Як дивитися безкоштовно Wink на телевізорі

Телебачення знаходить новий вид. Сьогодні ТВ-канали, передачі, серіали ми можемо дивитися в своєму мобільному телефоні, сплативши щомісячну передплату. Єдиним для цього умовою є наявність Інтернету. У даній статті ви дізнаєтеся, чи можна дивитися абсолютно безкоштовно програми і фільми з сервісу Wink на домашньому телевізорі.

Докладніше про сервіс Wink

В наші дні не потрібно підключати супутникові антени до ресивера або встановлювати на дахах аналогові приймачі. Досить підключитися до провідного або бездротового Інтернету, і в мобільному або Смарт ТВ можна дивитися будь-які телепередачі. Онлайн-сервіс Wink надає нам таку можливість. Працює кінотеатр тільки на території Росії. У деяких країнах послуги обмежені. Щоб перевірити, чи є у вас можливість підключитися до нього, щоб дивитися на телевізорі, відвідайте головну сторінку https://wink.rt.ru/.

Wink
сайт Wink

Для використання сервісу користувачам знадобиться зареєструватися. В процесі необхідно використовувати номер телефону або електронну пошту. Творці Wink обіцяють незабаром підтримку інтерактивних акаунтів телебачення.

додаток Wink
Мобільний додаток Wink

Щоб почати дивитися новинки кіно і передач, потрібно завантажити безкоштовний додаток для ТВ, телефону, приставки, авторизуватися зі своєю обліковим записом, вибрати відповідний контент і оплатити певний період підписки.

контент Wink
Контент на онлайн-сервісі Wink

Особливості сервісу Wink: Пояснення:
Безкоштовний період підписки.Термін — 30 днів.
Можливість завантажувати фільми на смартфон або планшет.Дивитися можна навіть там, де немає Інтернету.
Дитячий профіль.Ви зможете налаштувати відображення тільки дитячого контенту.

Для кожної підписки Wink ми зможемо підключити до 5 різних за типом пристроїв: смартфон, Смарт ТВ, комп’ютер, планшет. Або ж за допомогою 5 пристроїв одного типу (наприклад, п’ять мобільних телефонів). Всі вони будуть мати доступ до одного аккаунту. І, таким чином, на кожному пристрої ми зможемо дивитися будь-який вподобаний оплачений контент.

Читайте також: Безкоштовна підписка на Амедіатеку і промокод.

Чи можна дивитися контент безкоштовно?

Більшість Smart TV мають прошивку (або ОС) Андроїд. Таким чином, вони мало чим відрізняються від мобільних телефонів. Якщо ви впевнено користуєтеся файлової системою і додатками в смартфоні, то і в телевізорі проблем не виникне. Мається на увазі, що вам потрібно буде встановити додаток Wink на телевізор не з маркету. Є зламані безкоштовний додаток, в якому не потрібно оплачувати за перегляд фільмів. Завантажити його можна на цій сторінці форуму 4PDA.

посилання
Посилання на завантаження програми Wink

Щоб використати також знадобиться власна обліковий запис в сервісі. Тому її необхідно створити. Додаток Wink не дозволить переглядати будь-який контент безкоштовно. Деякі передачі і серіали залишаться платними. Що це — недопрацювання власників додатки або новий, ще не вивчений контент, поки що невідомо.

Реєстрація в Wink на телевізорі

Отже, щоб почати користуватися додатком Wink, потрібно відвідати офіційний сайт і натиснути на невелику кнопку в правій частині станиці вгорі.

Реєстрація на сайті
Натисніть на кнопку вгорі, щоб зареєструватися

Вона служить і для авторизації тим, у кого вже є акаунти, і для реєстрації нових.

Подальший порядок дій:

 1. Ви побачите форму, в якій пропонується ввести номер мобільного телефону;
  Введіть номер мобільного телефону
  Введіть номер мобільного телефону на сайті
 2. Система покаже повідомлення про те, що користувач з таким номером ще не зареєстрований. І запропонує створити профіль в Wink;
 3. Введіть код підтвердження, який відправлений на ваш телефон.
  Введіть код
  Введіть код, який прийшов в СМС

На цьому реєстрація завершується. Ви можете використовувати адресу електронної пошти замість телефону. Після чого стануть доступні всі функції особистого кабінету на сайті wink.rt.ru.

Тепер нам потрібно вибрати відповідний безкоштовний контент для перегляду на телевізорі:

 1. Вгорі розташовані категорії: фільми, серіали, телепередачі. Виберіть одну з них;
 2. Якщо ви завантажили додаток за посиланням з попереднього розділу, в обраній категорії буде доступний вільний матеріал Wink для вашого ТВ. Якщо ви побоюєтеся використовувати сторонні клієнти і завантажили офіційний, то після вибору фільму, серіалу або ТВ-передачі потрібно буде оплатити доступним способом послуги;
  Профіль користувача
  Профіль користувача сервісом Wink
 3. Щоб відразу ж оплатити обраний план послуг — натисніть вгорі категорію «Передплати».
  підписки
  Виберіть категорію «Передплати»

Тут досить багато цікавого матеріалу для телевізора, вам буде з чого вибрати. Контент на Wink знайдеться для кожного члена сім’ї.

доступні підписки
Доступні підписки на сайті Wink

Велика кількість спортивних і дитячих каналів. Серіалів для жінок, а також кулінарні шоу.

Це може бути корисним: Як дивитися МАТЧ ПРЕМ’ЄР безкоштовно на Смарт ТВ.

Яким чином дізнатися, що дивитися в певній підписці

Пакети для підписки на контент Wink містять тільки заманюють обкладинку. Але по суті ми не знаємо, що входить в неї. Тому важко визначитися, яку ж вибрати, особливо якщо вона не безкоштовна для телевізора. Якщо ви вже зареєстрований відвідувач, у вас є можливість визначити, що всередині підписки. Для цього перейдіть в головне меню сайту https://wink.rt.ru/ і натисніть на розділ з підписками.

Підписка
Виберіть розділ сайту «Підписка»

Курсором миші натисніть на цікаву для вас підписку.

Виберіть підписку
Виберіть зі списку підписку Wink

І на наступній сторінці ви побачите все, що входить до складу її контенту для перегляду.

Інформація про підписку
Інформація про підписку на Wink

В інформаційному вікні ви зможете побачити навіть ті канали або серіали, які доступні в якості бонусу. Зазвичай, для того, щоб отримати до них доступ — потрібна доплата.

Фільми і серіали
Фільми і серіали, доступні в підписці Wink

Як і у інших подібних сервісів, у Wink є вигідні пропозиції для глядачів. Якщо ми оформимо підписку, то в якості бонусу отримаємо безкоштовно доступ до 20 федеральним ТВ-каналах. У підписках також можна знайти ті, які надають безкоштовний пробний період для вашого телевізора.

Використання безкоштовного періоду для телевізора

Якщо ви любитель халяви і не бажаєте платно дивитися фільми і серіали в онлайн-кінотеатрах, то можна піти хитрим шляхом. У сім’ї зазвичай кілька мобільних телефонів, до яких можна отримати доступ. Якщо ви оформите передплату з безкоштовним періодом і вчасно відмовтеся від неї, то сильно заощадите. Міняйте підписки на Wink до того, як необхідно продовжувати їх за гроші. Міняти можна не тільки підписки, але і мобільні телефони (номера).

Безкоштовний період
Безкоштовний період перегляду — тиждень

Фільми і серіали в Wink доступні за передплатою з безкоштовним періодом від тижня до місяця. Ознайомтеся з усім списком і оформите їх, прив’язавши банківську карту. Не забувайте, що при підключенні карти активується авто платіж, який потрібно відключити до моменту, коли з карти знімуться гроші.

Місяць безкоштовного перегляду
Місяць безкоштовного перегляду контенту Wink

Рекомендуємо до прочитання: Premier.one/activate авторизація за кодом.

Як відключити автоподпіску на Wink

Більшість сервісів, діяльність яких заснована на продажу контенту онлайн, отримують левову частку доходу від користувачів, які не вміють зупиняти дію підписки або користуватися безкоштовним періодом. Автоподовження активується автоматично. Про цю функцію йдеться в договорі, з яким ми погоджуємося, поставивши галочку в формі. Але проблема в тому, що його ніхто не читає.

Щоб відключити підписку Wink на телевізорі:

 1. Переходимо на сайт wink.rt.ru і авторізовиваться, якщо це необхідно;
  натисніть значок
  Натисніть значок для авторизації на сайті Wink
 2. Потім нам потрібно перейти в розділ з підписками, який знаходиться серед інших на головній сторінці вгорі;
  підписки
  підписки користувача
 3. У переліку підписок знайдіть ту, яку ви оформили і виберіть її;
 4. У вікні з підпискою натисніть на кнопку «Відключити підписку»;
  відключити підписку
  Натисніть на кнопку «Відключити підписку»
 5. Якщо ви хочете відключити автоподовження підписки, вибираємо на головній іконку свого профілю;
 6. Знайдіть і виберіть пункт «Управління підписками»;
  управління підписками
  Виберіть пункт «Управління підписками»
 7. Виберіть підписку і відкрийте розділ «Склад передплати»;
 8. Натисніть на пункт «Відключення підписки» і підтвердіть це дія. З’явиться повідомлення, в якому буде міститися дата закінчення дії поточної підписки.

Навіть після того, як ви вимкніть будь-яку з підписок, дія періоду триватиме до зазначеної в умовах дати. Автоподовження підписки, а також її дію можна припинити і за допомогою пристрою, з якого ви переглядаєте контенту. Наприклад, зі Смарт ТВ. Зупинити термін її дії можна через додаток Google Play на телефоні або приставці. Навіть якщо ви ще дивіться серіали через Wink на вашому телевізорі з безкоштовним періодом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector