Як прошити або перепрошити модем Мегафон

Оператор мобільних послуг Мегафон пропонує користувачам зручні і компактні модеми для доступу до високошвидкісного інтернету. Всі подібні пристрої розроблені для користування з сім-картами тільки цього оператора, але більш-менш досвідчені користувачі знають, що їх можна розблокувати.

Мегафон пропонує хороші модеми

Мегафон пропонує хороші модеми

Давайте дізнаємося, як прошити модем Мегафон під всі сімки декількома способами, розглянемо кожен з них, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий і зрозумілий для себе.

Перепрошивка модему Мегафон

Платні способи заміни прошивки

Прошивка модему Мегафон виконується такими способами:

 • Через онлайн-сервіси. Ми віднесли їх до платної категорії, тому що велика кількість їх дійсно надають послуги за гроші. Як це працює? Ви вказуєте виробника пристрою, номер IMEI (він вказаний на зворотному боці корпусу), і сервіс шукає код розблокування.

Після того, як ви його отримаєте, вам слід запустити програму «Мегафон Інтернет» на комп’ютері (попередньо підключіть до нього модем, але без сім-карти) і ввести вказаний код. Після цього пристрій буде перепрошитого, і ви зможете вставити в нього будь-яку карту інших операторів.

 • Додаток DC-Unlocker. Перш ніж завантажувати програму, яка доступна на окремому однойменному сайті, перевірте, чи підходить вона для вашого апарату. Якщо так, встановіть сервіс і запустіть. Після вам слід вибрати мову, вказати виробника мережевого устаткування і модель — Е173 або іншу. Якщо ви не знаєте цих даних, то залиште автоматичне визначення.

Завантажити DC-Unlocker з однойменного сайту

Потім виконайте наступне:

 1. Натисніть на значок з лупою, після чого ви дізнаєтеся — чи точно модем заблокований, і скільки спроб залишилося для його розблокування.

Примітка. На всіх пристроях Білайн за замовчуванням дається 10 спроб для зняття блокування. Якщо вам виб’є менше число, значить, раніше обладнання вже намагалися перепрошити.

 1. Знову поверніться на сайт, де ви завантажували програму, виберіть меню Buy Credits — тут вам належить сплатити послугу розблокування і одночасно зареєструватися на порталі.
 2. Щоб дізнатися, скільки потрібно купити «кредитів», натисніть на сайті «How much do I need?»
 3. Після оплати, перед вами з’явиться вікно з зазначенням логіна і пароля в програмі.
 4. Перенесіть отримані дані в DC-Unlocker, вкладку «Сервер».
 5. Далі, виберіть розділ «Розблокування», відзначте «Ввести код автоматично».
 6. Натисніть «Виконати».
 7. Через деякий час, у вікні програми з’явиться повідомлення про успішне завершення операції.

Безкоштовні варіанти розблокування

Їх, в принципі, варто пробувати в першу чергу, але якщо такі способи не допоможуть, доведеться звернутися до платних варіантів.

Отже, безкоштовно перепрошити модем Мегафон під будь-яку сім карту можна так:

 • Використовуючи спеціалізовані форуми. Наприклад, найбільш популярним форумом в подібній тематиці є 4pda. Якщо ви зареєструєтесь і задасте питання про перепрошивке у відповідній темі, правильно вкажете параметри модему, вам напевно знайдуть код розблокування пристрою. Найкраще вказати максимум корисної інформації — IMEI, модель — Е173 або іншу, версію прошивки.
 • Якщо у вас апарат від марки HUAWEI, дізнатися необхідний код можна через програму Unlock code calculator — просто запустіть її, і ви отримаєте v1 і v2 code, один з них напевно підійде для прошивки вашої моделі.

Використовуйте програму Unlock code calculator

В обох випадках використовувати отримані комбінації цифр слід в додатку «Мегафон Інтернет».

Що робити, якщо вікно для введення коду не виникає?

У деяких ситуаціях, в керуючої програмі не вибиває віконце для введення коду розблокування. Тоді слід завантажити з сайту виробника універсальну програму для обладнання, де після автоматичного визначення моделі вам буде запропоновано ввести заповітний код.

Як користуватися модемом після розблокування?

Недостатньо просто перепрошити його — ще необхідно встановити під іншого оператора. Для цього вам слід виконати наступне:

Створюємо новий профіль в керуючій програмі

 • Відкрити керуючу програму.
 • Створити новий профіль.
 • Вказати номер дозвону * 99 #.
 • Ввести дані точки доступу, імені та пароля користувача (в залежності від оператора).
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector