Як додати музику в Інстаграм на фото: оновлення та додатки

Поява Історій в Інстаграм дало поштовх розвитку нового напряму. Stories набирали популярність в геометричній прогресії і багато соціальні мережі (наприклад, ВКонтакте), намагалися повторити їхній успіх, але результат був значно гірше. Сьогодні багато в вигляді Історій викладають набір фото або короткий ролик, а маркетологи використовують цей інструмент для просування товару або оголошення промо-акцій. Прості міні-банери або мовчазна зміна фото була мало кому цікава, тому зараз стали модними відео і картинки з музикою. Тому розглянемо, як додати музику в Інстаграм на фото, щоб оживити креативні фото і залучити нових передплатників.

Як додати музику до фото через музичні стікери?

Зовсім недавно в Інстаграм з’явилося оновлення, завдяки якому кожен зможе додавати музику на свої зображення в Історіях. Але є воно поки не у всіх, тому потрібно буде потерпіти і почекати, коли і твій Інстаграм оновиться.

Поки що ми розповімо, як можна додати музику, якщо нова функція у вас вже з’явилася:

 1. Для початку відкрийте Історію, після чого клацніть на запис, і там, серед хештегов і питань виявиться режим Музики. Ви зможете вибрати будь-яку популярну пісню і бажаний вами уривок з неї.
 2. Клікаєте на стікер, і серед цих стікерів і буде даний режим. Пісні є будь-якого жанру, ви можете ввести і знайти вами бажаний трек, а потім лише вибирати, який саме уривок буде.
 3. При цьому, як і з будь-якими стікерами, стікер з вашої піснею так само буде видно всім користувачам, які будуть переглядати ваш пост. Там зазначається тільки назва треку.

Тобто, ось, нічого складного немає. Є лише деякі поки що недоліки: через те, що оновлення нове, і доступно не всім, бібліотека музики не така велика, як хотілося б. До того ж сучасних пісень, вкрай мало. Через що і надходять скарги. Але не варто засмучуватися, адже всі ми розуміємо, що відбувається з оновленими додатками, нововведення має обкатати, щоб вилізли всі баги, а потім вже можна сподіватися на стабільну роботу.

Треба сподіватися, що нові хіти будуть швидко з’являтися в списку. Тим більше розробники запевняють, що бібліотека незабаром поповниться різнопланової музикою.

Додаток для додавання музики на фото

Підбірка програм для iOS:

 • Songtiment. Має простий і зрозумілий інтерфейс, дозволяє безкоштовно накладати пісню на фото. Єдині його мінус в тому, що вибір пісні обмежується асортиментом Apple Music.

Songtiment - Share your mood through the song
Songtiment - Share your mood through the song
завантажити
QR-Code
Songtiment — Share your mood through the song
Developer:
Price: Free +

 • InstaSize Звук. Крім функції накладання музики пропонує додати на фото власні голосові повідомлення. Додаток безкоштовне і доступно для скачування в App Store.

InstaSize & Sound - Post Bilder in voller Größe mit Musik auf Instagram
InstaSize & Sound - Post Bilder in voller Größe mit Musik auf Instagram
завантажити
QR-Code
InstaSize Sound — Post Bilder in voller Größe mit Musik auf Instagram
Developer:
Price: Free +

 • Pic Music. Також пропонує накладати на фото музику і власні голосові записи. Крім цього доступні функції редагування фото і створення колажів.

Pic Music - Slide show maker
Pic Music - Slide show maker
завантажити
QR-Code
Pic Music — Slide show maker
Developer:
Price: Free +

Додатки для Android:

 • Відео редактор і фото Музика — це додаток дозволяє не тільки додавати музику на фото, але і редагувати, конвертувати і склеювати відео, накладати на фотографії фільтри, робити слайд-шоу та інше. Загалом, функціонал досить багатий, а додаток можна безкоштовно скачати в Play Market.

InShot - video bearbeiten
InShot - video bearbeiten
завантажити
QR-Code
InShot — video bearbeiten
Developer: InShot Inc.
Price: Free +

 • Фото + Музика = Відео має стандартний функціонал. Додаток вміє накладати музику на фото і відео, а також склеювати слайди. Доступно для безкоштовного користування в Play Market.

Photo + Music = Video
Photo + Music = Video
завантажити
QR-Code
Photo + Music = Video
Developer: Ultimate Infosoft
Price: Free

 • PicMotion — ще один додаток, здатне перетворити просте фото в незвичайний ролик. На фото можна додавати музику зі своєї аудіотеки. Додаток абсолютно безкоштовне.

PicMotion - photo video slide
PicMotion - photo video slide
завантажити
QR-Code
PicMotion — photo video slide
Developer: Smart App Innovation
Price: Free

Покрокова інструкція на прикладі додатка Vigo Video

Для тих, хто до сих пір не встановив поновлення, розглянемо відоме додаток Vigo Video. Але ця назва у нього оновлене, так що якщо ви раптом не знали, тепер багатьом відомий Flipagram став Vigo Video.

Отже, потрібно зробити наступне:

 • Заходимо в App Store і викачуємо програму, якщо його у вас не було.

Vigo Video
Vigo Video
завантажити
QR-Code
Vigo Video
Developer:
Price: Free +

 • Запускаємо цю програму.
 • Далі він запросить увійти через якийсь ресурс або попросить зареєструватися.
 • Після чого Vigo Video попросить доступ до ваших фотографій, самі розумієте, ніякої шкоди не буде — сміливо натискайте ОК.
 • Далі вибираємо фото, яким ви збиралися поділитися і накласти музику. Також можна зробити фото в режимі реального часу, а не завантажувати готовий знімок.
 • У лівому кутку нижньої частини екрану буде малюнок у вигляді ноти. Впевнена, ви бачили такий малюнок, і, швидше за все, не раз.

 • Потім, клікнувши на ноту, ви можете вибрати необхідну пісню. Вибрати моно буде як в самому Vigo Video, так і в Spotify.

 • Після чого можна буде перетягувати з’явилася звукову доріжку так, щоб залишився вам необхідний уривок. Клацніть Далі.
 • І з’являться фунции, завдяки яким ви зможете все відредагувати при потребі, тобто Час, що визначає тривалість пісні. Також можна буде додати різні ефекти і малюнки, якщо ви захочете.

І на цьому все! Ви зможете зберегти фото і викласти його в Історію.

Питання наших читачів


# 1. Якщо у мене Андроїд, чи зможу я відразу додати музику?

Ні, на Андроїд потрібно буде спочатку зняти Історію і лише після накласти музику.


# 2. Застосуємо чи Vigo Video для Андроїд?

Так, звичайно, його можна завантажити в Play Market.

Vigo Video - Funny Short Video
Vigo Video - Funny Short Video
завантажити
QR-Code
Vigo Video — Funny Short Video
Developer: Bytemod Pte.Ltd
Price: Free +

# 3. Безкоштовне чи додаток Vigo Video?

Так, ви зможете завантажити додаток безкоштовно, але в ньому є реклама.


# 4. Чому у мене немає музичних стікерів в Інстаграм?

Як ви могли прочитати з нашої статті, ще не у всіх з’явилося дане оновлення. Мабуть ваша версія Інстаграма ще не оновилася. Залишається тільки почекати. А поки що рекомендуємо використовувати додаток Vigo Video.

Якщо ви зіткнулися з проблемами або у вас залишилися питання — пишіть в коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector