Коли і чому в Інстаграм не завантажується фото?

Кожен день ми даруємо передплатникам самий придатний контент, відзначаємо людей на фото, ділимося яскравими моментами нашого життя. Саме «живі» фотографії — запорука процвітання і успіху нашого аккаунта. Але що робити, якщо не виходить опублікувати заповітну фоточку або поділитися крутим моментом? Про це ми сьогодні і поговоримо.

проблеми застосування

Проблеми із завантаженням фотографій можуть виникнути безпосередньо через самого додатка Інстаграм. Таке трапляється досить рідко, і саме тому вирішити це питання швидко і легко не виходить.

В першу чергу, слідкуйте за оновленнями програми. Багато користувачів з різних причин відключають автоматичне оновлення додатків (внутрішня пам’ять, трафік і т.д.). У таких випадках потрібно частіше перевіряти наявність нових версій в вашому AppStore або PlayMarket і завантажити нову версію самостійно. Простежте, щоб додаток загрузилось повністю.

Іншою причиною може послужити заповнений кеш. Це рідко призводить до порушення процесу завантаження фото програми, але може уповільнити роботу вашого смартфона. Очистити кеш можна, перейшовши в налаштування пристрою. Для цього треба зайти на вкладку з додатками, серед них знайдете заповітний Інстаграм, зайдіть в нього і відшукайте кнопку «очистити кеш» або «очистити пам’ять».

Що ж, з додатком розібралися, давайте розглянемо варіант, коли проблема знаходиться у вашому пристрої.

проблеми телефону

Сам додаток Інстаграм не є вимогливим до операційної системи (далі ОС) пристрої, проте обмеження все-таки присутні.

Для оптимальної роботи досить свіжих версій ОС: iOS 9 і вище, Android 4.1 і вище. Перевірити версію вашої системи можна також в настройках (інформація про телефон).

Якщо ваша ОС підходить під ці вимоги, але додаток працює не стабільно, слід звільнити пам’ять на вашому пристрої: видаліть старі і непотрібні додатки, медіа-файли (музика, фото, відео і т.д.). Скористайтеся різного роду «сlean» -Мастер, які проаналізують ваш пристрій і покажуть методи оптимізації. На крайній випадок, якщо не вийшло відчистити пам’ять, можна зробити «Hard-reset» пристрою, тобто повністю відчистити пам’ять і повернути його в стан, в якому воно було відразу після покупки. Рекомендую вам робити скидання тільки по гострій необхідності, адже після такого скидання стираються і СМС, і контакти, і дані всіх додатків. Ці дані можна зберегти в хмарі, але ця стаття трохи про інше.

Ми розібрали випадки, що залежать в більшій мірі від пристрою, тепер розглянемо проблеми, пов’язані з інтернет — з’єднанням і самим акаунтом Інстаграм.

проблеми інтернету

Проблеми зі з’єднанням можуть виникнути, якщо пристрій:

  • Знаходиться поза зоною доступу до бездротової мережі. Чому фотки вантажаться погано? Якщо ви перебуваєте поза зоною доступу мережі (тунель, траса і т.д.), зв’язок буде або дуже поганий, або її не буде зовсім. У таких випадках телефон не буде вантажити пости. Тоді потрібно просто зв’язок «зловити» — змінити місце розташування вашого пристрою. Для цього слідкуйте за індикатором якості з’єднання у верхньому кутку екрану пристрою.

У різних операторів «зона покриття» відрізняється один від одного. Вибирайте тих операторів, з якими ви завжди зможете залишатися на зв’язку. Про «зоні покриття» ви можете дізнатися у вашого оператора (МТС, Мегафон і т.д.).

  • Не має доступу до мобільної мережі. Чому фото не завантажуються, адже мережа відмінна? Можливо, ви не сплатили послугу мобільного інтернету або не підключений її. Тоді доступ до інтернету буде закритий. У таких випадках потрібно зв’язуватися з оператором вашої мережі.
  • Знаходиться далеко від точки Wi-Fi. Якщо ви, наприклад, сидите в кафе на вулиці і вирішили викласти фото в Інстаграм через Wi-Fi, пам’ятайте про її зоні дії. Якщо ви перебуваєте далеко від Wi-Fi роутера, зв’язок буде обриватися або взагалі пропаде. Дізнатися про якість зв’язку можна по індикатору в кутку екрану.

  • Не підтримує частоту Wi-Fi роутера. З цією проблемою ви зіткнетеся навряд чи, але знати про неї потрібно. Якщо ваш роутер занадто старий, а пристрій занадто нове (або навпаки), може статися конфлікт стандартів вашого пристрою і джерела Wi-Fi. Тут потрібно або купити новий роутер, або новий пристрій.

Можлива тимчасова блокування або обмеження

І останнє, що ми обговоримо в цій статті — обмеження аккаунта Інстаграм. Дана ситуація може виникнути при розкручуванні аккаунта і надмірно активної публікації фотографій. Тоді Інстаграм не публікує ваші фотографії. Я не буду розглядати конкретно кожен критерій, за яким виносяться обмеження їх дуже багато.

Отже, блокування аккаунта в Інстаграм може статися, якщо ви порушили правила сервісу (про них можна почитати в довідковому центрі Інстаграм), але я сподіваюся, з цим ви не зіткнетеся.

Отже, ми розібрали основні причини поганої і нестабільної роботи програми. Сподіваюся, дана стаття була корисна для вас, і ви все ж зможете поділитися зі світом своїми чудовими фоточками.

Якщо ви так і не змогли розібратися зі своєю проблемою — пишіть нам в коментарях і ми вам допоможемо! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector