Як синхронізувати бездротові навушники між собою

Бездротові пристрої — безсумнівний тренд нашого часу. Вони мають невисоку вартість (особливо китайські моделі-клони), мають прийнятною якістю звуку і здатні працювати без підзарядки 3-4 години. Але з підключенням їх до телефону часто виникають проблеми. Однією з таких проблем є рассинхронизация, при якій телефон бачить обидва пристрої і здатний підключатися лише до одного з них. Нижче розберемо спосіб синхронізувати бездротові Bluetooth навушники між собою.

Яким чином працює синхронізація бездротових навушників

Зазвичай лівий і правий навушники автоматично з’єднуються з собою через підключення по Bluetooth. При виконанні першого сполучення вкладиші відправляють один до одного сигнали для обчислення часу, необхідного для повного обороту даних між правим і лівим пристроєм.

Синхронізація навушників
При першому відмінюванні буде виконана калькуляція часу на цикл передачі даних між навушниками

Коли поруч з вами багато шумів (перешкод), що витрачається на такий цикл час може бути більше. Так як ваші навушники змушені «чекати своєї черги» для передачі сигналу. Коли точний час циклу даних стане відомо, воно буде розділене навпіл. Відтепер ваші вкладиші знатимуть, скільки часу займає необхідна їм передача даних між собою.

Тест аудіо навушників
Після завершення підрахунку навушники будуть готові до роботи

У більшості випадків навушники підключаються до телефону через один «головний» навушник (зазвичай це правий — R). Він виконує додаткову роботу, так як має керувати зв’язком з телефоном обох навушників, і компенсувати затримку в сигналі між правим і лівим вкладишем.

Навушники AirDots
Зазвичай для підключення обох вкладишів використовується правий навушник

Батарея правого навушника розряджається трохи швидше, ніж батарея лівого. Коли з телефону надходить музичний сигнал, правий вкладиш негайно відправляє сигнал на лівий. Також на час відтворенням музики він робить невелику затримку з метою гарантувати синхронне відтворення треку на правому і лівому вкладиші.

Читайте також: як синхронізувати навушники Airdots від Xiaomi між собою.

Як підключити вкладиші між собою

Зазвичай власник навушників зустрічається з проблемами при синхронізації навушників не прочитавши інструкції. Або спробувавши підключити їх до телефону безпосередньо. У цьому випадку часто доступний для підключення або правий або лівий вкладиш, а підключити їх обидва не представляється можливим.

Навушники в списку доступних пристроїв
Підключити обидва навушника разом часто не представляється можливим

При цьому в списку доступних для підключення пристроїв телефону можуть розміщуватися два пристрої з однаковою назвою.

Пристрої для блютуз-підключення
Два пристрої з однаковою назвою в переліку пристроїв для блютуз-підключення

Тому для виконання процедури коректної синхронізації буде необхідно скинути налаштування навушників до заводських (проресетіть).

Сама процедура скидання диференціюється у різних моделей навушників між собою, але зазвичай зводиться до наступного:

 1. Якщо ви раніше пробували підключати навушники до телефону — знайдіть їх в списку блютуз-пристроїв, тапніте на них і виберіть «Забути пристрій»;
  Забути це пристрій навушник
  Виберіть зазначену опцію
 2. Вилучіть ваші бездротові навушники з кейса, а потім виконайте тривале натискання на кнопки обох навушників на 10-15 секунд;
  Тривале натискання на кнопку навушників
  Виконайте тривале натискання на кнопку навушників
 3. Пролунати звуковий сигнал, а індикатори можуть заблимати червоним і білим (або червоним і синім). Налаштування буде видалено до заводських;
 4. Помістіть вкладиші назад в зарядний кейс.
  Бездротові навушники в кейсі
  Помістіть навушники назад в кейс

Вхід для синхронізації навушників після скидання налаштувань

Після описаного нами скидання налаштувань дістаньте навушники з кейса, і вони включатися автоматично. У деяких моделях для включення буде потрібно натиснути на кнопці кожного з пристроїв.

Після вилучення з кейса замигають світлодіоди, і вони виконують автоматичну синхронізацію між собою. Після цього індикатор на лівому навушнику згасне, а на правому залишиться блимати. Це буде означати, що бездротові вкладиші виконали автоматичне сполучення один з одним, і готові до злуки з вашим телефоном.

Чи залишиться запустити на вашому телефоні блютуз. У списку знайдених пристроїв знайти правий навушник (наприклад, його назва може виглядати як «Redmi AirDots_R»). Створіть із з ним, що дозволити виконати коннект бездротових пристроїв з телефоном.

Підключення до правого навушника
Виконайте підключення до правого навушника

Інший спосіб сполучення бездротових пристроїв між собою

У разі ряду інших моделей для сполучення навушників один з одним буде необхідно затиснути кнопку одного навушника до тих пір, поки не почне блимати синій індикатор. Потім цю ж процедуру необхідно виконати з іншим вкладишем. Коли обидва навушника почнуть мигати синім, візьміть правий і двічі швидко натисніть на його кнопку. Пристрої виконають пару, а потім вам залишиться підключити їх до телефону.

Це може стане в нагоді: як правильно заряджати бездротові блютуз навушники.

висновок

Вище ми докладно розглянули процедуру, що дозволяє синхронізувати ваші бездротові навушники будь-якої моделі між собою. Незважаючи на велику кількість різноманітних пристроїв, способи їх синхронізації в цілому схожі, і не несуть будь-яких складнощів. З’єднайте вкладиші один з одним, і насолоджуйтеся звучанням улюблених пісень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector