Зв’язок з водієм Бла Бла Кар по телефону?

Подорожувати вигідно хоче кожен, і популярний сервіс Бла Бла Кар став відмінним способом втілити бажане в життя. Однак, довіряти сумнівним користувачеві наважитися не кожен, тому виникає питання — як зв’язатися з водієм BlaBlaCar по телефону?

Короткий огляд платформи

Бла бла Кар — велика платформа, що дозволяє знайти попутників / водія в поїздку.

Система надає можливість звичайним користувачам значно заощадити на подорожі по Росії і Близького Зарубіжжю, а власникам власних авто — заробити на звичному маршруті непогані гроші.

Сайт стягує комісію в розмірі 20% від вартості поїздки — грубо кажучи, при виборі пропозиції за 1.000 рублів доведеться заплатити 1.200 рублів. Незважаючи на перший погляд «жорсткі умови», кінцеві витрати в кілька разів поступаються аналогічним при виборі поїзда, літака, державного автобуса.

Пошук-попутників-і-водіїв-через-BlaBlaCar
Пошук попутників і водіїв через BlaBlaCar

Інтерфейс сайту, основні функції інтуїтивно прості, але люди все одно наповнюють форуми питаннями, в тому числі і по обходу обов’язкових процедур.

Саме «зайва» комісія змушує користувачів шукати обхідні шляхи і намагатися безпосередньо телефонувати з водіями, в надії заощадити і тут.

Зв’язок з водієм Бла Бла Кар без реєстрації?

Найпопулярніша тема обговорень: як отримати телефон водія без реєстрації на ресурсі. Поспішаємо засмутити кожного, хто вважав це можливим — доступ до номера потенційного провідника відкривається тільки після проходження такої процедури:

  1. Проходимо реєстрацію на офіційному сайті — www.blablacar.ru. Зробити це можна за допомогою існуючої сторінки в соцмережі ВКонтакте / Facebook, через адресу електронної пошти.
  2. Вводимо маршрут, дату запланованої поїздки.
  3. Вибираємо зі списку влаштовує варіант, переходимо на сторінку.
  4. Відзначаємо кількість необхідних місць — зазвичай в автомобілі їх 3-4, якщо ви не маєте справу з водієм мікроавтобуса.
  5. Ставимо галочку на пункті «Я приймаю Умови використання та Політику конфіденційності». Зупиняти увагу на цих положеннях не будемо, але переживати не варто — там немає нічого особливого.
  6. Натискаємо кнопку «Бронювати», виконуємо наступні підказки системи.

    Вибір-водія-в-сервісі-Бла-Бла-Кар
    Вибір водія в сервісі Бла Бла Кар

Після цього телефон водія відкривається автоматично — для уточнення деталей, початкового спілкування, точного узгодження всіх питань.

Важливо — легальних способів обійти блокування номера до бронювання дати немає. Потрібно розуміти, що платформа BlaBlaCar цілком законно отримує свій відсоток і це чесно по відношенню до всіх.

Якщо ви знайдете сумнівну «інструкцію» — кілька разів подумайте перед її використанням, тим більше при пропозиції переглянути перелік наявних сторонніх розширення. Такі програми можуть завдати шкоди вашому ПК, смартфону, спричинити крадіжку особистих даних, шахрайські списання грошових коштів.

Благо, приводів для хвилювання останнім часом стало менше — адміністрація сайту стала глибше перевіряти постійних водіїв, щоб уникнути непорозумінь, псування репутації бренду.

Зв’язок з водієм Бла Бла Кар якщо він заповнений?

У разі, якщо прийнятний варіант поїздки має статус «Заповнений», рекомендуємо спробувати перевірити його через кілька годин. Досить часто люди змінюють плани, звільняючи місце на конкретну дату.

Для зручного моніторингу можна зберегти / додати в закладки посилання на сторінку заявки, перейшовши по ній через деякий час.

Важливо — якщо поїздка вже сформована, отримати телефон водія також не вийде. Пробувати зв’язатися з іншими пасажирами до бронювання також марно, адже вони просто-напросто приховані (відображається лише кількість зайнятих / вільних місць).

висновок

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам, як зв’язатися з водієм Бла Бла Кар по телефону. Ще раз нагадаю, якщо ви, після отримання номера водія відкидаєте заявку і домовляєтеся з ним в обхід сервісу, то ваші відносини переходять в площину пасажир-водій, і не більше. Бажаємо тільки приємних поїздок і вдалого відпочинку!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector