Payment successfully made. Currently, your payment is Being Verified — переклад, що означає

Повідомлення від AliExpress англійською мовою ставлять користувачів в неприємне становище, так як звичайний машинний переклад від Google не завжди надає повного розуміння вмісту. Даний матеріал розповість, як перекладається і що означає лист-повідомлення «Payment successfully made» з текстом «Currently, your payment is» Being Verified «.

Що це таке?

Payment successfully made. Currently, your payment is «Being Verified» — це лист в особистому кабінеті користувача Аліекспресс, дослівно перекладається як «Оплата здійснена. В даний час ваш платіж перевіряється ». Далі повідомлення «Payments are usually verified within 24 hours» вказує на те, що «Платіж, зазвичай, перевіряється протягом 24 годин.

Правда, про яку оплату йде мова і що потрібно від користувача з цього все одно незрозуміло. Варто розібратися — чому ми і займемося.

Причина отримання листа

Повне розуміння ситуації приходить після детального вивчення вмісту повідомлення. Насправді нічого страшного не сталося — система лише повідомляє вас про наступному ступені в оформленні замовлення.

Payment-successfully-made-aliexpress
Цей лист про успішне проведення оплати в Аліекспресс

Повідомлення приходить лише користувачам, недавно вчинили покупку будь-якого товару в інтернет-магазині Аліекспресс. Суть полягає в банальній перевірці перекладу платежу, яка проводиться протягом доби.

Вона необхідна для дотримання наступних правил:

  1. Перевірки легальності переказу коштів.
  2. Отримання схвалення на оплату з боку банку покупця.
  3. Перевірка надходження грошей на рахунок AliExpress для подальшого просування статусу замовлення.

Переживати не варто — відразу ж після схвалення ваш товар буде оформлений за всіма необхідними правилами і відправлений за адресою призначення. Подібна перевірка зумовлена ​​специфікою роботи популярною майданчики, яка бореться за безпеку всіх переказів.

Коротко пояснимо — покупець за фактом оплачує замовлення лише після підтвердження доставки за місцем вимоги і перевірки відповідності якості товару. До цього моменту гроші зберігаються на рахунках Алі, які повинні гарантувати подальшу транзакцію, виключивши повернення з боку клієнта, інші непередбачені обставини.

В даному випадку — магазин AliExpress є гарантом угоди між продавцем і покупцем. Заморожуючи гроші, до моменту фактичної відправки посилки.

Вирішення проблеми

На щастя, при отриманні подібного повідомлення від вас не потрібно додаткових дій — при відсутності будь-яких проблем з боку банку, завантаженості операторів AliExpress замовлення буде підтверджений через 24 години. Зазвичай це робиться раніше.

У список форс-мажорних ситуацій входять глобальні розпродажі на майданчику, по типу «Чорної п’ятниці» — зважаючи на величезну кількість запитів збільшується і час на їх остаточну обробку. В середньому затримки становлять від 1 до 3 днів.

Payment-successfully-made-Currently-your-payment-is-Being-Verified
В середньому, замовлення обробляється і надсилається за 3-5 годин

Як дізнатися, що покупка підтверджена?

З цим також все просто — наберіться терпіння і перевірте статус замовлення через 24 години. Він повинен змінитися на «Чекає відправки» відповідно. Це означає, що продавець вже займається упакуванням, оформленням відправлення в регіональному поштовому відділенні.

Чи можна скасувати замовлення?

Скасувати замовлення в статусі «Платіж перевіряється» досить просто — заходите на відповідну сторінку з покупкою і тиснете «Скасувати замовлення».

Включати докори сумління не варто — на такій стадії ваш товар навіть не упакований, а продавець чекає підтвердження правильності нюансів від оператора Алі. А значить ви, як покупець, не отримаєте ніяких штрафів, санкцій, обмежень з боку системи.

Гроші благополучно повернутися на рахунок банківської картки протягом декількох днів (офіційно повернення в такому випадку тривати 14 днів, але такі випадки поодинокі).

Рекомендуємо наш огляд, який розповість що робити, якщо стоїть статус Помилка при митному очищенню в Ali.

Якщо статус «Currently, your payment is Being Verified» не змінюється

Минув майже тиждень, а статус замовлення не змінений? Діємо за наступною інструкції:

  1. Перевіряємо баланс власної банківської карти — можливо, кошти повернулися на рахунок через блокування перекладу, збої в роботі системи.
  2. Якщо з боку банку все в порядку (краще уточнити в сервісному центрі, онлайн-підтримки) рекомендуємо написати безпосередньо на спеціальний для таких випадків поштову скриньку AliExpress — buyer@aliexpress.com.
  3. При незнанні англійської краще описати ситуацію в онлайн-перекладача, забивши перекладений текст у вікно листи. Не переживайте, співробітники сервісу звикли до машинного перекладу, так як самі ним користуються.
  4. Чекаємо відповіді — повідомлення про нього з’явиться в особистому профілі на Алі.

Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися в суті та переказ повідомлення Payment successfully made. Currently, your payment is «Being Verified» від Aliexpress — приємних покупок в мережі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector