СМС з номера 1 453 і 1307 — що це в МТС

Автоматично відправлені смс з пристрою абонента МТС — досить обговорювана тема на спеціалізованих форумах. Хтось звинувачує в цьому віруси, а хтось безпосередньо мобільного оператора. Даний матеріал розповість про повідомлення з номерів 1 453 і 1307. Ви дізнаєтеся що це за опція в МТС, як її відключити і скільки коштують такі SMS?

Що це таке?

СМС з номера 1 453 і 1307 — це автоматична опція від MTS Info, яка поширюється на всіх абонентів. За замовчуванням, відправлені і прийняті повідомлення з цих коротких номерів безкоштовні, хоча зрідка за дану транзакцію знімають гроші з балансу.

При поверхневому вивченні ситуації може здатися, що виною «автоматичному» підключенню непотрібних матеріалів служить вірус, що потрапив на смартфон після відвідування сумнівних сайтів.

Насправді, такий сценарій цілком реальний — користувач просто переходить по рекламному банеру, клацає на інший з текстом «Ок / Згоден», оформляючи списання зі свого номера, причому чималі.

Але це зовсім не той випадок — постараємося на прикладі пояснити чому. Судячи з розгорнутого розповіді одного з абонентів МТС, підписки за номерами 1453 і 1307 примудрилася самостійно оформити його GSM-реле.

смс-з-номерів-1453-1307-в-мтс
Такі СМС потрібні для передачі службової інформації

Простою мовою — людина встановила сім-карту оператора MTS для автоматизації дачних воріт. Такий механізм спрямований на прийняття повідомлень зі спеціальними командами, відправляти їх, перенаправляти він не вміє. У підсумку, судячи з виписки з рахунку, сталося справжнє диво — спочатку система отримувала повідомлення від різних коротких номерів, в тому числі 1453 і 1307, а потім відправила відповідні.

Даний крок активував платні підписки, вартість яких варіюється від 4 до 8 рублів в день. Сумніватися в оповіданні не доводиться — користувач надав скріншоти з виписки по номеру, в якій чітко видно десятки вхідних і вихідних повідомлень.

Як таке можливо?

Спираючись на вищевказаний факт залишається лише подякувати компанії МТС — мабуть, вона самостійно підключає платні послуги користувачам. Саме про ці послуги і сигналізують повідомлення. І помітити це дійсно не так вже й просто, якщо звичайно сим-карта не обслуговує ворота — 4 рубля в день не сильно виділяються на тлі витрат людини, постійно висить на телефоні.

Що з цього приводу думають оператори МТС?

Рівним рахунком — нічого. Від прямих запитань про те, як стала можлива подібна ситуація, якщо «Підписка може бути оформлена виключно за згодою власника номера», інтернет-помічники йдуть.

За спеціалізованому пошуку на офіційному сайті мобільного оператора дані короткі номери не пробиваються зовсім, хоча при тривалій бесіді помічники вказують на відкритість підписок, їх популярність тощо.

Посилання на пошук послуг за коротким номером — moskva.mts.ru/uslugi-po-korotkim-nomeram.

СМС з номера 1 453 і 1307 — як відключити?

Якщо у вас знімаються гроші за передачу цих SMS, то потрібно перевірити всі свої підписки. Для початку — перевіримо список всіх підключених платних підписок. Для цього: набираємо * 152 * 2 #. Після перенаправлення будуть доступні наступні дії:

    • Перегляд всього списку доступних платних підписок згідно з тарифним планом.
  • Перелік вже підключених підписок.
  • Відключення обраних / всіх платних послуг.

Якщо немає можливості, не виходить розібратися — дзвонимо безпосередньо в контактний центр МТС, йдемо в найближчий офіс з паспортом. Пояснюємо оператору суть проблеми, вимагаємо відключення активних підписок, а також підключення безкоштовної послуги «Заборона контенту».

Остання убезпечить вас від подібних ситуацій, заборонивши підписки навіть за вашою згодою. Також можна запросити витрачену на автоматично підключені послуги суму назад на рахунок — це можна зробити як по телефону, так і в сервісному центрі МТС. Відповідь має прийти протягом 30 днів — прецедентів повернення багато, так що варто спробувати.

Є варіант проставити заборона на короткі номери 1453 і 1307. Але краще уточнити це крок у оператора.

висновок

Отже, тепер ви знаєте, що СМС з номерів 1453 і 1307 є допоміжною опцією сервісу «МТС Інфо», безкоштовні і передають лише внутрішню інформацію. На жаль, факти зняття грошей кажуть самі для себе. У будь-якому випадку, інформація надана лише для ознайомлення і не претендує на істину в останній інстанції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector