Хто сказав, що скачати фото з Інстаграм по посиланню можна?

Сьогодні Інстаграм використовують не тільки для спілкування, але і для просування бізнесу. Якщо ж спочатку воно було створено для того, щоб люди могли ділитися з друзями і незнайомцями своїми цікавими фотографіями і відеофайлами, то зараз цей майданчик активно використовують для заробітку. Умільцями створено безліч додатків для зручної роботи в інстаграмі. Наприклад, сервіс Likemania допомагає швидко підвищити популярність сторінки і отримати тисячі передплатників, або SMMplaner, який служить для автоматичної публікації постів в зазначений час. Незважаючи на популярність ИНСТА, є люди, які досить погано в ній розбираються. У цій статті ми розглянемо, як завантажити фото з Інстаграм по посиланню і спробуємо роз’яснити інші наболілі питання.

Чому Інстаграм не вводить функцію скачування фото?

Часто запитують, чому саме додаток не дозволяє зберігати фото на телефоні або на комп’ютері. Це було зроблено розробникам через авторських прав самих користувачів, тобто, щоб люди шанували правами людей на свої фотографії і не зберігали без дозволу.

Багатьох користувачів обурював такий підхід, так як вони накладали на фото стандартні фільтри ИНСТА, милувалися фотографіями, а дістати відредаговане фото собі на телефон не могли. Після цього, розробники Інстаграма впровадили функція скачування своїх файлів.

У розділі налаштувань конфіденційності, майже в самому низу ви можете запросити свої матеріали, натиснувши на кнопку «Завантаження даних».

Як завантажити фото з Інстаграм через Telegram?

Одним з простих способів буде виглядати так: просто відправте собі посилання в додаток Telegram. Для цього потрібно буде відкрити веб-версію Інстаграма, відкрити необхідний пост і копіювати посилання.

Хоча те ж саме можна зробити і відразу з програми:

Після чого можете відправляти її в діалог Телеграма, а там, як відомо, можна створювати діалог з собою, якщо не хочеться відправляти комусь. Завантаження буде недовгою, після чого відбувається збереження фотографій.

Через код сторінки

Поговоримо і про збереження фото з Інстаграма через код страніци.Такой спосіб підійде для тих, хто хоче зберегти на комп’ютер. Для цього потрібно відкрити необхідне для вас зображення, після чого натиснути на праву кнопку миші і вибрати «Переглянути джерело сторінки» або «вихідний текст». З’явиться html-код цієї сторінки, виглядає вона лякає, але так повинно бути, не переживайте.

Натискаєте на Ctrl + F, після чого потрібно ввести «jpg». Картинка знайшлася.

Далі можете скопіювати всю посилання без лапок. На новій закладці введіть це посилання, і фото виявиться у відкритому доступі. Далі звичайним для нас методом натискаючи на праву кнопку миші, зберігаємо її на свій комп’ютер. І все без проблем зберігається.

Онлайн-сервіси для збереження фото

Також існують сервіси, які можуть зберігати фотографії онлайн. Наприклад, SavemyFoto, воно спокійно може зберегти ваше фото без труднощів. Просто потрібно скопіювати посилання і вставити в рядок, яку перед вами з’явиться.

Наступним сервісом буде GetFoxy. З його допомогою зберегти фото можна буде одним кліком. Тобто якщо інші сервіси в основному пропонують поетапне збереження, то тут такого не буде. Тут можна, як і в попередньому ввести в рядок посилання зображення і тиснемо на лупу, щоб зберегти.

Але можна також і по-іншому: введіть ім’я того профілю, у якого буде потрібна для вас фотографія, цей сервіс покаже вам як мінімум 18 останніх постів цього користувача. Обидва способи цілком зручні. Перший краще використовувати, якщо вам потрібно щось конкретне. А воторой — якщо кілька зображень відразу.

Питання від наших читачів


# 1. А якщо немає можливості відкривати веб-версію Інстаграма, що робити?

Нічого страшного, ви спокійно можете скопіювати посилання в інстаграмі на телефоні.


# 2. Безкоштовні чи GetFoxy і SavemyFoto?

Так, вони абсолютно безкоштовні.


# 3. Чи повинен бути відкритий профіль для скачування з цих додатків?

Так, на жаль, доступу не буде, якщо профіль закритий.

Якщо у вас залишилися додаткові питання — задавайте їх у коментарях! А також дивіться додаткове відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector