Browser: // conflicts — подивитися конфлікти

Вітчизняний «яндекс.браузер» — один з найбільш популярних веб-навігаторів в Росії. Його частка в Рунеті складає 15-20% від числа всіх встановлених браузерів, а його швидкість роботи, зручність і функціонал заслужили високу оцінку безлічі користувачів. Проте не завжди «яндекс.браузер» працює стабільно, він може глючити або вилітати під час своєї роботи. Для вирішення цих та суміжних завдань існує спеціальна команда browser: // conflicts, що дозволяє переглянути конфлікти різних додатків з «яндекс.браузер». В даному матеріалі я розповім, що це за команда browser: // conflicts, і як з її допомогою виправити проблеми в роботі навігатора від «Яндекс».

Розбираємо функціонал команди в

Розбираємо функціонал команди в «яндекс.браузер»

Що таке browser: // conflicts?

Команда «browser: // conflicts» в яндекс.браузер призначена для моніторингу існуючих конфліктів між «яндекс.браузер» та іншими запущеними в системі програмами і додатками. При введенні в адресний рядок браузера команди browser: // conflicts і натисканні на «Enter» перед вами з’явиться перелік програмних модулів, завантажених в «Яндексі. Браузері ». Якщо який-небудь з даних модулів конфліктує з іншим софтом, встановленим або працюють в даний момент на вашому ПК, ці дані будуть відображені в наведеному переліку.

Перелік модулів в

Перелік модулів в «яндекс.браузер»

На даний момент в стандартному «яндекс.браузер» встановлено більше 120 програмних модулів. Зазвичай тут наводиться назва такого модуля, ким він підписаний, номер версії та місце розташування на жорсткому диску.

Рекомендую: Browser Plugins — підключаються плагіни в Яндекс браузері.

Як переглянути конфлікти за допомогою цієї функції

Якщо ваш «яндекс.браузер» глючить, гальмує і вилітає в самий невідповідний момент, рекомендую звернутися до функціоналу команди browser: // conflicts для відстеження конфлікту браузера з іншими програмами. У разі, якщо такий конфлікт буде знайдений, рекомендується для початку просто перезавантажити ваш ПК. Якщо ж цей спосіб не допоміг, і браузер все так же фіксує конфлікт додатків, розробники рекомендують або завершити конфліктує з «яндекс.браузер» додаток в «Диспетчері завдань», або зовсім видалити конфліктує з Яндексом додаток з вашого комп’ютера.

  1. У першому випадку необхідно натиснути на клавіші Win + R.
  2. У який з’явився рядку набрати taskmgr і натиснути Enter.
  3. У вікні, ДЗ перейти на вкладку «Процеси».
  4. Клікнути там на конфліктує процес, а потім вибрати внизу «Зняти задачу» (або «Завершити процес»).

Завершіть конфліктний процес в ДЗ

Завершіть конфліктний процес в ДЗ

Видалення ж програми з системи здійснюється стандартним способом через меню установки і видалення програм.

Статистично часто «яндекс.браузер» конфліктує з різними вірусними і антивірусними програмами, що здійснюють свою діяльність на призначеному для користувача ПК. У таких випадках рекомендується перевірити ваш PC на наявність зловредів за допомогою антивірусного софту (допоможе «Доктор Веб Кюрейт»), або використовувати інший антивірус, стабільно працює з «яндекс.браузер». В цілому ж відстежити конфлікти browser: // conflicts досить просто, і функціонал даної команди може бути рекомендований всім зацікавленим в цьому користувачам.

висновок

Щоб подивитися конфлікти за допомогою browser: // conflicts необхідно ввести дану команду в адресний рядок вашого веб-навігатора від Яндекс і натиснути на введення. В цілому ж це зручний програмний інструмент для моніторингу конфлікту браузера з іншими програмами, тому його можна використовувати при виникненні різних проблем в роботі вашого Яндекса на ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector