Транзит в країні призначення — що це значить в Аліекспресс

Замовлення товарів з Аліекспресс став для багатьох людей буденністю — даний факт пояснюється зручністю системи, низькими цінами, досить високою якістю кінцевого продукту.

Однак, деяких недосвідчених користувачів бентежить процес відстеження, а саме незрозумілі і неточні статуси відправлення. Даний матеріал відповість на питання, що означає статус «Транзит в країні призначення» при відстеженні через офіційний сервіс Алі.

Стан-відправки-Транзит-в-країну-призначення
Стан відправки: Транзит в країну призначення

Що означає цей статус?

Статус «Транзит в країні призначення» означає, що відправлення пройшло митну перевірку і рухається по країні до районного відділення одержувача.

Це означає, що посилка повністю проходить за вимогами державних служб контролю, не містить заборонених речовин, незареєстрованих матеріалів. А значить вже зовсім скоро ви отримаєте свою покупку в найближчому відділенні пошти.

Скільки чекати?

Транзит в країні призначення є одним з останніх етапів у ланцюжку міжнародних посилок з інтернет-магазинів, дозволяючи очікувати посилку вже найближчим часом (в залежності від області проживання одержувача, кількість проміжних державних органів перевірки).

Середній час прибуття, судячи з офіційної інформації Алі — 60-75 днів. Однак, найчастіше товари приходять на пошту після 30-35 днів.

Ще швидше отримати бажаний товар можна при використанні платних служб пересилання — в такому випадку повідомлення про прибуття в поштове відділення буде чекати вас в ящику вже через 10-15 днів.

Важливо — це усереднені дані!

Звідки і куди йде посилка?

Але не варто думати, що митниця — останній етап «затримування» і контролю відправлення. На шляху до районного поштамту посилка піддається сортуванню і перенаправлення, за що відповідають Автоматизовані сортувальні центри (АСЦ).

Дані підрозділу Пошти Росії розташовані в кожному регіоні, деякі містять кілька відділень і цехів (великі, постійно завантажені). Наприклад дуже часто посилки проходять через АСЦ Столбіще.

Посилки в установі обробки проходять додаткові перевірки:

  1. Встановлення точності вказаної адреси одержувача.
  2. Перевірка цілісності упаковки, вмісту бандеролі.
  3. Додаткова перевірка безпеки відправлення.

Важливо — іноді процедура сортування може досягати 3-7 днів, все залежить від успішності проходження всіх перевірок. Причиною затримки стають проблеми з встановленням точного регіону відправника, пошкодження упаковки при транспортуванні, підозри служби безпеки щодо законності вмісту.

У будь-якому випадку, прискорити процес неможливо — в разі успішного проходження кожного етапу ваше замовлення покине обласний / регіональний АСЦ протягом 2-3 днів (усереднене значення).

Транзит в країні призначення — як дізнатися більше?

На жаль, система відстеження інтернет-магазину АліЕкспресс нерідко дає збої, які проявляються в невірної передачі даних про місцезнаходження посилки. Це може бути неправильно виставлений статус відправлення, затримка оновлення інформації.

Окремо варто сказати про невірні машинні переклади статусів. Наприклад, ми писали про такі баги і стан «Помилка митного очищення». «Це відбувається дуже часто і досить напружує.

Довіряти такому відстеження на 100% не варто, тим більше з огляду на частий «машинний переклад» статусу, що приводить до нерозуміння з боку покупців.

У такому випадку можна скористатися сторонніми ресурсами для відстеження — ось невеликий список перевірених мільйонами користувачів:

  • Почта.Ру;
  • Де посилка;
  • Track24.

Сайти мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, все що потрібно — ввести трек-номер. Його можна знайти в інформації про замовлення профілю AliExpress.

Відстежуйте-посилки-через-сторонні-сервіси-вони-точніше
Відстежуйте посилки через сторонні сервіси — вони точніше

У разі довгої неможливості ідентифікації місця розташування відправлення — звертаємося до продавця. Якщо він вас ігнорує, подаємо скаргу в технічну підтримку для подальшого розгляду / повернення грошових коштів.

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам питання про статус посилки «Транзит в країні призначення» в AliExpress — бажаємо тільки вдалих покупок і постійних знижок на товари, що сподобалися!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector