Поради, як в Інстаграмі зробити фото з кількох фото

Дивно, але чомусь ще не все використовують такі креативні прийоми з додаванням кілька фото в Інстаграм. Не знаю, може люди лінуються або просто їх не вистачає креативних ідей на такі фотографії. Але ми тут для того, щоб руйнувати підвалини і нести інстаграмоту в маси!

Ви можете бути звичайним студентом з аккаунтом в ИНСТА, можете бути господинею профілю люблячої матері або власником дрібного бізнесу — всім буде однаково плезно публікувати фотографії в одному записі. Якщо в лютому 2017 року, ви все ще не знаєте, як в інстаграмі зробити фото з кількох фото — наш сьогоднішній матеріал як раз для вас.

Як додати кілька фото в один пост Інстаграм?

У вас є ідея показати свій продукт народу? Погодьтеся, було б здорово сфотографувати його, а потім викласти в одній публікації один і той же продукт, але в різних ракурсах? Тим більше, що це не обов’язково має бути фото. Там же можна розмістити відео, що дає ще більше бонусів для бізнесу.

Робимо це так: запускаємо ИНСТА і тиснемо кнопку «камера», з правого боку з’явиться напис «вибрати кілька», тиснемо.

Тепер потрібно вибрати фотографії, які ми хочемо запостити в один пост. Тиснемо «далі», в цьому меню ми можемо підібрати фільтр для фоток, міняти їх місцями, як захочемо. Для цього затисніть одну з фотографій і переміщайте туди, куди вам потрібно.

Де розділити одне фото на кілька?

Щоб блиснути своєю оригінальністю і креативністю, скористаємося безкоштовними сервісами, які розріжуть наші фотки. Для чого це робиться? Звичайно, для того, щоб виглядало красиво і ефектно. Уявіть, одна фотографія на кілька частин. На скріншоті можете бачити, як це виглядає.

Простий і зрозумілий онлайн-сервіс

Найпростіший і швидкий сервіс — IMGonline. Робиться все це онлайн, без будь-яких затримок і оплат. Пройдіть по посиланню, завантажте свою фотографію і виберіть режим різання. Можна поділити аж до 30 частин. Зроблені результати вам видадуть у вигляді архіву з потрібним матеріалом.

Далі, просто по черзі завантажуємо картинки до себе на сторінку. Вийде дуже ефектне видовище, байдужих не залишиться. Одне АЛЕ — щоб не збити композицію, такі пости потрібно завантажувати відразу в кількості 3 штук, інакше, картинка «зламається».

Додатки на смартфон

Якщо вам не хочеться возитися з комп’ютером, перекидати фотографії туди-сюди на телефон, ви можете скористатися популярними додатками — 9square і 9Cut For Instagram. Вони доступні як на Андоід, так і на iOS.

Покажу процес поділу фото на прикладі додатка 9Cut. Відразу після запуску проги, ви потрапляєте в вибір папки, в якій знаходиться бажана фоточка:

Вибираємо потрібне зображення:

У нижній панелі вибираємо, на скільки частин нам потрібно розділити фото. В даному випадку це 3 рівних частини:

Вибираємо бажану область і натискаємо на стрілку в правому верхньому кутку:

Далі можемо зберегти вже розділені картиночки в галерею або ж кнопкою «Share» відправити їх відразу на ваш Інстаграм-аккаунт. Вуаля, наша справа зроблена!

В принципі, функціонал у 9square такий же і впорається з ним можна так само легко. Ви можете додати фото каруселлю або ж мозаїкою на всю вашу сторінку. Але деякі скаржаться, що завантаживши файли найвищої якості, додаток їх трохи утискає. Економлять нашу пам’ять, чорти, не інакше …

Переваги постів з декількома фото

Переваг, насправді багато, і поєднується це з практично повною відсутністю мінусів:

 • Це щось нове і не всі його ще використовують.
 • Чи не засмічує стрічку. Скористайтеся даною фішкою, якщо хочете показати ваш продукт з різних ракурсів. Не потрібно буде робити окремі пости. Адже до окремих постам потрібно писати окремі описи.
 • Коли в пост вставити кілька фото, то він відразу стає цікавим. Так як, побачивши перше фото, людині стане цікаво подивитися на такі фотографії.
 • Можна придумувати різні жарти з цією функцією. На першій картинці розмістити інтригуючий текст, на останній «покажемо ЦЕ завтра», а середину заповнити, чимось недомовленим.
 • Набагато виростає інформативність поста, в цілому.

мінуси:

 • Довелося писати цю статтю, стукаючи по клавіатурі і імітуючи важка праця.

Якщо ви власник бізнесу — ця опція просто незамінна для просування. Можна показувати ваш товар в різних ракурсах і одночасно на декількох моделях. Таким чином ви охопите велику аудиторію потенційних покупців.

Але давайте без фанатизму — якщо всі ваші пости будуть «каруселями», це буде, як мінімум, дивно і в двері постукають люди в білих халатах. Жартую. Чи не постукають. Просто зайдуть.

Креативні приклади використання поста з декількох фото

Швидше за все, даний пункт вам знадобиться, тому я і вирішив його дописати, щоб ви не шукали довго. Але перед тим, як почати копіювати ідеї, гарненько подумайте. Чи хочете ви виставляти пости, які приїлися всім і кожному? Чи необхідно залити не зовсім унікальний контент і стати як усі? Пам’ятайте, завжди і постійно потрібно прагнути зменшувати банальний контент, розміщуючи заїжджені теми, і частіше використовувати унікальність, як знаряддя.

 • Відповідь — питання. Наприклад, у вас є продукція в Instagram і як правило, завжди є питання від користувачів, які задають майже ВСЕ. Замість постійних і однотипних відповідей, можна запропонувати наступне: Зробіть кілька обкладинок з часто вживаними питаннями і чергуйте їх з відео відповідями. Відео в Інстаграм завжди розглядаються, як більш цікавий контент і як зробити відео-відповідь, думаю, всі знають;
 • Роздягається дівчина. Знайдіть в інтернеті фотографії, де дівчина поступово роздягається. Бажано, щоб було 6-7 фоток. При додаванні, не забудьте про черговість. А на останній слайд завантажте фото вашого продукту або фото дівчини з продуктом.

 • Приколи. Тут дайте волю своїй фантазії, наприклад, я зробив так, коли вітав свого друга на сторінці. 1. Вітаю тебе з днем ​​народження. 2. Всього тобі найкращого. 3. Всіх благ. 4. Всіх успіхів. 5. І поверни косар, який ти займав.

В підсумку

Перш, ніж опублікувати якусь новину, гарненько подумайте, чи відповідає він за цими пунктами:

 • унікальність;
 • інформативність;
 • лаконічність.

Якщо відповідає — значить все ок, можете публікувати.

Якщо у вас після прочитання залишилися питання — задайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector