Сайт ok.ru не дозволяє встановити з’єднання — Сайт ok.ru заблокований

Після трудового дня всі ми намагаємося розважитися. У кожної людини свої інтереси. Хтось просто вмикає телевізор, щоб подивитися улюблений серіал. Інші запускають комп’ютерну гру або свою сторінку соціальної мережі. І при цьому бачать, що сайт ok.ru з якихось причин не дозволяє встановити з’єднання, або URL-адресу ok.ru раптово заблокований. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно дочитати статтю до кінця.

Чому сайт ok.ru буває заблокований

Причин досить багато для того, щоб в вашому браузері не відкривався сайт Однокласники. Вам потрібно перевірити, чи працюють інші сайти. Якщо доступу немає ні до одного адресою, вам необхідно перевірити підключення до інтернету. Зателефонуйте на підтримку вашого інтернет-провайдера і вирішите це питання. В даний момент можуть вестися профілактичні роботи і інтернету немає не тільки у вас. Не виходить увійти на веб-сайт Однокласників — спробуйте відкрити мобільну версію.

Часто трапляється, що інші сайти відкриваються, але до ok.ru ви не можете отримати доступ і встановити з’єднання. Викликано це тим, що домен заблокований вашим провайдером. Ви можете намагатися відкрити сайт з країни, в якій цей сайт заблокований певної службою, на кшталт Роскомнадзора в Росії. Не виключено, що в вашому комп’ютері оселилися віруси. Вони можуть не тільки блокувати певні сайти, а й завдати чималої шкоди всьому комп’ютеру.

Читайте також: Як додати в чорний список на Одноклассниках.

Що робити, якщо сайт Однокласники не дозволяє встановити з’єднання

Отже, випадок, що робити, якщо не відкриваються всі інші сайти ми з вами визначили. Тепер розберемося з блокуванням тільки ok.ru. Щоб отримати доступ до сайту, який заблокований вашим провайдером, можна скористатися спеціальними розширеннями і програмами. Вони дозволяють змінити вашу адресу в мережі і обійти блокування.

Ці розширення можна знайти в магазині для вашого браузера. Або завантажити програму для комп’ютера.

Відкрити магазин можна в налаштуваннях веб-навігатора.

 1. У Mozilla Firefox виберіть кнопку меню вгорі праворуч (у вигляді трьох горизонтальних смужок). Натисніть на пункт «Додатки»;

  Розширення в Firefox

  Відкрити «Розширення» в браузері Mozilla Firefox

 2. У Google Chrome натисніть на три точки вгорі праворуч і виберіть «Додаткові інструменти», а зліва «Розширення». Потім знову угорі ліворуч натисніть на 3 смужки і виберіть зліва внизу кнопку «Відкрити магазин …»;

  Розширення в Google Chrome

  Відкриваємо «Розширення» в браузері Google Chrome

 3. В Opera — натисніть на червону букву «О» угорі ліворуч і виберіть в меню «Розширення».

У пошуку магазину розширень для вашого браузера введіть «VPN» і натисніть кнопку для початку пошуку. Керуйтеся кількістю завантажень і оцінкою, щоб вибрати одне з наданих в результаті. Особливої ​​різниці ви не помітите, використовуючи ту чи іншу розширення. У кожного з них є офіційний сайт, на якому можна завантажити програму для ПК, яка дозволить обійти блокування. Наприклад, розширення «Hola» можна знайти на сайті http://hola.org/#install_flow_choose_plan.

розширення Hola

Кнопка розширення «Hola» в браузері

Цей метод обов’язково повинен допомогти, якщо ви бачите повідомлення про те, що сайт ok.ru не відкривається або заблокований. Ви можете більш детально дізнатися про блокування Однокласників в Україні з даної статті.

Щоб встановити розширення, потрібно натиснути на відповідну кнопку навпроти нього. Тут немає нічого складного. Після установки кнопка для його активації з’явиться на панелі інструментів браузера. Кожне розширення має свій набір налаштувань, в яких ви швидко зможете розібратися. Переконайтеся, що в даний момент встановлений розширення активно і спробуйте перейти на сайт ok.ru, щоб встановити з’єднання.

Ця інформація корисна для тих, у кого встановлений Google Chrome.

Чому VPN-розширення не допомагають відкрити ok.ru

У деяких випадках не вдається отримати доступ до заблокованого сайту Однокласників навіть за допомогою VPN. Це може означати, що справа не в блокуванні з боку провайдера. Можливо в цьому винен ваш браузер, який чомусь не дозволяє відкрити соціальну мережу. Вам необхідно видалити файли в ньому, почистити кеш і куки сайтів. Щоб не втратити збережені паролі від інших ресурсів, спробуйте видалити файли cookie лише від Odnoklassniki.ru.

очищення даних

Очищення даних в браузері Google Chrome

Знайти інструкцію по очищенню для вашого браузера ви можете самостійно. Скористайтеся інструкцією на YouTube. Або введіть запит в пошуковій системі Google або Яндекс. Видаліть також всі розширення, які у вас вже встановлені (можна і VPN, якщо вони не допомагають вирішувати вашу проблему). Де їх знайти, ви вже знаєте. Після перезавантаження перейдіть на ok.ru.

Сканування комп’ютера на віруси

Тепер давайте перевіримо ваш комп’ютер на віруси. Про них не потрібно забувати, адже ви могли занести шкідливий код при скачуванні будь-яких файлів в інтернеті. Швидше за все ваш встановлений антивірус при скануванні буде марним. Якщо вірус в ПК є, значить він вже має імунітет до цього антивірусу. Нам потрібна нова утиліта. І для цього відмінно підійде Dr.WEB Cure It !. Перейдіть на сайт https://free.drweb.ru/download+cureit+free/?lng=ru і натисніть кнопку «Завантажити».

Пакет має приблизний розмір — 170 Mb. Але може змінюватися при виході нової версії. Встановлювати його не потрібно. Відкрийте завантажений файл, натиснувши по ньому подвійним клацанням миші. Після чого виберіть кнопку для початку сканування. Якщо утиліта знайде шкідливі файли в іграх або інших програмах, їх потрібно видалити. Після цього спробуйте відкрити свою сторінку, щоб перевірити, чи виникає знову повідомлення: сайт ok.ru не дозволяє з яких-небудь причин встановити з’єднання або ресурс заблокований.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector