Що робити, якщо телефон перестав бачити карту пам’яті

Проблема постійної нестачі місця на мобільних пристроях актуальна, мабуть, з самого моменту появи смартфонів. Світ не стоїть на місці, якість контенту і його різноманітність зростає. В результаті музика, фільми, ігри, фотографії займають все більше місця на смартфонах. Якраз тут і приходить на допомогу карта пам’яті, яка дозволяє легко вирішити цю проблему. Але як бути у випадках, в разі невикористання телефону розпізнає microSD? Це може стати серйозною проблемою, адже більшість користувачів зберігають там практично всі дані. На щастя, рішення є. У цій статті детально розберемо, що робити, якщо телефон перестав бачити карту пам’яті. Давайте розбиратися. Поїхали!

Wipe cache partition

Одним із способів може бути перезавантаження в режимі відновлення і вибір пункту Wipe cache partition

Найбільш сприятливим може виявитися другий спосіб, суть якого полягає у форматуванні флешки з комп’ютера. Для цього вам знадобляться кардрідер, ваша microSD і утиліта SD Formatter. За допомогою цієї програми ви легко зможете відформатувати накопичувач в відповідно до файлової системи (FAT32 або exFAT). Інтерфейс утиліти дуже простий і з ним не складе труднощів розібратися навіть недосвідченому користувачу.

Наступна причина — банальний вихід з ладу карти пам’яті. Незважаючи на те що її пристрій вкрай нехитре, фізичні ушкодження або перегрів можуть перетворити microSD на безплідний шматок пластика. Визначити це досить просто. Потрібно просто спробувати вставити карту в інший смартфон. Якщо вона все-таки не розпізнається, значить, справа не в телефоні, і доведеться купувати нову.

Тепер ви знаєте, чому телефон може не читати карту пам’яті телефону і як це виправити. Пишіть в коментарях чи вдалося вам позбавитися від проблеми, розповідайте іншим користувачам про свій досвід, і задавайте будь-які питання, що цікавлять вас питання по темі статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector