3 способи, як в Інстаграм додати відео з Ютуб

Багато уми нашого сучасного світу вважають, що відеоблогер це професія майбутнього. Ютуб сповнений пізнавальних відео, що і стало причиною цієї популяризації цієї професії. Щоб залучити нову аудиторію, блогери поширюють свої відео за допомогою соціальних мереж, зокрема за допомогою Instagram. Перед тим як в Інстаграм додати відео з Ютуб, потрібно розуміти, що стандартними способами цього не добитися. Розглянемо ефективні способи завантаження відео з Ютуб в Інстаграм.

Як додати відео з Ютуб в Інстаграм за допомогою програм?

Кращим способом поділитися роликом з Ютуб, здатною зробити це за допомогою спеціальних програм і сайтів. Благо, умільці створили безліч програм і сервісів здатних зберегти наші нервові клітини і заощадити час.

Savefrom.net

Отже, самий просто спосіб додати відео з Ютуб в Інстаграм — це використовувати сервіс savefrom.net. Необхідно зайти на свій профіль в Ютубі і під потрібним відео знайти URL, який виділяємо і копіюємо. Після потрібно зайти на сервіс і вставити в потрібний рядок посилання на свій ролик. Викачуємо відео в буфер обміну потрібної якості і розміру і переходимо до наступного етапу.

викачуємо відео з ютуба і додаємо його в інстаграм

Потрібно завантажити додаток InstaVideo, воно є для скачування як на Play Market, але і App Store. Тепер заходимо в зазначену вище програму і вибираємо потрібний уривок ролика.

додаток для завантаження відео

Все готово! Тепер ви отримали відео, яке можна викладати в свій Інстаграм. Але цей варіант не єдиний, далі буде …

SaveDeo

Розглянемо ще один спосіб завантажити відео з Ютуб за допомогою програми SaveDeo. Можливо, комусь він сподобається більше.

SaveDeo дозволяє легко і швидко завантажити відеофайл і додати його на свою сторінку. Перевага цієї програми в тому, що щоб розмістити відео з Ютуб в Інстаграм не потрібно копіювати посилання і використовувати сторонні сервіси. Досить просто завантажити цю програму на свій смартфон і вже в роботі з ним знайти потрібне відео і додати до себе в профіль.

додаток savedeo для завантаження відео з ютуб

Крім того додаток SaveDeo дозволяє завантажити ролик навіть якщо його перегляд заборонений в вашому регіоні, яке потім можна буде розмістити на своєму ресурсі. Як для мене, так цей варіант набагато легше першого і займає менше часу в роботі з ним, але він підходить тільки для користувачів Android.

Власникам Айфона доведеться скористатися іншою програмою. Відмінно підійде для користувачів айфона додаток Workflow. Викачуємо додаток в App Store, після його установки, вибираємо сподобалася ролик і натискаємо на віконце «Поділитися». Відео з Ютуб буде збережено як відео з камери, а його вже просто заливаємо в Інстаграм.

сторонні сервіси

Поділитися за потрібне роликом в інстаграмі можна не тільки за допомогою смартфона, але і через ПК. Для цього завантажуємо сподобався ролик на комп’ютер.

Отже, для того щоб швидко завантажити файл з Ютуб, знаходимо відповідне відео і в адресному рядку перед YouTube вставляємо букви SS.

викачуємо відео з ютуб за посиланням

Потім перед вами з’явиться віконце, що пропонує вибрати потрібний формат і натискаємо «скачати». Після цього файл завантажиться в папку «Download» на вашому комп’ютері або в ту папку шлях до якої ви вказали при скачуванні.

зберігаємо відео з ютуба в браузері

Залишилося розібратися, як викласти відео в Інстаграм з комп’ютера?

Після того як ролик виявиться на комп’ютері або ноутбуці, потрібно зайти на один із запропонованих сервісів. Найвідомішим і користується популярністю є сервіс SMMplaner. Цей сервіс допомагає розмістити відео не тільки в Інстаграм, але і в багато інших соціальні мережі. Для його використання потрібно створити особистий кабінет. Просто зареєструватися там за допомогою електронної пошти.

Після того як особистий кабінет створений, а відео завантажили на ПК, ми заходимо в нього і шукаємо графу «запланувати пост», натиснувши на нього можна вибрати, що ви хочете розмістити ролик або фотографію.

Єдиний мінус цього сервісу, то що він обрізає ролик самостійно. Залишає тільки перші 15 секунд відео. Вибираєте соціальну мережу, в якій хочете опублікувати пост і задаєте дату і час розміщення. А також сервіс може запропонувати автоматично поставити різні хештеги.

На цьому обговорення питання «Як завантажити відео з Ютуб в Інстаграм?» Оголошуємо закритим.

А як ти вважаєш, зручніше користуватися додатками або онлайн-сервісами для завантаження відео з Ютуб? Залишай свою думку в коментарях! А також рекомендуємо подивитися відео про двох додаткових способах для Android і iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector