Що робити, якщо швидко розряджається Айфон

Зниження автономності мобільних пристроїв — справжній бич останніх років. Функціонал неухильно розширюється, вимоги зростають, і штатні акумулятори наших смартфонів просто не витримують таких навантажень. Як підсумок — користувачі iPhone все частіше ловлять себе на постійних пошуках розетки для підзарядки.

Швидка розрядка iPhone

Виробники постійно намагаються збільшити час автономної роботи гаджетів

Поки виробники шукають способи вирішення цієї проблеми, користувачам доводиться задовольнятися тим, що є. Отже, що ж робити, якщо ваш Айфон швидко розряджається і без розетки не може прожити і декількох годин?

Найпоширеніші причини швидкої розрядки батареї

  1. Постійно включене визначення місця розташування. Якщо ви не користуєтеся картами або навігатором кожен день, вимкніть в налаштуваннях геолокацію. Багато додатків в тлі можуть звертатися до GPS-приймача, і через його постійних запусків акумулятор помітно розряджається. Крім того, якщо зайти в «Налаштування» — «Налаштування» — «Служби геолокації», то можна вибрати програми, яким буде відкритий доступ до геоданих, а решта — відключити.

Відключення геолокації для додатків

  1. Підсвічування екрану. Якщо яскравість екрану виставлена ​​на максимум, це не тільки незручно для очей, а й досить енергоємна. Зайдіть в налаштування екрану, поставте яскравість на мінімально комфортний рівень або на «Авто» — так яскравість буде підлаштовуватися під умови зовнішнього освітлення. Також можна налаштувати і час відключення підсвічування: якщо ви, наприклад, подзвонили, а потім відклали Айфон в сторону, підсвічування продовжує горіти, а батарея розряджається. Поставте час відключення приблизно на 15 секунд — підсвічування швидко відключиться і збереже заряд.

Регулювання яскравості дисплея

  1. Зв’язок з інтернетом. Якщо ваш Айфон постійно працює в інтернеті — звертайте увагу, до якої мережі він підключається. Якщо є вибір між Wi-Fi і 3G, вибирайте перший варіант. Мобільна мережа не завжди працює так швидко, як хотілося б, і крім того, вимагає набагато більше енергії батареї. Wi-Fi приймач в цьому плані набагато економічніше, чому і слід поставити його пріоритетним.

Вибір інтернет-підключення

  1. Авіарежім. У випадках, коли батарея розряджається на очах, можна включити авіарежім, який відключить всі бездротові сервіси. Батарея протримається набагато довше, але додзвонитися вам в цей період ніхто не зможе, так що тут доведеться вибирати — бути на зв’язку або бути з включеним телефоном.

Швидка активація авіарежіма

  1. Прийом пошти, синхронізація даних. За замовчуванням ваш Айфон приймає поновлення пошти практично постійно. Цей інтервал краще збільшити мінімум до 30 хвилин, а якщо поруч немає постійного Wi-Fi, то можна і більше. Постійні звернення до інтернету швидко садять батарею, особливо якщо при цьому використовується мережа 3G.

  1. Автоматичне завантаження додатків на Айфон. Ця функція дозволяє завантажувати в телефон все, що ви придбали в магазинах додатків. Але її краще відключити, якщо батарея швидко розряджається — завантажити все це можна і вручну, коли телефон повністю заряджений або заряджається. Для відключення зайдіть в «Налаштування» — «iTunes Store, AppStore».
  2. Те ж стосується і автоматичного оновлення. Зайдіть в «Налаштування» — «Основні» — «Оновлення контенту» і виберіть, яким додаткам можна оновлюватися автоматично, а яким — тільки вручну. Це теж частина відповіді на питання, чому Айфон швидко розряджається, адже постійні оновлення — це робота системи і скачування інформації з інтернету.

Відключення автоматичного оновлення контенту

  1. Анімація значків, ефект паралакса. Може бути, не так швидко, як перераховані вище пункти, але ці «красивості» інтерфейсу теж можуть впливати на швидкість, з якою розряджається батарея. Чому б не відключити їх? Адже на функціональності телефону це ніяк не відіб’ється.
  2. Процес зарядки. За рекомендаціями багатьох користувачів, відключати Айфон від зарядки потрібно тоді, коли індикатор покаже 100% і значок штекера, а не 100% і значок блискавки. Блискавка — означає, що телефон ще заряджається, а штекер — вже повний заряд. Тобто, щоб батарея трималася довше, є сенс дати їй зарядиться до кінця.

Спостереження за процесом зарядки

  1. І наостанок порадимо вам стежити за станом свого Айфона: не ставити непотрібних додатків, якщо якийсь з них не використовується, краще видалити його. Налаштуйте автозагрузку додатків, залишивши там тільки те, чим насправді користуєтеся постійно. Якщо якась програма вже не потрібна, чому б не видалити її, адже навіть якщо ви не запускаєте програми, вони можуть працювати в фоні. А це означає завантаження оперативної пам’яті, постійні звернення до інтернет і до GPS-приймача, та іншу активність, від якої швидко розряджається акумулятор. Крім того, можна завантажити та встановити спеціальні програми, що стежать за станом батареї: вони можуть відключати невикористовувані програми та чистити оперативну пам’ять одним натисканням або навіть автоматично, при відповідній настройці. Вони ж покажуть вам докладну статистику: які саме функції або програми найбільше використовують ресурси акумулятора.

Оптимізація роботи iPhone

висновок

Ми перерахували найбільш часто зустрічаються причини, чому Айфон швидко розряджається, а також способи їх усунення. Звичайно, не варто застосовувати їх все відразу — так ви не зможете користуватися телефоном в повній мірі. Але в залежності від конкретних обставин наші підказки допоможуть вам продовжити термін заряду акумулятора. Може бути, ви знаєте ще якісь способи? Поділіться з нами в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector