Premier.one/activate авторизація за кодом

Російська ОТТ-платформа «Premier» — одна з найпопулярніших медіа платформ в Росії. Багато користувачів оформили платну підписку на її контент, тим самим отримавши можливість насолоджуватися свіжими новинками зі світу кіно і телепрограм. Але запустивши один раз додаток на своєму телевізорі, ми можемо зустрітися з екраном «Авторизація за кодом» і шестизначним числом, яке пропонується ввести за посиланням Premier.one/activate. Що ж це таке і як її пройти? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Як працювати з платформою «Premier»

Як відомо, платформа «PREMIER» (раніше «ТНТ-Premier») — це платний ресурс, запущений в серпні 2018 року холдингом «Газпром-медіа». Його функціонал пропонує платну підписку на різні шоу і популярні серіали, потокові відео і ексклюзивні матеріали. Доступні різні варіанти підписок, які ви можете оформити за своїм бажанням.

платформа
Платформа «PREMIER» — одна з найпопулярніших в Росії

Для користування ресурсом вам необхідно пройти процедуру реєстрації за кодом. Вона доступна як в веб-версії, так і за допомогою мобільного додатку «PREMIER» (Андроїд, iOS).

PREMIERE на мобільному
З системою зручно працювати на мобільних пристроях

При реєстрації вам буде необхідно вказати ваш логін і пароль, а також, при необхідності, ввести свій номер телефону для системи «Pass.Media».

авторизація Pass.Media
Знадобиться авторизуватися через систему «Pass.Media»

Після цього буде необхідно оформити підписку в розділі «Підписка», оплатити її і користуватися актуальним медиаконтентом платформи.

Єдина підписка PREMIERE
Ви можете придбати єдину підписку

Це корисно знати: як підключити ТНТ Прем’єр на телевізорі.

Для чого потрібна авторизація по коду в Premier.one/activate

Почав користуватися продуктами платформи «PREMIER», користувач може зіткнутися з різними сюрпризами в її роботі. Крім досить нестабільного відтворення медіа, неприємним сюрпризом може стати поява екрану «Авторизація за кодом». Це особливо докучає користувачів «SMART-TV». При запуску програми «PREMIER» система раптово запропонує вам пройти верифікацію по комбінації цифр. І внизу такого екрану зазвичай вказана посилання на premier.one/activate.

Авторизація за кодом на ТБ
Екран «Авторизація за кодом» на телевізорі

Поява подібного екрана зазвичай це пов’язано з боротьбою з піратством і необхідністю синхронізації з іншими пристроями користувача в системі «PREMIER».

Синхронізація PREMIERE
Синхронізація ваші дані на всіх використовуваних вами пристроях

Що робити при появі посилання Premier.one/activate

У разі появи зазначеного екрану з посиланням Premier.one/activate, вам необхідно буде авторизуватися в системі через ПК або мобільний пристрій. І ввести в відповідному полі код з вашого телевізора.

У разі ПК необхідно перейти за посиланням premier.one/activate, і пройти авторизацію на ресурсі (включаючи реєстрацію для системи «Pass», якщо ви не проходили її раніше). На що з’явилося екрані введіть у відповідне поле код з вашого телевізора і натисніть на «Активувати».

Активація за кодом
Введіть код з телевізора у відповідне поле і натисніть на «Активувати»

Дочекайтеся підключення вашого ТВ до вашого профілю, після чого ви далі зможете користуватися вашими підписками. Всі ваші покупки при цьому будуть збережені.

Також вхід на сторінку реєстрації доступний по переходу на сайт, в особистому кабінеті, де доступна опція верифікації за кодом.

Авторизація за кодом PREMIERE
Опція «Авторизація за кодом» в особистому кабінеті

У разі мобільної версії необхідно запустити мобільний додаток «PREMIER», перейти в ваш особистий кабінет (профіль), і тапнуть там на пункт з активированием. Після цього ви далі зможете користуватися улюбленим вам контентом.

Кіно
Дивіться далі полюбився вам контент

Читайте також: вартість і ціна передплати на ТНТ Прем’єр.

висновок

Вище ми розглянули, що за авторизацію по коду пропонує додаток з посиланням Premier.one/activate на телевізорі, і як ним користуватися. При появі розглянутого нами повідомлення рекомендуємо перейти на сайт платформи «PREMIER», пройти там верифікацію. І ввести в відповідному полі код з вашого телевізора. Після цього ви і далі зможете користуватися можливостями платформи і дивитися сподобалися вам відео.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector