Чому Інстаграм погіршує якість фотографій: рішення

Instagram останнім часом стає все більш популярним інструментом не тільки для публікації фото, але і для ведення бізнесу та просування свого бренду. Часто користувачі, викладаючи зображення в свою стрічку, задаються питаннями: «Що трапилося з дозволом моєї картинки? Чому вона стала гірше? ». У цій статті я постараюся на них відповісти.

Що є причиною погіршення якості опублікованого фото?

Проблема тут є, і вона всього одна — пам’ять. Уявіть собі, які обсяги потрібні для того, щоб зберігати фотографії мільйонів акаунтів, число яких збільшується щодня. Тому розробники вирішили обмежувати дозвіл всіх завантажуваних зображень до 1080 * 1080 dpi. Знімок кращої якості завантажити не вийде — він обрізається до потрібних розмірів. Відео з музикою або без неї проходить такий же шлях. Детальніше про принципи обробки можна прочитати на сайті самого Інстаграма.

Таким чином, ваше завдання видати максимально чітку фотографію зазначеного дозволу. Пропоную обговорити цю тему, а потім перейти до методів завантаження готової роботи в соцмережу.

Як зробити красиву картинку і опублікувати, не втративши її якість?

Можливість опублікувати якісне фото є, для цього необхідно звернути увагу на наступне:

  • Камера. В першу чергу, подбайте про те, щоб вихідне зображення було з високою роздільною здатністю. Використовуйте гаджети з високою якістю зйомки. Пам’ятайте про те, що зображення, зроблені в умовах поганого освітлення, спотворюються, а тому вимагають більшої уваги.

  • Фільтри. Більшість людей атакують свої фото купою фільтрів, не замислюючись про те, що вони стискають і псують вихідну картинку (з якістю відео відбувається те ж саме). Що ж тоді робити? Відповідь проста: мінімально редагуйте фотографію. Почитайте заздалегідь про те, як зберігається ваше зображення, як змінюються характеристики файлу. Це є в вільних джерелах і в Довідці ПО (для самих допитливих).
  • Дозвіл. Нагадую, що Інстаграм приймає зображення з максимальними 1080 * 1080 dpi. Щоб все найпотрібніше потрапило в цей проміжок, застосовуйте утиліти, які обрізають картинки. Слідкуйте, щоб не проводилося їх стиснення!

Як завантажити фото зі смартфона?

Коли заповітний знімок відредагований, його можна спокійно викладати в мережу. Це робиться через офіційний додаток (шукайте його в AppStore або PlayМаркет) або мобільну версію сайту Інстаграм. Не забудьте поставити хештеги, які полегшать пошук вашого зображення.

Як завантажити зображення хорошої якості з комп’ютера?

Цей процес більш цікавий. Instagram не надає можливість викладати контент з ПК. Однак і тут є обхідний шлях — розширення User-Agent Switcher (в даній статті представлений приклад для браузера Google Chrome). Суть полягає в тому, що ми будемо звертатися до сайту Instagram, імітуючи вхід з планшета або смартфона.

User-Agent Switcher for Chrome
User-Agent Switcher for Chrome
завантажити
QR-Code
User-Agent Switcher for Chrome
Developer: google.com
Price: Free

Знайдіть у списку розширень потрібну програму, скачайте і встановіть її. Виглядає вона приблизно так:

Тепер, в правому верхньому куті з’явився значок, на який потрібно натиснути, вибрати iOS -> iPad.

Вуаля! Все готово для використання. Тепер ви можете переглядати веб-сторінки на ПК, в режимі iPad (див. Скріншот нижче). Хочете повернути стандартні настройки? Натисніть на ту ж іконку, потім Chrome -> Default. Принцип роботи з сервісом такий же, як і з будь-якого девайса.

Рекомендую вам видаляти або переносити в інший каталог зіпсовані, необрізані картинки. Так ви уникнете публікації поганого знімка.

На цьому все! Сподіваюся, ви розібралися, чому Інстаграм погіршує якість фотографій? Завантажуйте в мережу найкрутіші знімки, ставте хештеги і будьте щасливі!

Залишилися питання? Пишіть їх в коментарях, а також дивіться відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector