Нік, нікнейми для Інстаграмма

При створенні облікового запису в соціальній мережі «Інстаграм» може виникнути необхідність в яскравому і барвистому нікнеймі, в повній мірі відображає нашу індивідуальність. Процес створення ника для Інстаграмма не так легкий і простий, як може здатися, адже найбільш популярні і запам’ятовуються варіанти часто бувають зайняті (щомісячна аудиторія Instagram становить понад 700 мільйонів чоловік). Та й придумати «на ходу» легкий, звучний і запам’ятовується нік може стати для багатьох непосильним завданням. Даний матеріал покликаний допомогти таким користувачам, в ньому я розповім, як підібрати нік для Інстаграмм, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Вибираємо нік для Інстаграм

Як відомо, «Інстаграмм» — це не просто соціальна мережа. Це ще зручний і ефективний інструмент побудови бізнесу за допомогою Інтернету. Одна з кращих медіаплатформи, де ми не тільки демонструємо наш життєвий стиль і цінності, але і завойовувати нові ринки і збільшуємо клієнтську базу.

З огляду на це та інші бонуси Інстаграма, процес створення ника для даної соціальної мережі набуває важливого значення, і до нього варто поставитися досить серйозно. Зокрема, при створенні никнейма рекомендується звернути увагу на наступні аспекти:

Придумайте нік відповідно вашої діяльності

Вкладіть в ваш нік частку вашого життя, постарайтеся, щоб він відображав ваш життєвий стиль і цінності. Нехай він покаже те, що ви любите, що підкреслить вашу креативність і унікальність.

Якщо ви любите подорожувати, виберіть щось рівня «iamtraveller», а якщо любите морозиво — @loveicecream. Дозвольте вашому ніку презентувати вас оточує.

Ваше хобі може стати основою для створення вашого ника

Ваше хобі може стати основою для створення вашого ника

Якщо ви любите співати і вам подобається музичний жанр «ритм-енд-блюз» (RB), ви можете інкорпорувати «RB» в ваше ім’я на Інстаграм, наприклад, @lubitelRB або @lubitelRNB.

Такий нік буде легко запам’ятовується, і люди будуть знати ваші інтереси. Користувачі зі схожими цінностями зможуть вас легко знайти, і, відповідно, ви отримаєте більше фоловерів.

Читайте також: Як в Інстаграме писати з нового рядка.

Різні форми вашого імені

Ви можете використовувати у вашому ніку в Instgram ваше прізвище або ініціали, особливо в разі, коли вони досить рідкісні. Також часто практикується зворотне назву вашого імені, наприклад замість «Oleg» використовуйте «Gelo» та інші відповідні форми.

Використовуйте інші мови

Крім популярного в Інстаграм англійської мови варто використовувати ще інші мови, особливо ті слова з них, які поширені по всьому світу. Використання будь-якого яскравого або «звучить» слова буде виглядати круто, і цінується багатьма користувачами в імені користувача.

задіюйте прикметники

Хорошим способом створити нік в Інстаграмм є використання прикметників, будь-яким чином описують вашу особистість

Наприклад, замість використання вашого прізвища використовуйте якусь прикметник, наприклад @irakrasivaya або інші схожі форми.

Знаходьте ті ники, які підкреслять вашу індивідуальність

Знаходьте ті ники, які підкреслять вашу індивідуальність

Включіть в нік унікальні символи

Використання різних клавіатурних символів — це ще один шлях створення унікального імені в Інстаграмме. Задіюйте символи типу $ ^ *% ^, символи Юнікод або інші спеціальні символи. Комбінації деяких з них створюють емоджі, які дуже популярні останнім часом.

Ви можете використовувати прості імена в комбінації з цими символами, наприклад, elena08Â ¥! Зробіть ваш Інстаграмм унікальним.

Рекомендую: Як дивитися історії в Інстаграме з комп’ютера.

Генератори імені

У разі нестачі уяви вам на допомогу прийдуть різні генератори імені онлайн. Їх можливості дійсно дивують, як і одержувані з їх допомогою ники і комбінації номерів. Посилання на деякі з них будуть перераховані мною нижче.

Використовуйте різні генератори для створення никнеймов

Використовуйте різні генератори для створення никнеймов

Не робіть імена великими

Не використовуйте занадто великі нікнейми для соціальної мережі. Так, ми хочемо бути унікальними, але це не означає що потрібно використовувати занадто великі імена. Нікому не захочеться набирати величезний нікнейм, відвідувачі вашого облікового запису не тільки не запам’ятають його, але й не зможуть його правильно набрати.

Вибирайте коротке ім’я для вашого Інстаграмм, навіть якщо воно буде вимовлятися трохи інакше, ніж зазвичай.

Перевірте ваш нік

Існують мережеві ресурси, які допоможуть вам дізнатися, наскільки обраний вами нік унікальний і креативний. Наприклад, рекомендую відвідати сайт knowem.com (якщо не відкриває, введіть адресу https://knowem.com/ в вікно браузера, і натисніть Enter), ввести ваш нікнейм в рядок «enter name here», і натиснути на «Check It ». Ресурс пошукає збігу по ніку в десятках соціальних мереж, і видасть вам результат.

Також ви можете перевірити «зареєстрований» чи вже створений вами нікнейм на договірній основі никнеймов на сайті nick-name.ru.

Генератори никнеймов

У мережі існують різні генератори никнеймов, що дозволяють створити унікальний, або, як мінімум, колоритний нікнейм для будь-якого користувача. Зокрема, рекомендую звернути увагу на наступні ресурси:

  • spinxo.com — спеціалізований англомовний інструмент для створення ніків в Інстаграмм. Переходьте за посиланням, заповнюєте відповідні поля «Name or Nickname» (ім’я або звичайний нік), «What are you like» (що вам подобається), «Hobbies» (хобі), «Things you Like» (речі та тварини, які вам подобаються). «Important Words» (важливі слова), «Numbers» (числа), потім тиснете на «Spin» і отримуєте внизу набір різних варіантів вашого ника;
  • Згаданий раніше ресурс nick-name.ru може також похвалитися англомовним генератором никнеймов. Ви задаєте першу букву ника (латинськими літерами), кількість букв в ніку, вибираєте тип генератора, і натискаєте на «Генерувати»;
  • genword.ru — ще один генератор ніків з можливістю генерування як англомовних так і російськомовних никнеймов. Тут ви можете вибрати варіант створення логіна (випадковий, фентезі, фруктово-овочевий), вибрати початкову літеру, російську або англійську мову, а також кількість складів;
  • randstuff.ru/nickname — простий генератор ніків онлайн. Досить просто перейти на даний сайт, і натиснути на кнопку «Згенерувати».

    Використовуйте функціонал сайту spinxo.com для створення никнеймов

    Використовуйте функціонал сайту spinxo.com для створення никнеймов

Нікі для дівчат

Зрозуміло, кожна дівчина має свою власну унікальністю і неповторністю, і бажає показати це в своєму ніку. Проте теми зовнішності і краси, чарівності і грації, грайливості і сексуальності є важливим атрибутом прекрасної статі, і цілком можливо, що дівчина захоче підкреслити це в своєму нікнеймі в Instagram.

Нижче мною перераховані деякі з можливих никнеймов для дівчат, які ви можете видозмінювати або доповнювати за своїм бажанням:

Adrielar

Beauty4you

Eternal_Star

Lady_In_Dreams

Surprise

Mohito

Miss_insta

Only Smile

Pretty

ReLaXinKa

Style_Girl

Підберіть собі гарний нік, що виражає вашу унікальність і неповторність

Підберіть собі гарний нік, що виражає вашу унікальність і неповторність

Цікаво: Як подивитися статистику в Інстаграм.

Нікі для хлопців

Представники сильної половини, які бажають підкреслити свої чоловічі якості, можуть звернути свою увагу на такі ники, модифікувавши їх на свій смак:

IamVoid

* Follow Me *

Kiss-my-axe

MAXIMUS

Mr.Nobody

★ oIITiMicT ★

-= RaZoR = —

Sexy Boy

SpOrt1kK

$ Huligan $

Вірно підібраний нік зможе підкреслити яскраві грані вашої натури

Вірно підібраний нік зможе підкреслити яскраві грані вашої натури

красиві ники

Зрозуміло, все прекрасне суб’єктивно і відносно, але якщо ви шукайте красивий нік, то варто придивитися до наступних варіантів:

Only you

Sky

Shadowmoon

fantast1c_Sm1le

Krasav4ik

Ray_of_a_Sun

lonely romantic

silver_line

wanderer of love

тβоя Наvс ع Гда

висновок

Створений вами нікнейм представляє в мережі вашу особистість. Переконайтеся, щоб він відображав вашу індивідуальність. Якщо ж ви з яких-небудь причин відчуєте труднощі при створенні ника, або одержувані результати вас не задовольняють, тоді рекомендую звернутися до допомоги різних онлайн-генераторів. Вони допоможуть вам створити яскравий і запам’ятовується нікнейм для популярної мережі Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector