Як включити і зарядити браслет M3 My Device MyLife

Фітнес-трекер — одне з новомодних віянь нашого часу. Невеликі і стильні гаджети швидко увійшли в повсякденний побут, і нині ми можемо часто зустріти їх на зап’ястях зустрічаються нам людей. Їх функціонал дозволяє зручно відображати дату і час, відстежувати серцевий ритм, моніторити пройдене нами відстань, вести спілкування і листування. Особливо відзначився в цьому плані браслет від компанії Xiaomi «Mi Band 3». Причому настільки вдало, що маловідомі китайські виробники запустили масовий випуск копій даного пристрою. Однією з таких копій став популярний в Росії M3, який можна придбати за ціною в діапазоні 500 — 1000 рублів. Нижче ми розберемо, яким чином включити, а також зарядити розумний браслет M3 My Device MyLife.

Технічні характеристики M3 My Device MyLife

За своїм зовнішнім виглядом браслет M3 My Device копіює популярний девайс від компанії Xiaomi «Mi Band 3». Елегантний чорний дизайн (доступні і інші забарвлення), стильний корпус, якісний контрастний екран. Але на візуали схожість між браслетами закінчується. Внутрішні технічні характеристики M3 суттєво поступаються аналогу від компанії «Xiaomi».

Xiaomi Mi Band 3
Базовий прототип — Xiaomi Mi Band 3

Внутрішня начинка M3 My Device MyLife наступна:

Параметри: Пояснення:
екран:0,96 дюйма (не сенсорний).
управління:Одна кнопка.
Bluetooth:Версії 4 і вище.
Тип акумулятора:Літій-полімерний
Ступінь водозащити:IP67.
Час зарядки:До 2 годин.
Час роботи після повної зарядки:До 14 днів.
Підтримка ОС:Андроїд 5.0 і вище, iOS 8 і вище.

На рівні функціоналу браслета розробники обіцяють нам крокомір і пульсометр, вимір пройденої відстані і спалених калорій, відстеження сну, прочитання повідомлень і інші можливості.

функціонал браслета
Функціонал браслета M3 My Device MyLife

На жаль, більшість зазначених функцій (наприклад, пульсометр і моніторинг сну) є фейком. Так як трекер M3 замість вимірювання реальних показників виводить взяті значення «зі стелі». Спеціалізованих датчиків для відстеження таких показників браслет через свою дешевизну не має.

Це може бути корисним: Smart Bracelet M4 інструкція російською мовою.

Як зарядити розумний браслет M3

Сам браслет M3 My Device MyLife являє собою капсулу, яка поміщується в ремінець браслета, і в такому вигляді носиться на руці. Перш ніж почати користуватися капсулу необхідно вилучити з ремінця і зарядити. Для підзарядки капсули нам знадобиться спеціальний зарядник, що йде в комплекті з пристроєм.

Браслет М3 і зарядний пристрій
Для зарядки браслета нам знадобиться зарядний пристрій

Підключіть капсулу з краю двох отворів до відповідної стороні зарядника.

Підключення М3 до зарядного пристрою
Підключіть капсулу із зарядним пристроєм

Другий кінець підключіть в будь-який руки стоять роз’єм USB з живленням (зарядного пристрою, що працює ноутбука etc.).

Підключення М3 до ЮСБ
Підключіть пристрій до ЮСБ-роз’єму

Час підзарядки M3 My Device MyLife становить приблизно 2 години.

Яким чином включити M3 My Device MyLife

Деякі користувачі можуть зіткнутися з труднощами при першому включенні браслета, так як натискання на єдину багатофункціональну кнопку пристрою нічого не дає.

Для початку рекомендуємо зарядити браслет M3. Після цього натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку пристрою на кілька секунд. Пристрій включиться, і ви побачите відповідні повідомлення на екрані.

Багатофункціональна кнопка браслета М3
Затисніть на кілька секунд багатофункціональну кнопку для включення пристрою

Особливості роботи з фітнес-браслетом

Для забезпечення функціоналу пристрою M3 My Device MyLife нам знадобиться додаток «LeFun Health» (також доступно для iOS).

Lefun Health app iOS
Додаток «leFun Health» є на Плей Маркет і Еп Стор

Посилання на нього зазвичай розміщена в формі QR-коду в інструкції до браслету. За допомогою будь-якого зручного QR-додатки вважайте вказаний QR-код, і ви отримаєте посилання на згадане нам «LeFun Health» або подібну до нього програму.

QR-код інструкція браслет М3
QR-код з лінком ви знайдете в інструкції до пристрою

Після установки програми залишиться включити на вашому телефоні GPS (визначення місця розташування або локації) і Bluetooth.

Опція Локація на телефоні
Задіюйте на телефоні опцію визначення місця розташування

Увімкніть додаток, і дозвольте йому доступ до фото та відео та інші дозволи.

Дозволи LeFun Health
Надайте програмі відповідні дозволи

Після цього додаток перейде до пошуку браслета по блютуз. Після того як MAC-адресу браслета відобразиться в списку доступних для підключення пристроїв, Тапа на нього. І чекаємо завершення процесу, і появи напису «Підключено».

Далі ви зможете користуватися вашим M3 за допомогою функціоналу програми «LeFun Health».

Читайте також: Intelligence Health Bracelet M3 — інструкція російською.

висновок

Включення і зарядка китайського розумного браслета M3 My Device MyLife не складна, і не складе жодних труднощів навіть для недосвідченого власника пристрою. Обов’язково вкажіть GPS (визначення місцезнаходження) в налаштуваннях вашого телефону перед роботою з гаджетом. В іншому випадку ви будете мати проблеми з його налаштуванням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector