Як в Інстаграмі дивитися відео і що робити, якщо з цим проблеми?

Соціальна мережа Інстаграм завжди була джерелом натхнення для багатьох людей. Всі ділилися своїми фотографіями з різних точок світу і ділилися прекрасним з усім цим світом. Тому додаток вирішило розширити можливості користувачів, які раніше обмежували себе лише фотографіями. Інстаграм ввів завантаження відеороликів, щоб людям стало простіше ділитися чимось цікавим і красивим. Спочатку, звичайно, користувачам не сподобалася ця ідея, але на сьогоднішній день відеоматеріали стали більш популярні, ніж фото. У цій статті ми розповімо для чого вони потрібні, і як дивитися відео в інстаграмі.

У чому переваги відеороликів?

Переваг у записуванні відеороликів досить багато. Так як через фото не завжди вдається багато донести до людей. Як, наприклад, з рекламою чого-небудь. Взагалі ця функція дуже зручна для бізнесу в інстаграмі.

Ролики зазвичай можна завантажують по тривалості в 3-60 секунд в новинній стрічці. У Історіях ж ролики повинні бути до 30 секунд.

 • Вони вкрай зручні для реклами. На роликах, наприклад, можна гарненько розглянути будь-якої товар, це змушує користувачеві довіритися продавцеві. Відеоматеріали ідеально підходять для реклами.
 • Нагадування для фанатів і передплатників. Для блогерів це також ідеальна знахідка. Таким чином, вони можуть викладати уривки своїх влоги, які вони викладають на своїх основних каналах на Ютуб, ну або знімати їх спеціально для Інстаграм. Багато селебріті викладають тизери або уривки / трейлери серіалів і фільмів, в яких вони зіграли, спонукаючи сходити в кінотеатр або щось в цьому роді.
 • Створення камеді паблік. Зараз існують паблік, які знімають смішні ролики лише в форматі Інстаграма. Раніше популярними вважалися Вайни, тепер же звичайні тематичні розважальні ролики.

Як переглядати відео на смартфоні?

Дивитися ролики не так складно, як здається:

 • Натисніть на відео, яке хочете подивитися, і воно відразу почне свій показ.

 • Клікнувши на нього один раз, ви зможете включити звук, якщо він там є. Якщо ж ні, то зліва в кутку відео з’явиться рядок, яка сповістить вас про те, що звуку немає.
 • Паузи на таких відео немає, але ви можете призупинити відео, натиснувши на нього і довго утримуючи. Так ваше відео може не відображатися. Після того, як ви приберете палець з екрана, ролик продовжиться.

Якщо ж вам принципово хочеться подивитися відео з паузами, то це функція працює через браузер. Ви спокійно можете відкрити рахунок у Інстаграм через комп’ютер або ноутбук і переглядати відео звідти, клікаючи на нього, ви зможете ставити його на паузу.

Як дізнатися перегляди свого ролика?

Додаток додала інструмент, завдяки якому можна стало бачити, скільки людей переглянули ваш пост. Адже не завжди люди ставлять лайки, тому це дуже зручно для того, щоб знати, скільки людина насправді його бачили.

Буде треба:

 • Відкрити акаунт і клікнути на будь-яке відео. Під ним буде написано кількість людей, що переглянули його. Так можна буде зрозуміти, скільки дійсно людей зацікавилися вашим матеріалом.

 • Якщо є бажання дізнатися, хто саме переглянув, то ви можете натиснути на це кількість, після чого вийде список людей, які оцінили вашу працю.

Причини, чому не відтворюється відео

У будь-якому додаток можуть бути збої, і Інстаграм не виняток. Часто виникають скарги з приводу того, що матеріал просто не відтворюється. Причин може бути багато, тому ми розберемо всі варіанти, щоб ви змогли нормально переглядати їх:

 • Найчастіше — це неполадки з Інтернетом. Так, часто через поганий зв’язок, відео може не завантажитися або не весь матеріал буде повністю грузиться. Цю проблему вирішити можна легко, тому перейдемо до іншого;
 • У вас застаріла версія даної соціальної мережі. Так, є ще деякі люди, які не поновили цією програмою. У них відеофайли відтворюватися не будуть. Так як вони з’явилися з новою версією.

Часто буває так, що у телефону застаріла операційна система, через що телефон просто не в змозі підтримувати такий сервіс. Тому краще переконайтеся, що у вас нічого не застаріло;

 • Буває, що користувачі думають, що звук не працює, хоча просто забули клікнути по екрану.

Питання відповідь


# 1. Здравствуйте. У мене проблема з завантаженням фото і відео в стрічку. Після завантаження в ИНСТА вони виходять зеленими, що в Сторіс, що в стрічці. Що з цим робити?

Очистіть кеш і спробуйте заново зайти в аккаунт.


# 2. Чи можна перемотувати відео в стрічці?

Ні, на жаль, такої функції немає. Тільки в Історіях, якщо запис складається з декількох шматочків, ви можете перемикатися на наступний елемент.


# 3. Як включати звук на відео в Історії, якщо на екран натискати не можна через те, що пост просто перейде на наступний?

Так, тут не підійде звичайне натискання. Ви зможете включити звук через стандартні бічні кнопки, які збільшують гучність на вашому телефоні. І звук з’явиться.

Якщо у вас залишилися невирішені питання — задайте їх у коментарях! А також дивіться відео про секретів в ИНСТА, про які ви не знали.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector