Як відключити Family Link Manager на телефоні

За заявами аналітиків, програма «Family Link Manager» (проект «Google Families») стала одним з найбільш гучних провалів компанії Гугл протягом останніх років. Спочатку ідея програми була відмінна: за допомогою батьківського контролю захистити дітей від шкідливих сайтів і програм. Але реалізація проекту підкачала, і буквально у тисяч батьків виникли складнощі при видаленні програми. У найбільш сумних випадках гаджет дитини ставав недоступний для будь-якої роботи, перетворюючись в нещасливий «цеглина». Давайте розберемося, як правильно відключити додаток Family Link Manager на мобільному телефоні, і який регламент виконання даної операції.

Особливості відключення Family Link Manager

Програмісти Гугл були впевнені, що далеко не всі діти будуть в захваті після виявлення дитячої версії Family Link на своєму смартфоні. Багато з дітей постараються видалити цю програму з їх пристроїв, використавши для цього весь доступний арсенал засобів.

Зокрема, може бути здійснена спроба задіяти функцію відключення батьківського контролю в дитячому варіанті «Фемілі Лінк». В цьому випадку телефон дитини блокується, а його розблокування можлива тільки з батьківської версії програми.

Блокування телефону

При спробі відключити контроль телефон може бути заблокований для доступу

Дитина може постаратися видалити дитячу версію FL Manager зі свого пристрою. Оскільки програма безпосередньо пов’язана з членством Гугл вашої дитини, то подібне видалення може мати дуже сумні наслідки для гаджета малюка.

Таким чином, механічно видалити додаток «Фемілі Лінк» на планшеті або телефоні за допомогою чарівної кнопки не вийде. Виконати таке відключення можна лише за допомогою алгоритму, який ми опишемо далі.

Це цікаво: Family Link — батьківський контроль доступу.

Що рекомендує Google?

Програмісти компанії Гугл прекрасно інформовані про наявність проблем з видаленням батьківського контролю. Проте не дивлячись на масовий негатив від користувачів, ефективно вирішувати проблему вони не поспішають.

Весь шаблонний комплекс рад з видалення Family Link від Гугл зводиться до наступного:

 1. Видаліть аккаунт вашої дитини з Андроїд-пристрої.
 2. На вашому (батьківському) пристрої запустіть додаток «Family Link».
 3. Виберіть там вашої дитини.
 4. В налаштуваннях натисніть «Управління настройками» (Manage settings), потім «Інформація про акаунт» (Account info) і «Видалити аккаунт» (Delete account).

Зрозуміло, подібний набір шаблонних рад недостатньо інформативний. Тому давайте покроково розберемо, як прибрати активацію «Фемілі Лінк» на смартфоні.

Як видалити додаток Family Link на планшеті або телефоні — докладна інструкція

Оскільки додаток прямо пов’язане з Гугл-аккаунтом вашої дитини, то для видалення знадобиться видалити і вказаний Gmail-акаунт. Це означає, що ваша дитина втратить все його дані з Google-аккаунта, включаючи і пов’язані з ним послуги.

Виконайте наступне:

На телефоні дитини

 1. Запустіть «Family Link» на дитячому телефоні, перейдіть в меню програми, і виберіть «Видалити аккаунт» (Remove account).
 2. На наступному екрані виберіть «Видалити аккаунт» знову.

  Видалити акаунт

  Тапніте на «Видалити аккаунт»

 3. Виберіть ваш Gmail як аккаунт людини, відповідального за видалення батьківського контролю з девайса вашої дитини.
 4. Введіть пароль до вашого Gmail-аккаунту, і натисніть внизу на що підтверджує галочку.

  Логін і пароль

  Введіть логін і пароль до батьківського аккаунту

 5. Ви побачите повідомлення з підтвердженням про видалення облікового запису.
 6. Тепер переходимо на батьківський телефон.

На телефоні батька

 1. Запустіть «Фемілі Лінк» на батьківському телефоні, і в програмі виберіть дитини, на телефоні якого ви хочете видалити батьківський контроль.
 2. Натисніть вгорі праворуч на зображення з трьома крапками, після чого виберіть «Інформація про акаунт» (Account Info).
 3. Прокручуючи екран вниз сторінку аккаунта дитини і натисніть на «Видалити аккаунт» (Delete Account).

  Видалити акаунт

  Виберіть «Видалити аккаунт»

 4. Прочитайте підтверджує інформацію про видалення.
 5. У самому низу поставте три відповідні галочки, після чого натисніть на «Видалити аккаунт».

  Видалити акаунт

  Поставте галочки, і підтвердіть видалення

 6. Перейдіть на телефон дитини.
 7. Перейдіть в налаштування гаджета, виберіть там «Додатки», і видаліть «Family Link» звичайним чином. От і все.

Читайте також: Google.com/accounts/recovery — проблема зі входом до системи.

висновок

У нашому матеріалі ми детально розібрали, як можна відключити додаток батьківського контролю Family Link Manager на планшеті або телефоні. Якщо гаджет вашої дитини заблокований, і доступ до нього відновити неможливо, здійсните hard reset пристрої (скидання до заводських налаштувань). При цьому пам’ятайте, що вказаний скидання знищить всі ваші файли на даному девайсі. Тому застосовувати такий засіб потрібно в крайньому випадку, прекрасно усвідомлюючи наслідки своїх дій. Після здійснення скидання створіть новий обліковий запис Google для даного телефону і користуйтеся гаджетом далі в стандартному режимі.

https://youtu.be/GCV8CdjZ2nU

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector