3 способи, як завантажити фото з Інстаграма на телефон Андроїд

Соціальні мережі вийшли на перший план у життя багатьох людей. Вони відкривають багато нових можливостей для отримання необхідної інформації. Крім цього, багато користувачів під час перебування в соціальних мережах, наштовхуються на цікаві фотографії, які хотіли б зберегти на свій особистий телефон і надалі їх переглядати. Тому питання «Як скачати фото з Інстаграма на телефон Андроїд» все ще актуальний, і ми розберемо його детальніше в нашій статті.

Що потрібно знати про збереження фото з Інстаграма

Незважаючи на високу популярність соціальної мережі Instagram, її розробники до сьогоднішнього дня так і не випустили оновлений варіант, з якого відразу ж можна завантажувати фотографії без використання сторонніх додатків. У своє виправдання розробники привели вагомий аргумент: захист авторських прав усіх людей, які виставляють свої фотографії;

Але, не секрет, що більшість користувачів, не влаштовує подібна політика і як результат, були придумані спеціальні програми та варіанти, які допоможуть завантажити на Андроїд різні зображення без особливих зусиль.

Використання Telegram для завантаження зображень

Перш ніж використовувати телеграм для завантаження фотографій, ви повинні знати, що іноді бувають ситуації, коли картинки стискаються, але це відбувається не завжди, тому даний метод має місце бути. Щоб скористатися цим ресурсом для завантаження зображень, слід виконати найпростіші маніпуляції:

 • Відкриваєте сподобався пост.
 • Клікаєте на три вертикальних точки справа.

 • Вибираєте «Копіювати посилання».

 • Далі скопійоване посилання, ви можете відправити в Telegram одному або самому собі. Після чого клікаєте по фото, потім Тапа по трьом горизонтальним точкам і вибираєте «Зберегти в галерею».

Якщо користувач відправляє великі файли в вихідному розмірі, то даний месенджер НЕ буде завантажувати їх в автоматичному режимі. Відносно завантаження невеликих, а також стислих картинок, то вона залежить від базової установки Telegram. Щоб включити автоскачіваніе фото перейдіть в налаштування, виберіть вкладку «Дані та диск», і переведіть повзунок навпроти пункту «Автозавантаження медіа» у включений стан. Після цього медіфайли будуть автоматично потрапляти в пам’ять телефону.

Щоб все медіафайли залишалися в галереї, потрібно виконати кілька дій:

 1. Відкрити чат.
 2. Натиснути на зображення і почекати кілька секунд для завантаження.
 3. Далі слід натиснути на значок трьох крапок, які знаходяться праворуч над картинкою.
 4. Відразу ж відкриється меню, в якому слід вибрати пункт «Зберігати в галерею».

Скріншот — як безкоштовний метод завантажувати зображення

Щоб отримати безкоштовні фотографії з Instagram з використанням скриншота, користувач повинен виконати комбінацію дій. Простими словами, щоб зробити скріншот на Андроїд, необхідно одночасно натиснути на клавішу зменшення звуку і включення телефону. За лічені секунди пристрій зробить знімок екрана. Далі це фото можна знайти в стандартній галереї.

Потім слід обрізати картинку, щоб прибрати все зайве і залишити лише саме зображення без дат і інших елементів.

Додатки, які допоможуть зберегти фото

Далеко не всі знають, як зберегти фото з Інстаграм на телефон, але для цього існують спеціальний софт. Найчастіше користувачі Android воліють для цієї мети використовувати додаток під назвою FastSave. Але, перш ніж почати користуватися, необхідно завантажити додаток з Play Market:

FastSave for Instagram
FastSave for Instagram
завантажити
QR-Code
FastSave for Instagram
Developer: Photo and video applications
Price: Free

Після установки необхідно виконати наступні дії:

 1. Після установки, відкриваємо додаток. І переводимо повзунок навпроти FastSave service в активну позицію (щоб він підсвітити синім).
 2. Потім тиснемо «Open Instagram» і додаток залишається працювати у фоновому режимі, а ми переходимо в звичний нам Інстаграм.
 3. Тепер слід вибрати зображення, яке плануєте завантажити на телефон;
 4. Потім копіюєте посилання на обраному зображенні, і фото автоматично зберігається в пам’ять телефону.

Питання наших читачів


Який програмою можна скачати кілька знімків одночасно?

Найкраще підійде додаток під назвою — Fast Save. Функції одночасного скачування декількох фото в ній немає, але завантаження фото не займає багато часу. Досить просто натиснути на фото «Копіювати посилання» і воно автоматично збережеться на телефон.


Як завантажити фото з Інстаграма без додатків?

Для цієї мети можна використовувати месенджер Telegram. Інструкцію ми описали в статті вище.


Які безкоштовні програми краще використовувати для завантаження фотографій з Інстаграма?

Найкращим варіантом — FastSave. Додаток безкоштовне, не містить багато реклами, а інтерфейс настільки простий, що ваша дитина і навіть бабуся легко з ним розберуться (не фантазувати, навіщо їм це знадобилося).

Якщо у вас залишилися питання — задавайте їх у коментарях! А також дивіться відео про додаткове способі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector