Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll відсутня, як виправити

Під час установки оновлення, в підтримуваних версіях операційної системи Windows 8 — 10, користувачі часто стикаються з подібною проблемою «Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll відсутня». Мало хто знає, що в цій ситуації робити і як виправити помилки відсутності DLL: D3DCOMPILER_47.dll, Msvcp140.dll і Msvcp120.dll. Зрозумілим є одне, якийсь файл в системі відсутній, але що робити, щоб усунути цю помилку — в цьому ми розберемося далі в статті.

Скріншот System Error

Скріншот System Error

Що це за файл і причини виникнення проблеми

Файли, які мають закінчення «dll» — це файли динамічної бібліотеки. Вони є одними з основних механізмів в ОС Windows і виконують велику кількість дій на комп’ютері. Щоб зрозуміти їх роль, як і раніше, що до файлів DLL відносяться в тому числі і драйвери всіх пристроїв комп’ютера. Файли цього типу допомагають роботі ПК на всіх етапах від включення, до виключення.

Файли .dll системи Windows

Файли з розширенням .dll

Якщо Windows говорить про відсутність файлу Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll, це означає, що можливо він пошкоджений і завантажувач не може його задіяти або його дійсно немає в системі. Найчастіше з цим типом файлів виходять з ладу при непередбачених завершення роботи система, коли ви не даєте системі завершити роботу додатків стандартним способом, вимикаючи з мережі або іншим способом примусового виключення.

Я, автор статті, від себе можу сказати, що велика кількість раз стикався з відсутність файлу динамічної бібліотека на комп’ютері і в деяких випадках це не було пов’язано безпосередньо з відсутністю файлу Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1. dll. Тобто я встановлював файл з Інтернету, який вимагав повідомлення про помилку, але проблема все одно залишалася. Виходячи з цього можна здогадатися, що файл на комп’ютері є, але з якоїсь причини система його не бачить. Можливо, що антивірусне ПЗ блокує процес, в якому задіяний цей файл або бачить в ньому потенційну загрозу.

Читайте також: Запуск програми неможливий, так як відсутній api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.

Що робити при появі повідомлення про помилку Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll

Коли помилка виникає при оновленні компонентів Windows, то нам необхідно вкласти файл «wimgapi.dll» в папку, яка містить оновлення ОС. Для цього:

 1. Необхідно знайти і відкрити папку «C: \ Windows \ System32 \».
 2. Знайдіть тут «wimgapi.dll» і скопіюйте його.

  копіюємо

   Файл «wimgapi.dll»
 3. Далі відкрийте «C: \ Windows10Upgrade \» і далі потрібно погоджуватися з подальшими вікнами.
 4. Тепер знову спробуйте запустити програму оновлення.

Що робити, якщо помилка «Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll» виникає при установці програми або гри

Коли помилка з відсутністю файлу не дає вам інсталювати програму або гру, вирішите її за допомогою таких способів.

 1. Скопіюйте або перепишіть потрібний файл Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll, який системі бракує (з помилки) і знайдіть його в Інтернеті. Після цього (якщо файл в архіві — розпакуйте) скопіюйте файл і перемістіть в «C: \ Windows \ System32 \», якщо встановлена ​​64-бітна операційна система, то шлях такий «C: \ Windows \ syswow64 \». Будьте уважні при скачуванні, файли можуть також бути для систем з різною архітектурою, вибирайте відповідно до свого Windows.
 2. Якщо ви зовсім не розбираєтеся в вашому комп’ютері і не розумієте, що куди копіювати, то спеціально для вас існують програми, які це роблять автоматично. Цю програму досить просто встановити на ваш комп’ютер і запустити.
 3. Після цього запустіть сканування вашого реєстру, і програма знайде всі необхідні відсутні файли на вашому ПК для стабільної роботи всіх додатків. Одну з таких програм ви можете знайти на офіційному сайті dll-files.com. Тут ви можете завантажити демо-версію програми на певний термін або ж придбати довічну ліцензію без малого за 500 доларів.

  Шукаємо файл .dll за допомогою dll-files.com

  Вікно програми dll-files.com

Інші способи усунення помилки

Ті, хто часто грає у відео ігри особливо ненавидять помилку з розширенням .dll, адже в 75% випадків появи помилок вони мають саме таке закінчення.

Спеціально для вас, геймери: якщо помилка з’являється в момент інсталяції гри на ваш комп’ютер, відкрийте антивірус, який встановлений на вашому пристрої. Вимкніть його на деякий час, якщо настройки це дозволяють. У більшості випадків це можна зробити в треї, натиснувши ПКМ значок антивірусу, потім вибрати час відключення.

Вибираємо час відключення антивіруса

Відключаємо на час антивірус

Після цього запустіть установку гри знову, антивірус не повинен заважати встановленню файлів. Це варто робити виключно в тих випадках, коли ви впевнені на 100%, що файли гри не заражені.

 1. Виконайте додаткові заходи, щоб вирішити проблему «Api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll».
 2. Відкрийте знову ваше антивірусне програмне забезпечення і додайте програму або гру в список виключень.
 3. Після цього виконайте очистку жорсткого диска.
 4. Для цього скористаємося системними засобами, в Windows 7 — відкрийте меню пуск і в пошуку введіть cleanmgr, в Windows 10 ПКМ по значку «Пуск» і виберіть «Знайти».
 5. У пошуку введіть «Очистити диск» і виберіть «Звільнення місця на диску».
 6. Виберіть букву розділу і натисніть «Ок». Виконайте чистку всіх розділів жорсткого диска.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector