберегли мої зображення собі в стрічку і в серця »!

Для гарного зображення не завжди потрібна дорога оптика або багато дорогих програм. Прості фоторедактори допоможуть отримати цікаві макрокадри, частково змінити глибиною різкості, фокусна відстань, змінити колір картинки, додати драматичності і так далі. У кожному є функція «поділитися» на Фейсбук, Ютуб, Інстаграм. Знімки привернуть увагу до аккаунту, люди дізнаються про вас за допомогою мережі «Інстаграм». І неминуче зростуть продажі.

Питання наших читачів


# 1. Додатки, звичайно, на вигляд цікаві, тільки на моїх фотках мізер лайків. Навіть морочитися з редагування не хочеться.

Ми рекомендуємо вам не опускати руки і освоювати редагування фото. Адже тільки цікавим контентом можна залучити нову аудиторію. Але якщо ви хочете більш швидких результатів, скористайтеся сервісом накрутки Likemania. Замовте собі передплатників і радуйте їх своїми фото-шедеврами.


# 2.Мне не подобається якість фото, при публікації в Інстаграм. Рік тому мої знімки були краще, чіткіше і яскравіше …

Можливо, на якість публікованих фото вплинули неправильні параметри фото. Тут ви можете ознайомитися, який розмір фото для Інстаграм заданий розробниками. Також рекомендуємо збільшити різкість на фото. Це можна зробити через додатки, які ми зазначили вище.

Залишилися питання? Постав їх у коментарях! А також дивись відео про найпопулярніші прогах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector