Код помилки 80070020 Windows Phone на телефоні Nokia Lumia

Незважаючи на те, що компанія Майкрософт ще влітку 2017 року призупинила підтримку Windows Phone 8.1, багато користувачів продовжують користуватися смартфонами на базі зазначеної ОС. При спробі власників даних девайсів завантажити будь-яка програма з магазину «Windows Store» може виникнути повідомлення про помилку «There is a problem … Error code: 80070020». В даному матеріалі я розберу, що за код помилки 80070020 на телефоні Nokia Lumia, і як виправити виниклу на даному смартфоні дисфункцію.

Повідомлення про дисфункції з номером помилки

Повідомлення про дисфункції з номером помилки

Переклад і причини помилки на Windows Phone

У перекладі текст даної помилки звучить як «Виникла проблема при реалізації вашого запиту. Будь ласка, спробуйте пізніше. Код помилки: 80070020 ». Зазвичай ця помилка виникає при спробі користувача завантажити будь-яку програму з магазину «Віндовс Стор», тим самим блокуючи установку або оновлення необхідних користувачеві додатків.

Основною причиною помилки 80070020 є розбіжності дати на вашому телефоні і дати на сервері Майкрософт, однак користувачі повідомляли, що установка коректної дати і часу часом ніяк не впливала на рішення проблеми.

Сама ж компанія «Майкрософт» не поспішає випускати патч по даній помилку в зв’язку з припиненням довгострокової підтримки «Віндовс Фон 8.1» з 11 липня 2017 року. Тому користувачам цієї і більш ранніх ОС Windows Phone залишається сподіватися на свої сили в справі виправлення помилки 80070020 на їх мобільних девайсах.

Крім некоректної дати причинами виниклої проблеми можуть стати:

 • Некоректна робота флеш-карти, підключеної до гаджету;
 • Використання користувачем доменів @ hotmail.com і @ live.com для облікового запису і е-мейл;
 • Випадковий збій на сервері Майкрософт та інші релевантні фактори.

Рішенням проблеми з кодом помилки 800 700 20 на Nokia Lumia стануть кілька способів, які я опишу нижче.

Спосіб №1. Маніпуляції з датою для виправлення помилки 80070020

Найбільш ефективним способом, що дозволяє позбутися від помилки 80070020, є проведення маніпуляцій з датою на призначеному для користувача гаджет з «Віндовс Фон». Є два основних рішення.

Рішення №1. Встановіть дату на 03 грудня 2017 року

Перейдіть в налаштування вашого телефону Nokia Lumia, знайдіть там настройки дати та часу, і переведіть їх проти 3 грудня 2017 року. Незважаючи на те, що дане рішення має тимчасовий характер і ряд недоліків, воно є найбільш дієвим серед всіх наявних альтернатив.

Проведіть відповідні налаштування вашого пристрою

Проведіть відповідні налаштування вашого пристрою

Рішення №2. Перевірте коректність дати і часу на вашому гаджеті.

Другим варіантом вирішення проблеми є установка правильних даних часового поясу, дати і часу на вашому мобільному девайсі.

 1. Перейдіть в налаштування гаджета, знайдіть там дату і час.
 2. Вимкніть автоматичну установку дати і часу.
 3. Виставте правильний географічно регіон і часовий пояс, встановіть коректні дату і час.
 4. Потім увійдіть або ваш смартфон, перейдіть в «Віндовс Стор», і спробуйте знову завантажити звідти потрібну програму.

Спосіб №2. Замініть СД-карту

У ряді випадків вирішити помилку з кодом 80070020 на Windows Phone дозволяла заміна флеш-карти, що використовується на призначеному для користувача гаджет. Деякими користувачами була зафіксована некоректна робота флешок «SanDisk» з телефонами «Nokia Lumia». Рекомендується використовувати флешку від альтернативного виробника, що може допомогти виправити дисфункцію помилки 80070020 на Nokia Lumia.

СД-карти

СД-карти «SanDisk» не завжди коректно працюють з ОС Віндовс Фон

Спосіб №3. Змініть домен для вашого облікового запису

Якщо при роботі з поштою ви використовуєте популярні @ hotmail.com або @ live.com, то рекомендується використовувати альтернативний домен рівня @ outlook.com, що може допомогти з помилкою Nokia 80070020 на Windows Phone. Виконайте наступне:

 1. Перейдіть в свій обліковий запис на сайті Майкрософта;
 2. Там клікніть на опцію «Додати адресу»;
 3. Актуальний досі адреса електронної пошти відзначте як псевдонім вашого облікового запису;
 4. Вашої поштової скриньки вкажіть новий домен «outlook.com»;
 5. Поставте галочку «Призначити основним» поруч з адресою вашої електронної поштової скриньки.

Після зміни домену електронної пошти необхідно буде почекати деякий час (за відгуками окремих користувачів — до двох діб), перш ніж виробленими вами зміни вступлять в силу. Потім буде необхідно перейти в опцію «Пошта і облікові записи» вашого гаджета, і вибрати потрібний варіант поновлення аккаунта. Перезавантажте ваш мобільний девайс, перейдіть в магазин додатків, і спробуйте знову встановити проблемну програму.

Спосіб №4. Виконайте апаратний скидання вашого смартфона

Якщо жоден з вищенаведених порад не допоміг виправити помилку з кодом 80070020, рекомендується скинути ваш смартфон до заводських налаштувань. При цьому пам’ятайте, що встановлені на даному смартфоні ваші особисті настройки, файли і ігровий прогрес в іграх можуть бути безповоротно втрачені. Тому перед виконанням згаданого скидання рекомендується скопіювати важливі для вас файли і контакти на ПК або альтернативний носій, а вже потім виконати дану операцію.

 1. Перейдіть в налаштування вашого гаджета.
 2. Виберіть розділ «Система», і виконайте хард ресет вашого пристрою.

Скиньте ваш люміан до заводських налаштувань

Скиньте ваш люміан до заводських налаштувань

висновок

Помилка 80070020 Windows Phone на Нокіа люміан зазвичай з’являється в ситуації розбіжності дати і часу на призначеному для користувача гаджет і сервері компанії Майкрософт. Найбільш ефективним вирішенням проблеми вважається зміна налаштувань дати до 3 грудня 2017 року, після чого скачування з магазину додатки зазвичай відбувається без будь-яких проблем. У разі ж, якщо дана порада виявився неефективним, спробуйте інші, перераховані вище способи, що дозволяють вирішити помилку 80070020 на вашому мобільному девайсі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector