Контент CBG в Теле2 — що це, як відключити

Досить часто можна зустріти людину, абонента мобільного оператора Теле2, який користується додатковими послугами, різним контентом і тд. З недавніх пір в інтернеті зустрічаються обговорення від незадоволених користувачів, яким підключили контент CBG без їх відома. Це виявляється при деталізації витрат, там може бути рядок типу «k9830004». Розберемося докладніше, що це означає і в чому причина таких підключень.

Що таке CBG-контент і причина появи підписки

CBG (Content billing gateway) — це платформа, що дозволяє Теле2 зняти кошти з рахунку за покупку послуг, але лише після схвалення самим абонентом, через sms або дзвінка. Більше підтверджувати нічого не потрібно, а баланс почне потихеньку спустошуватися.

Але, останнім часом спостерігається така картина, що навіть якщо людина відключає платні ресурси, йому непотрібні, підписки все одно автоматично підключаються.

З’являються підписки, як стверджують оператори Теле2, за власною ініціативою (необережності) користувача. Найчастіше, люди трапляються на Push-запит, що відсилається оператором абоненту в рамках інтерактивного сервісу, і якщо він на нього відповідає, автоматично підключається до платного сервісу.

Умови-підключення-контенту-CBG-в-Теле2
Що для цього потрібно контенту CBG в Теле 2

Абонента не повідомляють про новий підключенні, а просто «нишком» знімаються гроші. Дуже часто контент підключається разом з покупкою нового номера Теле2. Рекомендуємо після покупки перевірити наявність небажаних сервісів.

Як перевірити, чи є платні підписки?

 • На мобільний щодня приходять різні картинки, фото, прогноз погоди;
 • Сума балансу швидко зменшується;
 • Зателефонуйте на номер * 189 #. Висвітиться іконка з вибором однієї з двох: «Інформацію про всі підписках» і «Відключення всіх підписок»;
 • Набрати номер * 153 #;
 • Зайти на сайт — my.tele2.ru. Далі — в особистий кабінет і подивитися. Тут же можна подивитися інформацію про те, як відключити послуги через SMS.

Зайшовши в особистий кабінет і отримавши деталізацію витрат, можна побачити наявність всіх платних підписок. Дочекайтеся приходу смс з кодом. Нижче представлені найбільш відомі команди:

 • cbg k9830004;
 • cbg k9830070;
 • cbg k9830001;
 • cbg k9830006;
 • cbg k9840753.

Дані команди відповідають будь-якої певної послуги: онлайн-погода, новини Росії, мобільне караоке, уроки фото (CBG K9830004). Плата за ці послуги стягується невелика — як правило, не більше 10 руб. за 24 години. Припустимо, за караоке і уроки фото потрібно заплатити 8 рублів на добу.

Як відключити підписки CBG-контент

 1. TELE2 створює контентний особовий рахунок, оформляється і підключається лише в головному відділенні або зателефонувавши їм на номер 611. У разі відписки необхідно набрати ті ж 611. До речі, оператор лінії може зажадати посвідчення особи (паспорт та ідентифікаційний код).
 2. За допомогою набраних цифр * 160 #, є можливість управління СКЛ. Коли баланс СКЛ дорівнює нулю, це означає скасування контенту і його заборона, адже гроші стягуються з нього ж. Послуга проходить активацію протягом робочого тижня. Відключити — набагато легше. Набираєте в телефоні * 160 # і функція відключається в цю ж секунду;
 3. Через головний портал — my.tele2.ru, в особистому кабінеті, увійшовши в обліковий запис;

  Управління-підписками-в-TELE2
  Управління підписками в TELE2

 4. Коли сума вже заплачена за платні функції, необхідно вимагати повернення грошей назад. Необхідно зателефонувати за номером — +78005550611;
 5. Коли знаєте ідентифікатор (ID), пропишіть в наборі номера такі символи: * 605 * 0 * XX #. Замість XX впишіть ідентифікатор;
 6. Перейти на wap.tele.ru, зареєструватися і залогінитися. Зайти в каталог послуг і в переліку виберіть потрібну;
 7. Відправивши смс на короткий номер 605, написавши: «стоп код послуги».

висновок

Якщо у вас з’явилося довільне списання за CBG-контент — не переживайте, все можна вирішити дуже швидко. Рекомендуємо спробувати варіант №1 (позначений зверху), створивши контентний особовий рахунок (КЛС). Він абсолютно безкоштовний. Майте на увазі: поки у вас на балансі буде значитися сума, кратна нулю — гроші з вас не спишуться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector