mirror.bullshit.agency — що це, як видалити оголошення

При реєстрації на різних сервісах люди все рідше замислюються про використання наданих ними даних. Останнім часом користувачі все частіше скаржаться на сервіс mirror.bullshit.agency/search_by_phone. Даний матеріал розповість що це за сайт і як видалити свої оголошення і телефон звідти?

Що це за сервіс?

Mirror.bullshit.agency — це довідковий ресурс, що містить базу оголошень користувачів популярної торгової площадки Авито.

Насправді назва ресурсу не має нічого спільного з Авито — принаймні така офіційна інформація. Розробники офіційного сайту заперечують свою причетність до створення своєрідної «бази даних».

Принцип роботи пошукача простий — користувач вводить номер мобільного телефону в міжнародному форматі і після декількох секунд обробки отримує всі оголошення, що містять дане поєднання цифр. Також існує додаткова функція — пошук автомобілів за VIN і номером кузова.

mirror-bullshit-agency-дзеркало-Авіта
mirror.bullshit.agency — дзеркало Авіта

Звідки береться інформація про телефони?

Очевидно, що дані витягнуті з оголошень Авито з відкритим номером телефону. Аналогічна ситуація і з пошуком автомобілів. У чому ж сенс існування подібного пошуку? Користувачі відзначають наступні переваги:

  1. Легко розпізнати перекупників — наприклад, при продажу квартири. Результати «сканування» подібних користувачів швидше за все будуть містити безліч Оцінка ефективності рекламної кампанії, іноді з однієї і тієї ж житлоплощею.
  2. Пошук автомобіля хвалять за той же обставина — можливо, що продається машина була зовсім недавно куплена за більш низьку ціну з дефектами, а шахрай хоче просто-напросто заробити на збуті сумнівного транспорту.

У будь-якому випадку, подобається подібна ідея не всім — мова йде навіть не про шахраїв і перекупити на Авито. Тому варто розібрати питання видалення власних даних з, по факту, нелегальної бази.

Пошук-оголошень-по-номеру-телефону
Пошук оголошень за номером телефону

Як видалити оголошення з mirror.bullshit.agency?

Чому ми вжили слово «нелегальної»? Все просто — при реєстрації на Авито продавець дає згоду на обробку та використання даних тільки в рамках одного ресурсу. Подібний пункт існує практично на кожному подібному сайті, прописаний досить чітко, без прихованого сенсу.

Тобто, перенесення номера телефону / кузова автомобіля / особисту інформацію на інший сайт оголошень, тим більше занесення в базу даних стає незаконним діянням з боку творців «Дзеркала Авіта».

Підсумок простий — ваші дані повинні бути видалені на першу вимогу, без непотрібних процедур, постійних прохань. Те ж саме стосується і Avito.

Правда, є одна заковика — на mirror.bullshit.agency немає посилань для зворотного зв’язку, технічної підтримки, відгуків. Пошук шляхів вирішення проблеми призводить жертву на сумнівні форуми, наповнені неприкритими образами, брудом.

До того ж, все це «ллється» і з боку передбачуваних творців ресурсу — вони не скупляться на всесвітньо відомий російський мат, відповідаючи на прохання про видалення мало не прямими погрозами. Для збереження вашого душевного спокою посилання на такі «обговорення» залишати не будемо, тим більше навіть розгорнута прохання не допоможе вирішити проблему.

Деякі жертви «Дзеркала» відзначають, що розробники бази даних іноді виходять на зв’язок з незадоволеними, правда лише для початку відвертого шантажу. За видалення всіх даних просять кругленьку суму, правда точних цифр ніхто не називає.

Єдиний вихід — звертатися до правоохоронних органів для з’ясування обставин, переслідування відвертих порушників закону.

На вашому боці Закон РФ «Про персональні дані», викладений у статті 24 Конституції РФ, статтях 152.1. і 152,2. Цивільного Кодексу РФ. У відповідності до змісту цих правових актів, інформація та персональні дані були отримані незаконним шляхом.

Якщо на самому Авито ваші оголошення не актуальні, намагайтеся їх видаляти по можливості. Робиться це через редактор оголошень. Також виставляйте опцію — приховувати телефон / відкривати за запитом.

Видаляйте-неактуальні-оголошення-з-Авито
Видаляйте неактуальні оголошення з Авито

висновок

Якщо не налаштовані настільки серйозно — варіантів немає. Заблокувати сайт вже намагалися, з якихось причин зробити цього не вдалося. Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам, що таке mirror.bullshit.agency і як видалити оголошення з цього дивного ресурсу — бажаємо удачі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector