Сторінка може містити матеріали еротичного характеру в ВК — як прибрати

Соціальна мережа Вконтакте — найбільша в Росії і СНД майданчик для спілкування, розваг, обміну інформацією, реклами власної продукції. За 12 років існування вона пережила безліч змін, в тому числі і зміну керівництва, проте і до цього дня не здає позицій онлайну, кількості реєстрацій нових користувачів в місяць.

Даний матеріал не буде освячувати переваги, недоліки ресурсу — ми вирішили зосередитися на дрібних проблемах деяких користувачів. Одна з них досить педантична: останнім часом користувачі, які бажають відвідати рандомних групу, натикаються на помилку «Сторінка може містити матеріали еротичного характеру» в ВК. У випадку з паблік, можлива поява повідомлення «Ймовірно, спільнота містить неприпустимі матеріали».

Блокування-сторінок-з-матеріалами-еротичного-характеру
Блокування сторінок з матеріалами еротичного характеру

Найчастіше з таким блокуванням зустрічаються користувачі iPhone, але можливі бани і в Андроїд. Зараз спробуємо пояснити причину такого дивного попередження, розповімо як прибрати незрозумілу блокування простими способами.

Що це за помилка?

Помилка «Сторінка може містити матеріали еротичного характеру» в ВК — це заходи безпеки з боку розробників офіційних додатків соціальної мережі на різні операційні системи (iOS, Android), пристрої.

Вона пов’язана з широким розповсюдженням сумнівного контенту на просторах сайту зважаючи на масовість користувачів, різних поглядів і світоглядів. Алгоритми визначають контент сторінки і блокують його відображення для неповнолітніх користувачів.

Найчастіше причиною такого повідомлення стає:

  • 18+ контент, в тому числі закриті групи «для дорослих».
  • Групи, що підозрюються в розповсюдженні екстремістських ідей, пропаганди насильства, расизму, антигромадської поведінки.
  • Сторінки, недоступні для користувачів деяких країн з політичних, релігійних та інших вагомих причин.
  • Жорстка політика розробників програми для певної операційної системи.

Останній пункт має яскравий приклад — компанія Apple. З різних причин, розробники програми ВКонтакте на iOS дотримуються ультражёсткой політики «правильності», а саме не бажають демонструвати власникам своїх пристроїв заборонені матеріали в мережі Інтернет.

Блокування-паблік-Wilsacom
Блокування паблік Wilsacom через неприпустимих матеріалів

Такий погляд на сумнівний контент відчутний і в інших соціальних мережах, а також проявляється в приховуванні підозрілих матеріалів на сторонніх сайтах. До речі, жертвами обговорюваної проблеми в 95% випадків стають саме користувачі iPhone, iPad, розумних годин від Apple.

З одного боку, така цензура є непоганим гарантом спокійного серфінгу для дітей — ніяких Скрімер, порнографічних матеріалів, які ламають шаблони ідей від дивних особистостей. Однак, проблемою стає неідеальність такого кроку — іноді під блокування потрапляють сторінки, які відповідають усім правилам спільноти, які не мають недостойних постів, закликів, агресивних учасників.

Якщо ви повністю впевнені в безпеці контенту в бажаному співтоваристві, переходимо до декількох способів обходу необгрунтованої цензури.

Як обійти блокування?

Природно, писати в технічну підтримку додатка безглуздо:

  1. Ви прийняли Угода Користувача, яке містить відповідний пункт про фільтрації контенту.
  2. Скільки людей, стільки думок — розробники можуть вважати прийнятний для вас контент небезпечним для суспільства.
  3. Звернень багато — ви навряд чи отримаєте відповідь, принаймні в доступному для огляду майбутньому.

Бажання відкрити «заборонену завісу» все ж є? Переходимо до головних хитрощів для користувачів Apple.

виставляємо повноліття

Першим, найпростішим обходом, є моментальне дорослішання — ставимо вік 18 і вище, після чого більша частина контенту відкривається. Це робиться без додаткових підтверджень, масових винятків поки не спостерігалося.

  • в браузерної версії VK натисніть на іконку (вгорі праворуч) і вибирайте «Редагувати».
  • в мобільній версії тиснемо по аватарке в основному меню, нижче буде пункт «Редагувати».

Редагування-профілю-через-браузерну-версію-ВКонтакте
Редагування профілю через браузерну версію ВКонтакте

Заходимо через браузер

Ще один спосіб — переглядати інформацію, що цікавить сторінку через браузер. Так, не зовсім зручно, проте жоден з популярних провідників в Інтернет на iOS поки не підданий цензурі, а значить група повинна відкритися без проблем.

Kate Mobile

Найпростіший спосіб, як би дивно не звучало — відмовитися від програми ВКонтакте для пристроїв Apple.

Станом на серпень 2018 року існують десятки додатків, що дозволяє користувачам відкрити всі можливості соцмережі без офіційної утиліти. Деякі з них навіть забирають власників в минуле — безлімітна музика, старий інтерфейс, розширені настройки.

Кращим за версією більшості є Kate Mobile — розробники не були помічені в крадіжці профілів, паролів, особистої інформації.

Що робити власникам сторінок?

Власникам паблік і сторінок потрібно звертатися в техпідтримку ВК. Справа в тому, що дуже часто під бан потрапляють навіть свідомо пристойні сторінки. Якщо ви отримали повідомлення від учасників про блокування — пишіть на підтримку і доводьте помилку алгоритмів визначення.

Сторінка може містити матеріали еротичного характеру в ВК — ризики обходу

Важливо розуміти — навіть при ідеальних відгуках про програму обходу, ніхто не може дати стовідсоткової гарантії безпеки вашого профілю.

За підсумком, люди використовують їх на свій страх і ризик, у разі крадіжки аккаунта технічна підтримка навряд чи допоможе. Таке «байдужість» пов’язане з небажанням допомагати сумнівним користувачам, що зменшує приріст скачування офіційних додатків.

Останнє веде компанію до деяких збитків — може незначним, але обхід обмежень музики, а значить і зменшення продажів підписок на Boom, влітає ВКонтакте в копієчку.

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив, що криється за блокуванням сайти можуть містити матеріали матеріали еротичного характеру в ВК і як прибрати подібне обмеження. Користуйтеся ВКонтакте із задоволенням і без обмежень, але будьте обережні — шахраї не дрімають, завжди перевіряйте відгуки, дієвість того чи іншого «обходу».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector