Як заряджати бездротові навушники JBL

Якщо у користувачів не було досвіду експлуатації Bluetooth гарнітури, то можуть виникнути питання про те, яким чином заряджати сучасні бездротові навушники бренду JBL. Після прочитання цієї статті ви навчитеся самостійно користуватися і налаштовувати пристрій.

Комплектація бездротової гарнітури JBL

При покупці навушників від компанії JBL їх комплект може трохи відрізнятися в залежності від типу. В упаковці вакуумних навушників як правило входить сам пристрій. Його проведення з’єднують два пластикових корпусу.

Навушники JBL
Бездротові навушники JBL

В одному знаходиться плата з пристроєм регулювання звуку, а також інших деяких функцій. У другому захований акумулятор для зарядки. У комплектації ви також зможете знайти провід з USB на одному кінці, з Micro USB на іншому.

зарядний кабель
Зарядний кабель для навушників JBL

Доповнює цей набір інструкція до застосування. Наявність в ній російської мови залежить від версії комплектації (глобальна, локальна). У ній ви зможете знайти основні функції бездротової гарнітури JBL, а також її технічні характеристики.

Читайте також: як включити бездротові навушники JBL.

Яким чином заряджати навушники JBL

Як ми вже відзначили, у комплект до навушників JBL входить провід USB, який призначений тільки для того, щоб заряджати їх.

Провід з USB
Провід з USB коннектором

Щоб зарядити гарнітуру, необхідно коннектор з Micro USB вставити в порт на акумуляторі навушників.

Порт для зарядного кабелю
Порт для зарядного кабелю на навушниках JBL

Зазвичай він прикритий пластиковою заглушкою. Її можна відкрити, одягнувши загостреним предметом. Після того, як ви вставили провід в акумулятор пристрою, другий кінець можна вставляти в USB порт на комп’ютері або ноутбуці.

Підключення зарядного кабелю
Підключення зарядного кабелю до навушників JBL

Як зрозуміти, що гарнітура JBL вже заряджаючи

Щоб визначити, скільки часу повинні простояти навушники на зарядці, прочитайте інструкцію, яка знаходиться в комплекті. Так як ця інформація може бути індивідуальною для кожної моделі. Бездротовий пристрій JBL оснащено індикатором. При підключенні до джерела живлення індикатор зазвичай спалахує певним кольором.

Індикатор на навушниках
Індикатор на навушниках JBL

Іноді він може мерехтіти. Після того, як навушники отримають достатній заряд, індикатор змінить свою поведінку. Тобто якщо раніше він горів, почне блимати, якщо блимав — почне горіти.

Заряджати JBL можна також за допомогою зарядного пристрою для мобільних телефонів.

Зарядний пристрій
Зарядний пристрій з USB портом

Але перед тим, як використовувати його, необхідно ознайомитися з технічними характеристиками обох пристроїв. Якщо збігається напруга для заряду, тоді використання допустимо. Зазвичай повний цикл заряду бездротової гарнітури від американської компанії JBL відбувається протягом 1-2 годин.

Це може бути корисним: Чому блютуз навушники не підключаються до телефону.

Підключення бездротових навушників до телефону

У будь-якому випадку перед тим, як підключити і прослухати музику на бездротових навушниках, необхідно зарядити їх акумулятор. Коли ви це зробите, можна приступати до об’єднання в пару з мобільним телефоном.

Для цього:

 1. Має бути увімкненим JBL, натиснувши на кнопку харчування на корпусі з регулюванням гучності (або на одному з навушників);
 2. Потім увімкніть на смартфоні технологію блютуз. В Android і iOS зробити це можна у вікні швидкого доступу (опустивши шторку). Натисніть на іконку з радіохвилями та утримуйте її, щоб потрапити на екран з налаштуванням блютуз;
  Натисніть на іконку
  Натисніть на іконку з Bluetooth
 3. Якщо в списку пристроїв не відображаються навушники, необхідно натиснути на кнопку пошуку, щоб телефон знову перевірив активні модулі поблизу;
  Натисніть на кнопку пошуку
  Натисніть на кнопку пошуку в вікні з підключеними пристроями
 4. Коли ім’я пристрою відобразиться в списку, натисніть на нього, щоб підключити.

На цьому процес завершений. Для регулювання гучності JBL можна використовувати як кнопки на корпусі мобільного телефону, так і кнопки на пульті управління навушників. Для скидання налаштувань можна використовувати кнопку живлення. При включеному пристрої її необхідно утримувати кілька секунд. При активному процесі перезавантаження налаштувань на зарядженої бездротової гарнітурі поведінку індикатора повинно бути відмінним від звичайного. Це означає, що він може змінювати кольори або миготіти.

Рекомендуємо до прочитання: Як підключити блютуз навушники до телевізора.

Проблеми в роботі Bluetooth-гарнітури після зарядки

Іноді користувачі скаржаться на форумах про те, що бездротова продукція від компанії JBL працює нестабільно. Іноді це виникає навіть після зарядки. Може не підключатися до телефону повноцінно — працює тільки одні навушник або звуку немає зовсім. Часто такі проблеми можна вирішити перезавантаженням пристрою або перепідключеннями. Щоб це зробити, в смартфоні потрібно видалити пару з гарнітурою. При цьому не обов’язково, щоб у даний момент пристрій має бути увімкненим.

Порядок дій:

 1. Знову зайдіть в розділ з підключеними блютуз пристроями;
 2. Знайдіть у списку гарнітуру JBL на ім’я моделі;
  Список підключених пристроїв
  Список підключених пристроїв до смартфону
 3. Виберіть її та натисніть на пункт «Видалити» або «Скасувати».

Тепер спробуйте знову підключити пристрій. Якщо проблема не вирішилася — підключіть до іншого смартфону. Якщо вдасться підключити, можливо проблема в сумісності модулів Bluetooth. Хоча вони назад-сумісні, таке іноді трапляється зі старими версіями технології. Пристрій можна віднести в магазин, якщо гарантійний термін ще не закінчився. Вам зобов’язані полагодити гарнітуру безкоштовно або обміняти її на таку ж за аналогічною ціною.

Якщо заряджати ваші бездротові блютуз-навушники бренду JBL не виходить, спробуйте змінити комп’ютер або інше джерело живлення. Іноді гнізда USB в ноутбуках можуть бути відключені для економії заряду акумулятора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector