Як відключити Wink Ростелеком на телевізорі

У 2019 «Ростелеком» почав поступової переклад своєї абонентської бази на платформу з інтерфейсом «Wink». Нові ТВ-приставки реалізуються вже з передвстановленим ПО, а наявним клієнтам запропоновано оновити свою ТВ-приставку до зазначеної платформи. При цьому багатьом поточним клієнтам новий інтерйфейс може не подобатися. І, покористувавшись їм якийсь час, вони захочуть повернутися до старого і перевіреного часом інтерефейса. Що ж робити в цій ситуації? І яким способом відключити платформу Wink від Ростелекома на вашому домашньому телевізорі? Розповімо про це в нашому матеріалі.

Що таке ОТТ-платформа Wink на телевізорі?

Протягом останніх років найбільший російський провайдер «Ростелеком» пропонує своїм клієнтам підключення до інтерактивного цифрового телебачення за допомогою STB-приставок. Можливості таких приставок дозволяють здійснювати повний контроль перегляду відео, включаючи запис відео, виконання паузи і перемотування відео до потрібного відрізку. Приставка забезпечує зображення високої якості, вибір великий колекції фільмів, можливість перегляду інтерактивного ТВ на 5 пристроях та інші бонуси.

Приставка від Ростелеком
ТВ приставка від Ростелеком

Реалізовані Ростелекомом приставки працюють на основі ОТТ-платформи «Wink». Дана платформа реалізована на смарт ТВ, ОС Андроїд і iOS, Android TV, tvOS, Web та інших операційних системах і пристроях. Впровадження екосистеми продуктів Вінк дозволяє вирішувати завдання просування продуктів «Ростелеком» на ОТТ-ринку і конкуренції з іншими контент-провайдерами. Фахівці вважають платформу для телевізора модерним і якісним продуктом, здатним скласти альтернативу «Megogo», «ivi», «Okko» та інших сервісів. Далі в статті ми розповімо як вимкнути Wink на ТБ.

Особливості Wink: Пояснення:
Можливість зареєструвати до 5 пристроїв на одному акаунті.Це може бути ПК, ноутбук, смартфон, планшет.
Дитячий режим.Батьки можуть обмежити контент за своїм бажанням.
Можна завантажувати фільми на пристрої.Переглядати контент можна навіть тим, де немає доступу до мережі Інтернет.

Wink інтерактивне ТБ
Wink — інтерактивне ТБ від Ростелекома

Читайте також: як самостійно налаштувати інтернет від Ростелеком.

Впровадження системи в Ростелеком

Ведучий провайдер «Ростелеком» запустив відеосервіс «Wink» у вересні 2018 року. При запуску бібліотека включала понад 200 телеканалів, 12 тисяч фільмів, безліч розважальних програм, які пропонує телевізор.

Wink
Wink — затишні вечори вдома

Протягом 2019 року Ростелеком займався активним впровадженням платформи Вінк. Всі нові приставки реалізовувалися їм вже з інтерфейсом, а для інших користувачів застосовувався апгрейд за запитом. Користувачеві надається можливість самому вирішити, чи переходити йому на Wink, або відключити його і користуватися старою оболонкою.

платформа Wink
Користувач може самостійно вирішити, чи переходити йому на Wink

Апгрейд до нової платформи проводився в межах існуючого абонентського договору. Укладати контакт на нову послугу не доведеться.

Як відключити Wink на Смарт ТВ

Перехід на платформу Вінк не завжди відбувається безболісно. Особливо для тих користувачів, які звикли до старого інтерфейсу, і не хочуть щось міняти. Для таких випадків є можливість відключити Wink Ростелеком на ТБ, і користуватися можливостями звичного консервативного інтерфейсу.

Для відмови від Вінк на вашому телевізорі необхідно зробити наступне:

 1. Перейдіть в меню вашого ТВ;
 2. Виберіть там розділ «Моє»;
  вкладка
  Виберіть розділ «Моє»
 3. Далі виберіть там пункт «Мої налаштування»;
  розділ
  Виберіть розділ «Мої налаштування»
 4. У меню, шукаємо опцію «Оновлення ПЗ» і вибираємо її;
  пункт
  Виберіть пункт «Оновлення ПО»
 5. На сторінці, на телевізорі з Ростелеком тиснемо на «Повернути старий інтерфейс». Тиснемо на «Ок»;
  опція
  Виберіть опцію «Повернути старий інтерфейс»
 6. Далі натискаємо на «Так»;
 7. З’явиться повідомлення «Повернення старого інтерфейсу підтверджений»;
  Повернення старого інтерфейсу підтверджений
  З’явиться повідомлення «Повернення старого інтерфейсу підтверджений»
 8. Очікуємо якийсь час після перезавантаження, поки система повернеться до старих налаштувань;
 9. Після перезавантаження буде відновлений старий інтерфейс

Це корисно знати: як додзвонитися в техпідтримку Ростелекома.

висновок

У нашому матеріалі ми розглянули, яким чином відключити старий інтерфейс Wink від Ростелеком на вашому телевізорі. А також як і послідовність дій для реалізації даної операції. Якщо ви відчуваєте незручності при роботі з інтерфейсом платформи Вінк, тоді використовуйте перераховані нами поради для переходу на колишній консервативний інтерфейс. Це дозволить далі зручно користуватися вашою зручною STB-приставкою. І насолоджуватися різним розважальним контентом на вашому ТБ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector