Як зробити репост в Інстаграмі відео в 3 кліка?

Інстаграм — просто знахідка для любителів потрясний фото або відео, якими так само хотілося б поділитися. Але, на превеликий жаль всіх користувачів, даної функції в цьому додатку немає. На сьогоднішній день в даній соціальній мережі, крім красивих фотографій, є ще купу корисних постів, якими хотілося б поділитися зі своїми друзями або родичами. Але Інстаграм в цілях захисту авторських прав користувачів і для того, щоб стрічка не засмічується зайвий раз, не вводять функцію репоста, ніж змушують усіх шукати різні додатки і сервіси, які допомогли б їм з цим. Тому ця стаття допоможе вам розібратися з тим, як зробити репост відео в інстаграмі.

Але радує той факт, що виробники все-таки ввели функцію репоста в Історію. Тобто ви зможете ділитися відео і фото-матеріалами з усіма в своїх Історіях. І зробити це вкрай просто: необхідно натиснути на «Поділитися» (паперовий літачок) на тому пості, який вам необхідний, і першим в списку після кліка вийде пропозицію поділитися в своїй же Історії.

І потім ви можете, як і завжди, редагувати свої матеріали. А саме додавати написи, стікери, малюнки та багато іншого.

Але не завжди і не всі можна буде репоста, так як в налаштуваннях можна забороняти це робити, тому такого виду спосіб не завжди може функціонувати. Ви зможете відключити дозволу в своїх Параметрах:

Як робити репост на Андроїд?

Звичайно, всі ми розуміємо, що це ніяк не допомагає, коли хочеться перекинути щось на свій профіль. І ми починаємо шукати способи, які змогли б врятувати нас в такому випадку. Тому зараз існує безліч сторонніх сервісів, які дозволяють поділитися матеріалами з іншими. Насправді, можна просто вбити в пошуковик в Play Market «репост в Інстаграм» або щось подібне. Вам вийде досить значна кількість програм, з яких, звичайно ж, не так багато буде ставитися до якісному виробництву.

Якісних з них, насправді, не так багато, до того ж багато з них доступні лише для Андроїд або ж лише для айфонів. Але є додаток, яке має якісне виконання і легкий інтерфейс — Repost for Instagram. До того ж воно тепер є як для Play Market, так і для AppStore. Тобто ідеальний варіант!

Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus
Price: Free +
Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus LLC
Price: Free +

Інструкція по його застосуванню:

  • Після того, як ви його встановили на свій телефон, зайдіть на той акаунт, в якому був потрібний для вас пост. Кількома на три крапочки справа в кутку, далі копіюємо посилання необхідного відео.

  • Поверніться до додатка Repost for Instagram і вставте ту посилання, яку ви скопіювали, він сам проаналізує буфер обміну і запропонує вставити посилання. Тут же ви можете злегка відредагувати текст автора за потребою.

  • Далі клацніть на Репост, можете додати опис і на цьому все! Все в вашому профілі.

Додатки в AppStore

Можна також виділити додаток Instasaver для iPhone.

InstaSaver-Repost Photos and Videos For Instagram
InstaSaver-Repost Photos and Videos For Instagram
завантажити
QR-Code
InstaSaver-Repost Photos and Videos For Instagram
Developer: TianYin Chou
Price: 3,49 € +

Інструкція до його застосування:

  • Після завантаження та запуску сервісу потрібно буде ввести дані свого профілю для того, щоб ви змогли увійти. Тобто це буде повноцінна ваша сторінка, просто трохи в іншому вигляді. Далі потрібно відкрити відео, яке вам потрібно, і виберете Поділитися.

  • З’явиться меню, в якому потрібно буде вибрати Репост.

  • Перед вами виявиться меню IOS і Поділитися, далі потрібно вибрати Скопіювати в Інстаграм, вказати розділ для передачі, — тобто в стрічку хочете перепостити або ж в Історію.

  • Залишиться лише вибрати шаблон того, як буде виглядати ім’я користувача, тобто у первоісходніка, після чого натисніть Репост.

  • Далі все за стандартом: невелике редагування і кнопка «Поділитися». І на цьому все. Ви все поправили собі на сторінку.

Питання наших читачів


# 1. Можна репоста з закритого аккаунта?

Ні, це можливо лише для відкритих акаунтів.


# 2. Як зробити репост в інстаграмі, щоб збереглася підпис першоджерела?

Скачайте додаток на Андроїд Repost for Instagram, тут доступна така функція. При бажанні перед репоста підпис автора поста можна трохи підправити.


# 3. Як зробити репост в інстаграмі через комп’ютер? Зараз немає поруч телефону, а фотка потрібна.

Ви можете завантажити і встановити емулятор Android BlueStacks. Після його установки, необхідно встановити мобільний додаток Instagram і вам на ПК буде доступний весь функціонал, що і на смартфоні.

Залишилися питання по темі — задайте їх у коментарях! А також дивіться тематичне відео.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector