rbtpro4, rbtsoap4 — що це в МТС, як відключити

Приховані послуги переконливо збільшують щомісячні витрати користувача на мобільний зв’язок — дізнатися про втрачені засобах вдається лише після запиту деталізації. Даний матеріал розповість про двох дивних пунктах у виписці, позначених як rbtpro4, rbtsoap4. Ви дізнаєтеся що це за опція від МТС і як відключити подібні послуги?

Що це за послуги?

Пункти rbtpro4, rbtsoap4 в деталізації списань — це платежі за використання послуги «Гудок» (Good OK) від МТС, вироблені в зазначену дату кожного місяця.

Такі дивні речі не рідкісні для просунутих користувачів послуг даної компанії, проте інші дивуються — звідки у мене з’явилася цей незрозумілий джерело витрат?

Більше обурення виникає після переходу до пункту «Вартість» — близько 100 рублів на місяць.

Звідки у мене дана послуга?

Чи не поспішаємо чистити телефон від вірусів, намагатися видаляти неперевірені програми — це не стороння підписка від шахрайських сайтів, а цілком легальний «бонус» від улюбленого оператора.

Для тих, хто в танку — «Гудок» (він же «Тонінг») замінює звичайні гудки при дзвінку на популярні мелодії та хіти, в деяких варіаціях їх можна змінювати на свій смак. Дана послуга досі не втрачає своєї актуальності, але не дивлячись на це наполегливо нав’язується ще більшій кількості абонентів.

Послуга-Гудок-від-МТС-може-підключатися-автоматично
Послуга Гудок від МТС може підключатися автоматично

Чому rbtpro4 і rbtsoap4 активні?

Відповідь на це питання буде актуальне для нових користувачів МТС, «ветеранів», нещодавно змінили тарифний план. Справа в тому, що «Гудок» входить в список додаткових послуг для нових користувачів, який не змінюється і при переході постійного клієнта на той же тарифний план.

Важливо — ніхто не говорить вам про неї, так як вона «умовно безкоштовна». За фактом, вам дається безкоштовна місячна підписка, після проходження «бета-періоду» починаються постійні списання.

Політика МТС в даному питанні така: «Не відключили — ваші проблеми». І так, її дійсно можна відключити абсолютно безкоштовно, правда навіть знаючі люди просто-напросто забувають зробити це через місяць. Додаткового смс-повідомлення про закінчення «халяви» не спадає.

Як дізнатися, активна чи послуга?

Для початку розберемося, чому існує два пункти виду списань (rbtpro4, rbtsoap4) за одну послугу. Тут все просто — за інформацією з форумів, кодові назви просто відповідають «різними версіями» послуги «Гудок». Так, в залежності від категорії, є й інші позначення: rbtpro1, rbtpro2, rbtpro10, rbtpro11, rbtsoap10, rbtsoap3 і т.д.

На жаль, чим відрізняється «стара» від «нової» — достеменно невідомо. Де в принципі подивитися пункти списань? У цьому допоможе деталізація від МТС. Отримати її можна в будь-якому сервісному центрі МТС, або ж використовуючи нашу коротку інструкцію:

 1. Заходимо в особистий кабінет користувача на сайті https://mts.ru/personal. Якщо зайшли на сайт вперше, витрачаємо кілька хвилин на просту реєстрацію (потрібен тільки номер мобільного телефону).
 2. Йдемо вниз сайту і в розділі «Підтримка», тиснемо на «Деталізацію».
 3. Або шукаємо в списку пунктів розділ «Замовлення документів».
 4. У відкрилася закладці вибираємо «Деталізований звіт по балансу».
 5. Вибираємо зручний спосіб отримання — на e-mail / безпосередньо в форматах PDF / WORD / XML.
  Рекомендуємо скористатися останнім дозволом — виключно в плані зручності проглядання у вигляді таблиці.
 6. Далі в новому вікні натискаємо кнопку «Замовити».

  Запит-деталізації-розмов-в-МТС
  Запит деталізації розмов в МТС

Через кілька секунд ви будете перенаправлені в список «Ваше замовлення документи», де просто завантажуємо файл за допомогою кліка на відповідний рядок.

Очікуємо закінчення скачування, відкриваємо файл, протискуєте поєднання клавіш CTRL + F, вводимо по черзі наступні коди:

 • rbtpro4
 • rbtsoap4

При відсутності результатів пошуку — вітаємо, ви не втратили свої гроші! В іншому випадку — скоріше відключаємо даремний гудок.

Як відключити rbtpro4, rbtsoap4 в МТС?

Незважаючи на масовість настільки хитрого викачування грошей з простих абонентів, відключається горезвісний «Гудок» досить просто — використовуємо один із запропонованих варіантів:

 • Звертаємося до найближчого сервісного центру МТС з вимогою відключити послугу або дзвонимо оператору. Спеціаліст зробить маніпуляції в автоматичному режимі, знадобиться буквально кілька хвилин.
 • Набрати на своєму смартфоні * 111 * 29 #
 • Скористайтеся додатками «Мій МТС» / «МТС Сервіс» — послуга значиться як «GoodOK», просто натискаємо праворуч від назви «Видалити / Відключити».

висновок

На жаль, жертвами такого роду «приємних сюрпризів» від МТС стають і клієнти, що не міняють тариф — деякі і зовсім користуються лише 3G / 4G-модемами компанії, що робить ситуацію абсурдною.

У будь-якому випадку, краще витратити кілька хвилин і піти наших рекомендацій — перевірте, раптом і ви платите 100 рублів на місяць за повітря? Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися в тому, що таке rbtpro4, rbtsoap4 в МТС і як це відключити — бажаємо виключно приємних емоцій від використання мобільного мережі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector