Месенджер WhatsApp: переклад назви, як пишеться Ватсап

WhatsApp-це популярний сьогодні месенджер і соцмережа який користується популярністю у мільйонів і мільйонів людей по всій земній кулі. Назва просте і зрозуміле, відразу сподобалося всім. Але що ж воно означає, як перекладається, і як було придумано? Про це ми розповімо в нашій статті.

Ілюстрація на тему Мессенджер WhatsApp: переклад назви, як пишеться Ватсап

Пошуки ідеального назви

Для початку потрібно розповісти про те, хто це все придумав. Засновником месенджера є Ян Кум. Багато геніальних ідей приходили творцям в найзвичайніші і невідповідні для цього моменти. Так було і в нашому випадку. Ян займався спортом в той момент, коли йому на його смартфон подзвонив приятель і попросив під’їхати. Ян був зайнятий і відмовив. І в той же час подумав, що це досить незручно, коли тобі доводиться відволікатися. Ця думка переросла в ідею і стала геніальною. Назва тільки на перший погляд легко придумати, але на ділі не так. А Ян Кум зробив так, що воно відобразило простоту і легкість самого месенджера.

Як перекладається WhatsApp на російський

Це ще одна загадка для російськомовних користувачів. Якщо ви спробуєте перекласти його в перекладача, то результату ви не отримаєте. Це поєднання слів має кілька значень і закладених смислів.

Ілюстрація на тему Мессенджер WhatsApp: переклад назви, як пишеться Ватсап

Вимова WhatsApp співзвучно з англійським виразом «Як справи?» (What’s up?). Причому і у нього є вживання. Перше це традиційний «як справи?». Друге використовується коли твій співрозмовник тебе здивував або вразив чимось незвичайним, тобто відображає емоції.

Таким чином, назва відображає головний сенс месенджера — поспілкуватися з людиною, розпитати його про справи і настрої.

Ось так проста і спонтанна думка переросла в ідею і в повноцінне додаток, яким тепер користуються багато людей по всьому світу. І дійсно, все геніальне просто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector