D-Link DIR 815: огляд, настройка і прошивка

Роутер D Link DIR-815 має істотну відмінність від багатьох інших моделей свого цінового сегмента. Він може працювати з провідними портами на швидкості 100 Мбіт / с, а також з бездротовим інтерфейсом 802.11n на частоті 2,4 ГГц і швидкістю передачі даних 300 Мбіт / с. Крім того, в ньому також реалізована підтримка порівняно нового частотного діапазону 5 ГГц, який працює на швидкості не менше 300 Мбіт / с.

Зовнішній вигляд D Link DIR-815

Дизайн роутера дозволяє розмістити його в будь-якому місці

Комплектація і зовнішній вигляд

DIR 815 продається в картонній коробці. У ній ви зможете знайти сам роутер, невеликий блок живлення, патч-корд, талон гарантійного обслуговування, а також інструкцію по експлуатації. Корпус маршрутизатора виготовляється з чорного матового пластика. Є глянсова вставка, на якій зображений логотип компанії. На пристрої немає звичних Wi-Fi-антен, адже в цій моделі вони внутрішні. Роутер можна розташувати на столі або на стіні, для цього є технологічні отвори. На передній панелі розташовані наступні LED-індикатори:

  • харчування;
  • WPS;
  • Internet;
  • Wi-Fi (для кожної частоти);
  • LAN 1-4.

На правому торці ви знайдете кнопку WPS. Ззаду розмістилися роз’єми, кнопка Reset, кнопка харчування і гніздо для підключення блоку живлення. Маршрутизатор DIR 815 працює під управлінням процесора RTL8197D без вбудованих радіоблоків. За роботу Wi-Fi-мережі відповідають чіпи RTL8192DR і RTL8192CE.

Так само, як і в інших моделях роутерів, вхід в веб-інтерфейс D Link DIR-815 здійснюється з будь-якого наявного на ПК браузера, перейшовши за адресою 192.168.0.1. Login і Password — admin / admin. Після цього перед вами відкриється сторінка швидких налаштувань. Тут можна подивитися основну інформацію про пристрій або перейти до налаштування підключення до Internet, настроювання бездротової мережі Wi-Fi і трансляції портів. Щоб більш детально налаштувати маршрутизатор, потрібно перейти в режим «Розширені настройки».

Перехід до до налаштувань маршрутизатора

Апарат підтримує роботу з IPoE, PPPoE, PPTP і L2TP. Налаштування домашньої мережі відбувається за допомогою сервера DHCP. Тут можна призначити фіксовані адреси тих чи інших клієнтам. Можна вказати локальний адресу роутера. Налаштування для Wi-Fi стандартна. Є можливість вибрати необхідний регіон, ім’я мережі, номер і ширину каналу, а також режим безпеки. Щоб забезпечити безпеку, можна обмежити число клієнтів або встановити фільтр для MAC-адрес. Ви можете також призначити правила трансляції портів, — це забезпечить правильність роботи деяких сервісів.

Налаштування бездротової точки доступу

Як оновити прошивку

Потрібно завантажити з сайту компанії останню версію програмного забезпечення (ПО). Після цього зайдіть в веб-інтерфейс і перейдіть на «Система» — «Оновлення ПЗ». Натисніть огляд і вкажіть шлях до завантажити файлу. Натискаємо «Оновити». Маршрутизатора знадобиться 1-2 хвилини на оновлення програмного забезпечення. Після закінчення процесу роутер DIR 815 перезавантажиться. Після цього може знадобитися його настройка.

Оновлення конфігурації і прошивки

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector