Поради, як ставити лайки в Інстаграмі правильно і ефективно

У наш час люди часто вдаються до допомоги сервісів по розкрутці профілю. Особливо часто, ними користуються бізнес-профілі. Безперечно, це звичайно ефективно, але є і негативні сторони — блокування вашої сторінки.

Розробники Інстаграм давно розробили алгоритм, який розпізнає ботів, і всіляко борються з ними. Автоматизація процесів на вашій сторінці викликає підозри у алгоритму, і аккаунт беруть під особливий контроль. Через деякий час після спостереження, профіль можуть заблокувати без пояснень і попереджень. Сьогодні, ми розповімо вам, як уникнути бана сторінки, і висвітлимо тонкощі розкрутки.

Які ліміти існують на накрутку сердечок?

Ліміти є найрізноманітніші. Залежно від того, коли був створений профіль. Якщо ви створили обліковий запис давно, то це грає вам на руку. Модератори та автоматизовані системи Інстаграма бачать, що аккаунт старий і ваша ймовірність отримати блокування падає. Але тим не менше, ліміти на активність теж є. Якщо зі сторінки будуть активно сипатися лайки, наприклад, більше 1000 за добу, то у адміністрації засумнівається у щирості ваших дій.

Ось невеликі правила, як правильно ставити лайки в ИНСТА, і скільки сердечок можна залишати:

  • НЕ ставити більше 1000 сердечок на добу. Якщо ви досягли ліміту, то візьміть, перерва на добу;
  • НЕ ставити більше одного лайка за 3-5 секунд. Фізично, поставити лайк на кілька фотографій, звичайно, можливо. Але модератори та алгоритми так не вважають;
  • НЕ ставити більше 200 лайків на годину.

При дотриманні цих лімітів шанси отримати блокування аккаунта — мінімальні. Дані обмеження актуальні на травень 2018 року.

Рекомендуємо використовувати перевірені сервіси накрутки, які дотримуються ліміти і не принесуть вам бана. Редакцією Інставед були протестовані і відібрані такі сервіси: Likemania, Pamagram, Markapon, Do Insta, CashBox. Користуйтеся зазначеними сервісами, і шанси заробити бан у вас мінімальні.

Якщо обліковий запис заблоковано за накрутку лайків

Якщо в гонитві за кількістю сердечок і передплатників, ви зловили бан — не біда. В основному, акаунти блокують тимчасово. Ще дивляться на зміст сторінки, і якщо там немає нічого протизаконного, то ви отримаєте тимчасову блокування. При вході на свою сторінку з’явиться повідомлення, про те, що ви потрапили в число тимчасових блокувань. Для активації облікового запису, вам необхідно пройти смс-підтвердження, яке відправлять смс на вказаний номер. Вам залишиться ввести код і все, можете користуватися далі.

Буває і таке, що вас блокують назавжди, але найчастіше, це робиться автоматизованими сервісами, а не модераторами. Якщо сторінка потрапила в число постійних блокувань, то зверніться в службу підтримки з проханням роз’яснити причини події. Якщо ви не робили грубих порушень ведення аккаунта, з високою ймовірністю ваш аккаунт розблокують.

обмеження лайків

Що таке обмеження? Грані дозволеного і незаборонені, якщо так можна висловитися. У ИНСТА, існує такий термін «Лайктайм».

Лайктаймом в ИНСТА називають час, коли сервера ИНСТА навантажуються через великої кількості онлайн-користувачів, які проявляють активність. Лайкають, підписуються, відписуються і т.д. У цей час можна включити накрутку лайків. На загальному тлі, це буде не так помітно. Але знову ж таки, дотримуйтеся обмежень, які наведені вище. В ідеалі, якщо ви будете використовувати лише 60-70% відведених лімітів.

Підведемо підсумки

Прочитавши статтю, ви, приблизно зрозуміли, що до чого. Нескінченна накрутка лайків в інстаграмі і нескінченні лайки, звичайно, можливі. Але, якщо ви хочете, щоб профайл не заблокований алгоритм, дотримуйтеся правил і лімітів. Якщо вашу сторінку розблокували після блокування, це не означає, що у вас є безлімітні можливості. Одного разу, на питання «що таке?», Вам скажуть, що були попередження, але підозріла активність не впала, і в цілях безпеки даних, вони видалять вашу сторінку.

Якщо ви уважно читали текст, ви зрозуміли, що почати накрутку лайків краще в лайктайми. Це, звичайно, від 18:00 до 21:00 за місцевим часом. Щоб повністю убезпечити профіль від блокування, прив’яжіть до нього Фейсбук і використовуйте один профіль на один номер телефону. Так, Інстаграм дозволяє реєструвати на один номер телефону до 3 профілів, але робиться це, точно, не для вашої зручності. Так простіше відслідковувати потенційно небезпечні профілі і блокувати їх. Повторимося, що перевіряють сторінки модератори та автоматизовані алгоритми, тому в будь-якому випадку можна звернутися до служби підтримки.

А чи бувало у тебе так, що ти перевищував кількість своїх «Лойс» і тебе тимчасово обмежували? Ти можеш відповісти на питання в коментарях. А також дивись відео про обмеження на молоді акаунти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector