Чи не працює один навушник JBL

Навушники можуть пропрацювати тривалий час, не ламаючись, поки кіт не перегризе провід або ви просто не втратите їх. Набагато неприємніше, коли недавно куплене пристрій чомусь перестає працювати. Або навіть в зовсім нових навушниках JBL з якоїсь причини не працює один з них. Що з цим робити — давайте дізнаємося.

Чому може не працювати один з навушників JBL

Найчастіше, коли мова заходить про пристрої JBL — мається на увазі бездротове, підключення якого відбувається за допомогою Bluetooth. Причин того, що один з навушників не працює, не так вже й багато.

Якщо не вдаватися в подробиці можна виділити три основні.

Причини: Пояснення:
Неправильне налаштування.Також може бути викликано помилкою при сполученні.
Несправність навушників JBL.На різних рівнях — від механічної поломки до заводського браку.
Проблеми в пристрої, до якого ми підключаємо навушники.В даному випадку потрібно діагностика смартфона або планшета.

поломка навушників
Поломка навушників JBL

Найскладнішим для користувачів випадком є ​​фізична поломка гарнітури JBL. Далеко не кожен має відповідні інструменти і знання, щоб їх полагодити. Тому доводиться нести їх в сервісний центр для ремонту.

Читайте також: як відрізнити колонку JBL оригінал від підробки.

Що робити, якщо нова гарнітура JBL вийшла з ладу

Часто користувачі стикаються з проблемами в роботі навушників JBL відразу ж після їх покупки. Підключивши гарнітуру до телефону, в одному навушнику може бути чути звук, у другому — немає. Швидше за все справа в неправильно налаштованого або підключенні їх до мобільного телефону або ноутбука. Ми повинні скинути настройки бездротовий пристрій перебуває, а також видалити підключення в телефоні або ноутбуці. І заново підключити їх.

Для цього:

 1. На навушниках необхідно натиснути на кнопку харчування (якщо вони вимкнені), щоб включити їх;
  Натисніть на кнопку харчування
  Натисніть на кнопку харчування на навушниках JBL
 2. Потім натисніть знову кнопку харчування на JBL і утримуйте її протягом 8 секунд (або довше);
 3. Якщо навушники оснащені світловим індикатором, він повинен реагувати на ваші дії, наприклад, заблимати синім, білим, жовтим кольором;
  Світловий індикатор на корпусі
  Світловий індикатор на корпусі навушників JBL
 4. Увімкніть блютуз на телефоні. Іконку можна знайти на екрані, змахнувши шторку зверху вниз;
  Увімкніть блютуз
  Увімкніть блютуз на смартфоні
 5. При виявленні в списку пристроїв відобразиться назвою моделі, виберіть його.
  Натисніть на ім'я моделі
  Натисніть на ім’я моделі бездротових навушників

Після цих дій ваші навушники JBL повинні почати працювати правильно. У деяких випадках перші підключення можуть бути з помилками. Спробуйте ще раз перепідключити їх. Позичте мобільний пристрій з блютуз у друзів або родичів, щоб спробувати підключити на ньому бездротові навушники.

Читайте також: як включити бездротові навушники JBL.

Рішення проблеми, якщо перестав працювати один навушник JBL

Якщо навушники JBL працювали, але через деякий час з одного перестав надходити звук, спробуйте застосувати інструкцію вище. Підключіть їх заново і перевірте. Якщо не вдалося виправити проблему, перевірте на цілісність провід. Можливо він був ізломлен в одне місці. Зазвичай такі проблеми з’являються після того, як навушники впали або були вдарені. Швидше за все всередині корпусу одного з пристроїв були порушені дроти або контакти. Не виключено, що вийшов з ладу акумулятор бездротових навушників.

порушення дроти
Порушення дроти в навушниках JBL

Якщо у вас вже був досвід ремонту інших електронних пристроїв, ви можете спробувати самостійно полагодити і свої навушники JBL. Так як їх корпус оснащений переважно проводами. Корпус регулятора або акумулятора склеюється. Тому, щоб відкрити їх, потрібно підчепити дві пластикові частини ножем або вузьким металевим предметом. Після чого акуратно їх відокремлювати один від одного. Всередині одного з навушників нам потрібно знайти обпалені дроти або окислені деталі. Знайшовши їх, спробуйте видалити нагар і окисел.

видаліть нагар
Видаліть нагар з дроту навушника

У разі якщо провід був пошкоджений, його необхідно замінити. Знайдіть інший з таким же перетином і наростити спайкою. Якщо ви підключаєте навушники до ноутбука або комп’ютера, то проблеми можуть бути з драйвером.

Як вчинити, якщо JBL не включаються на ноутбуці

На ПК частою причиною помилок в роботі Bluetooth гарнітури або дротових навушників є відсутність драйвера. Або неправильна його робота. Тому одне або відразу обидва пристрої JBL просто не включаються.

Необхідно відкрити диспетчер пристроїв і перевірити відповідне ПО:

 1. Натисніть разом WIN + PAUSE і виберіть пункт зліва в меню «Диспетчер пристроїв»;
  натисніть клавіші
  Натисніть разом клавіші WIN + PAUSE
 2. Знайдіть у списку підключених до комп’ютера пристроїв навушники JBL;
  список пристроїв
  Список пристроїв комп’ютера
 3. Виберіть його ПКМ і натисніть «Оновити драйвер»;
  оновити драйвери
  Натисніть на пункт «Оновити драйвери»
 4. Якщо пристрою немає в списку, спробуйте відкрити розділ «Мережеві адаптери» (якщо це блютуз навушники JBL) або «Звукові пристрої» (якщо навушники провідні) і знайти його тут. Або натисніть на кнопку вгорі на панелі «Оновити конфігурацію».
  оновити конфігурацію
  Кнопка «Оновити конфігурацію»

Якщо гарнітура з’явилася в списку пристроїв після натискання кнопки, натисніть на ім’я моделі ПКМ і виберіть «Оновити …». Спробуйте перепідключити до комп’ютера або ноутбука навушники. Можливо, ваш пристрій відмовляється працювати з різними пристроями. Це означає, що поломка може торкнутися важливі їх частини, такі як акумулятор. Або з ладу вийшов сам динамік.

Це часто підтверджується тим, що звук з лівого або правого вуха виходить, але він значно тихіше. У цьому випадку один ваш навушник JBL зламався, тому і не працює. Зверніться в сервіс, щоб спробувати його полагодити. Або поверніться в магазин, де ви купували пристрій. У вас є можливо повернути його, якщо гарантійний термін ще не закінчився.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector