Що таке PPPoe-з’єднання

PPPoe-протокол

Що таке PPPoe-з’єднання? Це мережевий протокол для передачі даних через Ethernet. Туннелируют протокол, що означає захищений, що дозволяє налаштовувати IP. Його використання вимагає введення логіна і пароля для отримання доступу до мережі.

Що таке PPPoe

PPPoe — це особливий протокол передачі даних

Цей протокол використовується хDSL-сервісами (телефонними лініями) для надання можливості виробляти аутентіфікаціі, стиснення і шифрування даних. У більшості випадків використання інтернету користувачем відбувається за цим протоколом. При укладанні договору з провайдером присвоюється логін і пароль, для контролю і захисту його з’єднання з мережею.

Налаштування Pppoe-з’єднання в Windows 10

Як вже говорилося вище, для того щоб підключитися до інтернету будь то через кабель або Wi-Fi-роутер, в будь-якому випадку спочатку необхідно налагодити протокольне з’єднання для проходження авторизації і присвоєння логіна і пароля.

Незважаючи на те, що інтерфейс Windows 10 сильно відрізняється від своїх попередніх версій, багато апаратні маніпуляції мають той же алгоритм. Налаштування PPPoE відноситься до таких.

Для того щоб це зробити, треба:

  1. Переконатися, що кабель Etherne вставлений в гніздо комп’ютера, і в правому нижньому кутку екрану пристрою є іконка з жовтим попереджувальним знаком.
  2. На значку натиснути правою кнопкою миші, і вибрати «Центр управління мережами і загальним доступом». У Windows 10 можна потрапити сюди і через меню «Пуск» — «Панель управління».
  3. У вікні, перейти на «Створення та налагодження нового підключення до мережі».
  4. Із списку виділити перший пункт «Підключення до інтернету» і натиснути кнопку «Далі».
  5. У наступному вікні Windows 10 буде цікавитися, яким чином виконати установку. Тут треба вказати, що установка буде відбуватися через PPPoe.
  6. Потім з’явиться форма для введення ім’я користувача і пароля. Ці дані можна отримати з договору з провайдером. Треба заповнити ці поля і натиснути кнопку «Підключити».

Підключення до інтернету

Натискайте на цю вкладку і вводите свій логін і пароль

Після цього, якщо всі етапи були виконані правильно, Windows 10 сповістить про те, що «Підключення до інтернету виконано».

Налагодження роботи роутера через PPPoe-з’єднання

Налаштування PPPoe-підключення для Wi-Fi-роутера теж не становить труднощів.

Потрібно відкрити вікно будь-якого браузера і сторінки в адресному рядку прописати 192.168.1.1. З’явиться діалогове вікно, в яке потрібно ввести логін і пароль. Якщо нічого раніше не змінювалося, то за замовчуванням зазвичай це admin і admin.

Браузер відкриє сторінку роутера. Меню буде зліва. Потрібно перейти на вкладку «Network». І в вікні, що з’явилося в першому полі, яке називається «WAN Connection Type», вибрати тип підключення PPPoe.

Підключення через роутер

Цю операцію може самостійно провести будь-який користувач

Після цього з’явиться форма, в якій треба ввести ім’я користувача і пароль, отримані від постачальника інтернет-послуг.

Нижче потрібно відзначити режим з’єднання Connect Automatically.

Після цього наладку можна вважати закінченою.

З’єднання за описаним протоколу забезпечує надійне і захищене підключення до інтернету. Будь-який користувач без особливих навичок здатний здійснити його настройку в Windows 10 абсолютно самостійно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector