Кілька порад, як в Інстаграмі подивитися хто дивився відео

Якщо в вас раптово прокинувся режисер або ви старий фанат телепередачі «сам собі режисер», то терміново пиляйте ролики в Інстаграм. Також, дана дія підійде і тим людям, які займаються просуванням і розкручуванням акаунтів, але не знають, як в інстаграмі подивитися хто дивився відео. Адже, хтось би що не говорив, цікаві відео завжди будуть користуватися популярністю.

Інакше, ці ось Вайнер не стали б такими популярними, але це як подивитися. А звичайні і непопулярні люди теж хочуть завантажувати відео і спонукати їх дивитися інших в інстаграмі. Якщо це вийшло у одних, то це буде виходити і у інших. Хтось сидить з комп’ютера, хтось з телефонів і як дізнатися, хто переглядав ваші історії відео в Інстаграм? Не всі знають, видно чи в Інстаграм то, як твій відвідувач дивиться все відео і Сторіс. Проллємо світло на ці питання, отже, погнали!

Чи можна подивитися, хто дивився відео в Інстаграм? Як це зробити

Кожному з нас необхідний фідбек на наші зроблені дії. Це як похвала. Тому, нам завжди цікаво, хто ж дивиться на відеозаписі, хто їх оцінює і кому це взагалі цікаво. По-перше, ця інформація потрібна щоб знати, якої аудиторії цікавий наш продукт, по-друге, це потрібно, щоб брати на замітку людей, які переглядають нас регулярно. В сукупності, отримавши всі дані, ми можемо використовувати в свою вигоду.

Людей, які дивляться за нами можна обчислити завдяки тому, що під вашим відеоматеріалом з інстр є лічильник переглядів.

Але є одна фішка, яка не всім відома. Так як алгоритм занадто дурний, щоб вважати тих, хто дивився відео в інстаграмі НЕ клікаючи на сам пост, він вважає їх за кількістю лайків і кількості кліків на окремий пост.

Наприклад, якщо ви просто подивилися відсів і лайкнули — зарахує як перегляд, якщо ви відкрили сам пост, щоб подивитися відео — це теж зарахує як перегляд. Але якщо просто гортали стрічку і з’явилося відео, воно не зараховується. Така ось механіка.

Повернувшись до теми, скажу, клінув по цих цифрах, ми отримаємо весь список тих, хто переглядав цей запис. Як жити і як перетравлювати цю інформацію, залишу вам, як поживу для роздумів. З комп’ютера виконайте ту ж операцію. Під відеокліпом є цифри, клікніть на них. До слова, на компі дивитися зручніше.

Хто подивився відео в Історіях?

Відповімо, зрозуміло, і на це питання. У інстаграмі видно майже все. Адже, знову ж таки, перегляди — це наші фідбек, а фідбек може розповісти і дати нам багато. Не варто ним нехтувати. Як завжди, заходимо в свій профіль, торкаємося своєї аватарки, щоб відкрити Сторіс і внизу можна побачити іконку переглядів. Тикнув по ній, ми розкриємо для себе всіх людей, які бачили ваше творіння.

P.S. У закритому профілі вашими глядачами будуть тільки ваші фоловери і ніхто інший. Тому, ті, хто закривають свій профайл, ризикують залишитися без уваги широкої аудиторії.

Чи можна дізнатися, хто дивився чужі відео?

Для збору повної інформації про конкуруючих сторінках, можна скористатися тим, що в інстаграмі видно, хто дивився відео, фото та Сторіс. Так, ми можемо подивитися які саме користувачі дивилися чужі фото і відео. Для цього виконайте те ж саме, що і для перегляду своїх. Під постом з відсів є лічильник, тикаємо на циферки і отримуємо весь список глядачів.

Використовувати це ми можемо так: підписуємося на їх профілі, тим самим пропонуючи підписатися до нас. Вони підписуються — профіт защитан!

Чому не видно, хто дивився відео?

До речі, є така проблема. У деяких користувачів не видно, хто дивиться відео, хто лайкать і так далі. Проблема криється в слабкому інтернет з’єднанні. Спробуйте закрити всі відкриті програми, відключити інтернет і знову включити. Якщо ви сидите з комп’ютера, перевірте, чи не включені програми, які пожирають швидкість (torrent, завантаження чого-небудь, оновлення і т.д.). Має вийти. Часто, це через те, що глядачів занадто багато і мережа не встигає завантажити весь список. Друге, найбільш поширене в вашому випадку — ваше відео ніхто не дивився. Тут вже варто подумати про якість контенту.

Що маємо в результаті?

Інстаграм прозорий, а й обмеження завжди є. Без них ніяк, інакше буде хаос. Можу привести в приклад. Була парочка, хлопець постійно лайкать фотографії дівчат. Уявіть собі, що було б якщо б його дівчина дізналася про це?

Якщо б розробники додали б кнопку «сподобалися записи», як в Одноклассниках? Вона могла б дізнаватися чомусь аж кожен рух свого судженого, а мужикам це не вигідно. Так, що якщо ти мужик, то твій інтерес в цьому теж є. Але тут є маленький лайфхак.

Спритна дівчина може скористатися послугою Інсташпіон від Zengram. За 190 гривень ви можете відстежити дії 3-х користувачів Інстаграма. А саме, що вони лайкали, хто їх лайкать і так далі.

Що стосується нашої теми, то ретельно аналізуйте аудиторію, яку знайдете в проглянули. Саме вони є активними користувачами і гортають стрічку не просто так. Можете навіть спам розсилку їм відправляти.

До речі, використовуйте всі можливості, які вам дають соціальні мережі. Ви собі навіть не уявляєте, наскільки це потужне знаряддя. Мільйони людей щодня, щогодини, щомиті заходять в мережу з комп’ютера, з телефону, з планшетів. Уяви, якби всі вони могли дізнаватися про певний продукт або в мережі просувалася б якась ідея. Користувач б як Андроїд робив те, що диктують в мережах. Телевізори залишилися в минулому, зараз все править інтернет. Ось ось.

Якщо у вас виникли питання — запитаєте нас в коментарях! А також не забувайте дивитися відео про хитрощі в соцмережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector